ailesini ikna edenler burayaaaa

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nilce_55 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nilce_55
  1. nilce_55

nilce_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yaa benim çok inatçı bi babm varr .. burun estetiği konusunda bir türlü ikna edemedim bunun için ne yapmam lazımm lütfen söleyinn :))) yok tehlikesi varmış geri dönüşü yok ya begenmezsen sonra ne olcakk burun mikrop kaparsa dahada kötü olur falan filann yardım edin nolurrr . ben bu adamı nasıl ikna edicemm ::kızgın:

2. 22 Ocak 2010
  3. deno88

deno88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canim benim kadar kimse mucadele etmemistir
    benim ailem basinda hicc ciddiye almadilar ben 2006dn beri falan istiyorm ama yasim kucuktu o siralar e haliyle ikna edemedim
    ama bikmadan usanmadan 3-4 sene falan surekli burun dedim bikmadan usanmadan burnumda burnum:))
    mayis2009ta ameliyat oldum herseyimi kendim hallettim testlerden randevu fln dusun.. istemiyorlardi korkuyorlardi benim ailemde seninkiler gibi kotu olur vs gibi seylerden dolayi tedirginlerdi.. aslinda 2008 yazi olucaktim yine son dk birseyler cikti ve babam dediki tmm 1 yil veriyorum sana seneye kadar bekle kararini ver duzgunce eger hala istiyorum dersen soz seneye olursun dedi:) ameliyata giderken bile annem vazgec diye diyee goturdu dusun:) veee iyikide olmusum cokk mutluyum hatta bazen diyorm anneme bidaha olsammi falan diye sakinn o stresi cekemem birdaha diyor:)

4. 22 Ocak 2010
  5. beNnadiye

beNnadiye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah bende esimi keske ikna adebilsem yaz diyor bakalim insallah kandirmiyordur beni
    karişan çok olunca olmuyo allah yerdmcimiz olsun cnm

6. 22 Ocak 2010
  7. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla kızlar o baba sorunu bendede var:sinifsinif: hiç kimseye söylemeden eşime dedim önce o karşı çıktı baktı istiyorum üzmek istemedi beni veee tamam dedi...aileme söyledim annemde sen bilirsin diyo iş babaya geliceeeee ne yapcan estetiği burnunda ne varmışş allaaaahhh bi görseniz neler neler ama gerçekten ben çok istiyorum..ama babam birazda para gitcek diye kızıyordelikafadulden ama eşimle biz kararlaştırdık cumartesiye randevu aldık bakalım..babam da sesini çıkaramıyo şimdilik..inşallahta çıkarmaz:gitme:

8. 22 Ocak 2010
  9. lanug

lanug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili assu,yaşını tam olarak bilmiyorum ama senden yaşça büyüğünüm. 20 yaşından önce böyle bir operasyona yanaşmamalısın çünkü kemiklerin tam anlamıyla oluşumu ve en önemlisi mantıklı karar vermen ancak o yaş itibariyle olgunlaşmaya başlar.Biraz sabırlı olmanı tavsiye ediyorum :) Önünde upuzun bir hayat var,eğer gerçekten istiyorsan bu isteğinin zeminini sabırla hazırlamalısın,hayatında başarılar diliyorum...

10. 22 Ocak 2010
  11. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    aynı durum bendede var .. çok bidibidi yapınca oluo gibi :KK70::KK70:

12. 23 Ocak 2010
  13. nilce_55

nilce_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlımm güzel dileklerin için tşk ederimm :) 22 yaşındayım ve kararlıyımm ama işte konu baba olunca orda dur biraz oluyoo uuffffff iikna olmuyoo ::KK43:(

14. 23 Ocak 2010
  15. kaiti

kaiti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben babama söylediğimde önce karşı çıkmıştı sonra bende yaptırayım dedi:KK70:ben ikna ettim ama tek sorun maddiyat of of bende 3 yıldır istiyorum ama maddiyat elimi kolumu bağlıyo:KK43::KK43::KK43:

16. 23 Ocak 2010
  17. demekkiboyle

demekkiboyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    88
    benim babam da biraz tedirgindi bu konuda.ama ben kesin bi dille kararlı olduğumu anlattım.karşı çıkarsanız duvara kafa atıp burnumu kırarım, mecburen ameliyat olurum dedim.babam dedi ki "o zaman gel ben sana kafa atıyım, öyle git ameliyata" :))) bunlar işin esprisi tabi.korkmakta haklılar.bi randevu alıp görüşmeye ailenle gitmen de etkili olur.benim annem doktorla görüştükten sonra çok rahatlamıştı.

18. 23 Ocak 2010
  19. lanug

lanug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    22 yaşındaki bireyler artık babalarından izin almak zorunda değildir.sadece BİLGİLENDİRİRLER... :))