ailesiyle tanıstıran erkek niyeti ciddi midir ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arwen85 tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir sorunum var içinden cıkamadıgım..7 aydır bir birlikteligim var.. ve benı 4 aydan itibaren ailesi ile tanıstırdı..niyetiinin ciddi oldugunu söyledi..başıma ilk defa böyle bişey geliyo..ve ben cok fazla ümitlendim..şimdi aptal gibi evlilik hayelleri kuruyorum..ailesine 4 5 defa gittik..cok heyecanlıydım her gittigimde aramızdada 12 yas fark var.bazen bunu sorun ettigini düşünüyorum kompleks yaptıgını düşünüyorum benım yanımdasenağlama.ama her gittigimde benim daha yakın olmamı istiyo ailesiyle..ben gelicekmişim gelin olarak o gelmiyicekmiş.bundan dolayı kavga bile ettik..ama böyle davranıyo ama tam bir evlenme teklifi yok..gelecek düşüncelerinde bende varım bunu farkediyorum..ilgisi alakası iyi ama bir problemde o benım ailemle tanısmaya yanasmıyo..diyoki istemeye gelmeden kısa bir zaman once aileyle tanısılır diyoo..adetler byle diyoo..ama net bir evlilik konusu acmıyo..bana yüzük aldı altın degil sonra 2 hafta sonra kendisine de aldı yüzük ama aynı degil farklı yüzükler..bende takmıyorum inadına yüzügü..acaba kandırılıyormuyum..bana evlenme teklifi edermii..acayip inandım ona güvendim..şimdide herşey normal hayatımızda..ama hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum..lütfen yardım edin..tecrübelilerden evlenenlerden bekliyorum cevap..yoksa yakında yiyicem kafayııısenağlamasenağlamasenağlama

2. 18 Nisan 2009
  3. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Aileyle tanıştırma olayı, bi erkeğin ciddiyetini anlamak için kesin bağlayıcı değildir... Gelecekle ilgili planlarının olma ihtimali de vardır, olmama ihtimali de...

Senin durumuna gelince, üç ihtimal değerlendiriyorum partnerin hakkında:
    1: Evlenme teklifi etmek için uygun zaman bekliyor.

2: Bazı erkekler, beraber olduğu bayanlara direk evlenme teklif etmektense, böyle bir yolu tercih ediyor...
    Belki de, senin evlilik konusundaki görüşünü irdelemek için, bu yolu dememiş olabilir.

3: Ne olursa olsun, tedbiri elden bırakma... Erkek milleti, bir kızı aşkıyla sarhoş etmenin yollarını hep bulmuştur... Kuru sıkı atıyor olabilir...

Bence şu an ortada ol.... Ne evlilik hayallerine bağlan, ne de kandırılıyormuş gibi bir hisse kapıl.. Sadece bekle.. Kafanda ne eminlik olsun; ne de şüphe... Sadece "acaba!!" olsun...
    Duygularını kontrol altına almaya çalışmalısın... :nazar:

4. 18 Nisan 2009
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    bence yüzüklerin aynı veya farklı olmasını problem etme canım. yüzük olsunda önemli değil yani.

sanırım o onunailesiyle oturmanızı planlıyor ve bu nedenle senin ailesiyle iyi geçinmeni istiyor.
    he senin ailenle tanışma konusuna gelince haklı olabilir. çünkü bence de ailen bir erkek arkadaşın olduğunu ve boyutunu bilmeli, ama ciddi bir adım atılmaya az zaman kala tanışmalı.

çok problem etme.
    tabi ki seni ailesiyle tanıştırması olumlu bir durum

6. 18 Nisan 2009
  7. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Biraz matematik hesabı yapar gibi, bir açıklama yaptım ama idare et artık...:nazar:

8. 18 Nisan 2009
  9. vallahi niyeti ciddi de olabilir, niyetini ciddi zannet te isteyebilir.. amman dikkat..sengözlerimebaksanab

10. 18 Nisan 2009
  11. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında haklısınız ama cok popüler bir meslegi var..hep bayanlarla birlikte kuaöfr degil ama :) 35 yasında hiç evlenmemiş ben ise 23 yasındayım..bazı şeyleri hep alttan alıyorum cogu zaman..onlara gittigimizde babası artık sizinde izniniz olursa aileler tanıssın dedi..bende kısmetse olur dedim..ama ondan sonra ses seda cıkmadı..ailesi cok iyi davranıyo bana..ama ben küçük oldugum için kendimi ona yetersiz hissediyorum cok..cok şey biliyo benden daha tecrubelii..bazen tıkandıgım zamanlar oluyoo..birde onlara gittigimizde sürekli ailesi bana onu övüyoo.kendimi kötü hissediyorum.cunku benı oven yok orda.sanki şey gibi hissediyorum onun meslegi yüzünden onunla birlikteyim gibi..bu yüzden ayrılmayı bile cok düşündüm ama kopamıyorum elimde degilll..artık istesemde kopamam gerciii...cok karmasık durum içindeyim

12. 18 Nisan 2009
  13. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ferza' ya katılıyorum..Aılesıyle tanıstırmasına kesınlıkle kanma bence tamamıyle cıddı oldgunu gostermez bu oyle kı bazı erkekler artık suyunu cıkarmıs durumda kızları kandırmanın yolunu bulmuslar aıleyle tanıstırınca kız cıddı dusundgnu sanıyor ve tamamıyle guvenıyor ona ben cok gordum cevremde kız arkdslrımda ama cokta karamsar olmamak lazım senın aılen ne dıyor bu ıse?

14. 18 Nisan 2009
  15. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    hımmm şimdiden seni komlekse sokmaya başlamışlar bence.
    sende ben daha gencim diye arada bir söyle sözünü o zaman.
    nefret ederim öyle kendini veya kendi ailesini öven insanlardan ıyy

16. 18 Nisan 2009
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım ailemde biliyo ilişkiyi..ailemin bildiginide biliyoo..aileler biliyo ama tanısmadılar bir araya gelmediler daha..ya bu erkekler işi biliyo yada kızlar inanmaya megilli..ama benım basıma ilk böyle bişey geldigi için şaşkınım..sevinemiyorum bile hep ikilemler hep ikilemler ne olucak bilmiyorum o yüzden yardım istedim konusacak başka kimsemde yok..akıl verecek yardım edecekk

18. 18 Nisan 2009
  19. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım aılesıyle tanıstırır eger modern goruslu bır aılesı warsa ne olacakkı?su ankı gorustugu ınsan olarak.ama erkek mılletı her zaman tanıstırdı dıye cıddı demek deıl.bence cek karsına konus.nıyetın ne dıye