Ailevi sorunlarınızı eşinize, sevgilinize anlatır mısınız?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Ally tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Ally
  1. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar...ben bu konuyu hep merak etmişimdir özelliklede başıma gelen bir olaydan sonra... benim bi aralar ailemle sorunlarım vardı yine o zamanki görüştüğüm çocuğa anlatıyodum biraz o soruyodu ne oldu diye bende anlatıyodum öyle önemli şeyler değildi aslında anlattıklarım... neyse biz onla ayrıldık uzun bir zaman sonra bir yerde karşılaştık bana sen evlenmiyo musun daha,evlensene kurtulursun dedi :1shok: çok zoruma gitti...

siz eşinize ailenizle ilgili yaşadığınız zorlukları anlatır mısınız, zayıf yönlerinizi hassasiyetlerinizi gösterir misiniz ve daha önemlisi birgün onlar bunları hep yüzümüze vururlar mı? Anlatılmalı mı anlatılmamalı mı? :uhm:

2. 17 Mayıs 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşime bile anlatmam ben. Ama ailem söyler eşime böyle böyle oldu diye. Kaldı ki siz sevgilinize söylemişsiniz. Bence ailevi sırlar aranızda kalmalı, hiçbir statüsü olmayan birine tutupta aile içindeki sorunlar anlatılmaz.

4. 17 Mayıs 2009
  5. ben kesinlikle anlatılmaması taraftarıyım. ne olursa olsun benim ailemle ilgili söz hakkı vermem karşımdakine ..

6. 17 Mayıs 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet aslında en iyisi bu... bende o kadar özel şeyler anlatmamıştım o zaman bayramdı bütün işler bana kalmıştı evdeki herkes çok rahat davranıyodu bunu söylemiştim sadece ama yinede hata etmişim bir daha böyle bi hataya düşmiycem inşallah...

8. 17 Mayıs 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben paylasirim.. ama o da bi gunden bi gune saygisizlik etmedi bu konuda.. neticede canimi skan oturup agladigim cok sey yasadim ailemle ilgili son senelerde.. beni teselli eden yanimda olan genelse sevdigim oldu.. daha beterlerini o yasadi abartisiz eksiksiz anlatti ben de onun yaninda oldum. bi gunden bi gune kimse kimsenin yuzune birsey vurmamistir. birbirimizin dusmani dgiliz ki neticede.. kim sevdgini boyle bi konu yuzunden uzmek ister..
    ayip etms arkadsiniz cok..

10. 17 Mayıs 2009
  11. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    :1closedeyes:eşime kesınlıkle anlatmam gıder yolda gördugum bı yabancıya anlatırım daha ıyı

ananem yarın öbür gun bısey oldumu basına kakınç olur der anlatma sakın der :nazar:

o benım ailem bız sorunlarımız kendımız çözerız aramızda :nazar:

aynı zamanda onun ailesi ile olan sorunlarında karısmam ılgılenmem :nazar:

banane :1closedeyes:
    onanekaydirigubbakcemile3

12. 17 Mayıs 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet, çok haklısın benneyaptımki insan bazen sevdiğiyle böyle şeyleri paylaşmak istiyo ama anlatmamak en iyisi yarın öbür gün oda ezmeye kalkar bakarsın...

14. 17 Mayıs 2009
  15. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet hiç beklemezdim öyle bi sözü bende manyak mıdır nedir bide bende ona dedim sen evlen diye bana birini bul evleneyim dedi :1shok: tam dengesize çatmışım galiba :1no2: ama benim artık aklım başıma geldi artık burası hariç kimseye anlatmıyorum ailevi sırlarımı... en yakın arkadaşlarıma bile...

16. 17 Mayıs 2009
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet yarın öbür gün başına kakabiliyolarmış arkadaşımdada görmüştüm örneğini....

18. 17 Mayıs 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153

ya bak ben arkadaslarima anlatmam.. anlatamam yani ne bileyim rahatsizlik hissediyorum.. asil onlar firsat kolluyor gibi geliyor bana.. o yuzden varsin bilmesinler... ama sevgilim oyle degil yani ondan gizleyemem uzuntumu ben gizlersem samimi olamam mesafe olur aramizda.. kaldi ki ona soylemezsem kime soylicem oyle cok derdini anlatan bi tip degilimdir kerpetenle alirlar genelde.. ama sevgilim baska yani.. ona anlatinca ustumden o buyuk yukler kalkiyor.. kaldi ki sonra bir dha asla konusu da acilmaz. biliyorum acmaz da.. ha geyigine laf atariz birbirimize o baska.. onun da en az benim kadar cok sorunu oldu ailesiyle o da cekinmeden ilk bana anlatir.. kime anlatcak baska.. bilmiyorum ben en azindan boylesini simdilik dogru goruyorum.. umarim yanlisini gormem diyim..