aileyle tanışmak,ailelerin tanışması

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve jean tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

?

isteme olayından önce gidip tanışmak doğru mu?

1. evet gidip el öpülmeli,tanışılmalı

66,0%
  2. hayır onlar beni evimde ,ailemle görsün

34,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : jean
  1. jean

jean xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Kızlar en doğrusu hangisidir?Sizin karşı tarafa gidip el öpmeniz mi,tanışmak için yoksa karşı tarafın sizin eve gelip ailenizle beraber tanışmak,görmek mi?
    Bu konuda neler yaşadınız?isteme olayından önce gidip el öpenler olumlu ve olumsuz yanları nedir?tavsiye eder misiniz?
  2. 19 Ağustos 2009
  3. blanco

blanco amasya/K.Maraş Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    En doğrusunu bulmak karşıdaki aile yapısıyla alakalıdır bence. Rahat bir aile gelip tanışmanı beklerken, daha muhafazakar bir aile ailenle birlikte seni evde görmek isteyebilir. Tabii bu şahsi görüşüm, genelleme yapamam.
    Mesela ben evlerine tanışmaya gittim, ellerini öptüm. Beni tanıdılar, benimsediler sonra da ailemle tanışmaya geldiler. Şimdi isteme aşamasındayız (inşaallah)
  4. 19 Ağustos 2009
  5. pamukluprenses

pamukluprenses Cennet kokulu oglum.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende daha önce tanıştım bunun dogrusuna hayatındaki insanla karar verin o bilir sonucta
    ailesi ne ister bilir sonucta en azında cevresinde böle bişi olmussa bilir ne tepki verdiklerini biz ne desek boş olur
  6. 19 Ağustos 2009
  7. cambazz

cambazz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizdede onlar gelmişlerdi bi akşam ailesiyle birlikte,böylelikle ailelerde tanışmıştı.ben daha önceden tanışmamıştım yani,bize geldiklerinde görmüştüm.
  8. 19 Ağustos 2009
  9. cilek.yagmuru

cilek.yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizim birlikteliğimiz henüz ciddileşme aşamasında değil ama ben erkek arkadaşımın ailesiyle tanıştım. ama elini öpmedim kimsenin.
    sıcak kanlı, sevecen insanlar.
    diğer oğullarının sevgilisiyle de tanışıyorlar.
    bu konuda rahat davranıyorlar. aman yok iş ciddileşmeden görüşmeyelim, gbi bir düşünceleri yok. umarım bu durum, ilişkimiz ciddileştiğinde bir sorun yaratmaz.zemuszemus
    bnce bu biraz karşındaki ailenin yapısıuna da bağlı.
    onların bu tarz bir tanışmaya nasıl baktıklarını sevgilin bilebilir sadece.:nazar:
  10. 20 Ağustos 2009
  11. jean

jean xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Teşekkürler kızlar ,fikirleriniz almaya devam edelim...
  12. 20 Ağustos 2009
  13. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Tamamen ailelerin yapısıyla alakalı bir durum.
    Ben evlerine gidip tanışmadım sadece telefonla görüştüm ama sevgilim bize geldi tanışmak için.
    Ailem onlardan önce onun ailesiyle tanışmamdan hoşlanmazdı.
    diyorum ya aileler önemli olan kıstas..
  14. 20 Ağustos 2009
  15. sharma

sharma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim sevgilim ailesiyle beraber yaşamıyor ama bi gün ziyaretine geldiler,seni ailemle tanıştırmak istiyorum dedi,ben olmaz falan dedim ama O da onlar seni de görmeli dedi,kaynaşırsınız diye..neyse tanıştık,tanıştırıldım :)
    bikac kez daha geldiler beraber bşiler yaptık şimdi bi sorun yok arada hal we hatırlarını sorarım okadar..
    ben de ailemle (ya da en azından annemle)tanıştırmak isterim ama annem istemiyor :KK43:
  16. 20 Ağustos 2009
  17. Canim bence onlar seni kendi evinde gorsunler, yani size geldiginde tanis ailesiyle. Bendede oyle oldu iyikide oyle oldu, sonra kimbiler ne laflar edilirdi tabi sozum meclisten disari her erk ark evine ailesiyle tanismaya giden kizin arkasindan konusulmuyor ama allah korusun ileride araniz acildimi basiniza kakarlar, hos bir durum olmaz. Erk arkadasim bana cok dedi gel annem senle tanismak istiyor bir cayimizi ic vs, bende yok bize gelince tanir gorur beni dedi. Mesafeli olmak bastan agirligini koymak en guzeli kaynanayla bence, cok icli olunca ileride buyuk sorunlar acabiliyor.
    Tabi annesiyle telefon vasitasiyla konustum birkac sefer ama evlerine hic gitmedim, ailem ( o zamanlar annem biliyordu iliskimi ) tasvip etmezdi, ve yapmadim iyikide yapmamisim. Su anda isteme oldu fln babam dusunelim dedi, kiz evi naz evi durumlari fln. Ama soz/nisan olmadan gitmem evine.
  18. 20 Ağustos 2009
  19. jean

jean xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Haklısınız kızlar da bir de gurbetçi kızın dediği yönden düşünmemiz lazım,geç olsun güç olmasın ve tabii ki naz yapabilelim hehe :)