ak hikayenizi anlatr msnz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kibela24 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kibela24
  1. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl tanıştınız....

aşkınız devam edıyor muı
    aşkınız nasıl bıttı....

2. 15 Eylül 2008
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    konu çok güzell :):) öncelikle konu için tşk ediyim dedim bende yazcammmmm

4. 15 Eylül 2008
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kıcasa........showtv texsten tanıştık yıldırım aşkıyla baglandık 1sene 3aylık evliyiz ve hala deliler gb aşıgız birbirimizin gözlerine baktıgımızda aynı ışıltı mevcut ve birbirimize hep güleryüzle hitap ediyoruz

6. 15 Eylül 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bız bır arkadaş vasıtasıyla tanıstık.....bır yıl kabul etmedım..

sonra bır baktım kocam olmuş..bende anlamadım aşk bu mu

8. 15 Eylül 2008
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

3 yada 4 yıl önce merkezde calışırken.Karşı iş yerinde bayan bi arkadaşım var(hala görüşürüm)
    Üniversiteye giderdi.Ordan arkadaşları gelirdi hep yanına. Bende tanıştım bir kaçıyla.
    Ahmette onlardan biriydi işte. Bana karşıo günden sonra bir şeyler hissetmiş.
    Tabi bende bir şey yok.Çünkü bi ilişkim vardı:nazar:
    Bu bana teklif gönderdi kabul etmedim.
    Bir günde hiç unutmam.Kızlar yoktu diğer bi arkadaşımın dogum günündelerdi.
    Ahmet gelmişti elindede cicek.Geldi bana sordu söyledim işte şurdalar diye.
    Çiçeği bana uzattı bana verdi. Aldım bende:asigim:KK43:yine teklif kabul etmedim.ilk cicek veren erkek banakafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3)
    biraz zaman gecti ondan haber geldiki bana bir site acmış. Sitenin ismini girdim baktım güzel hoş şeyler yapmıştı.
    Ben ordan ayrıldım antep dışı bir yere geldim. Ben cıktıkdan 3 ay sonra yine gelmiş elinee cicekle.Çiçekleri çöpe atmış beni göremeyince.

arada bana selam yollardı. Aradan 3 yıl gecti. Tam gecenyıl.
    Ortak arkadaşlarımdan biriyle görüşüyomuş ona sormuş beni.
    İrem napıo falan diye(msnede)
    oda şuan onla yazışıyorum falan diye.oda hemen adresimi iştemiş.
    Bana sordu arkadaşım tamam ver dedim.
    ekledi kabul ettim.
    bir resmiyetle konuşuyoruz görüceksinizkaydirigubbakcemile3
    irem hanım ahmet beysırnaşık şey
    2 hafta kadar falan konuştuk.Tabi arada imalarda bulunuyor bana bana olan sevgisine onla birlikte olmama dair ben oralı olmuyodum.
    Eskitmeye calıştıgım bir aşk bir sevgi bir hüzün acı varken nasıl yeni şeye yelken acardım.
    Hem hiç kimseyide hayatıma sokmama kararı almıştım biliyodu.
    ama o herşeye ragmen benle olmak istiyodu.
    Bir gün karar verdik görüşmeye.Cumartesiydi.
    Saatler yaklaştıkca beni tuhaf şeyler kaplıyodu.
    1 saat kala mesaj cektim işim var gelmiyorum die.
    pek bir şey demedi. mesajlaştık beni yine sıkıştırıyordu.Çıkmakkonusunda
    ben yine direnişimi sürdürüyodum.(içimde bişiler vardı yokd eildi ama mantıgım olmamasıkonusunda bastırıyordu)
    bir mesaj attı bana öyle içime işledi yüreğimi cız ettiki.
    Kızım cocuk o kadar yıl seninle olmak için bu anı beklemiş,Çok görme ona dedim
    veeeeeee başladı birlikteliğimiz.
    Mutluydum umutluydum ondan bana olan sevgisinden.
    Ona en cok cekende bana olan sevgisi ve 3 yıl boyunca kimseyle cıkmamasıydı:eek:
    Sempatik ilgili dost herşey olabilen biriydi.Halada öyle şükürler olsunki

1 yılı acı tatlı hüzünlu mutlu bir şekilde aşdık.
    Pişman oldugum zamanlarda oldu olmadıgım zamanalrda.
    umarım mutlu sona ereriz:nazar:

10. 15 Eylül 2008
  11. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lise 1. sınıftaydık arkadaşımla aramızda bi konu geçmişti herkesin sevgilisi vardı bizim yoktu sebeplerini araştırıyorduk bi arkadaşıma gittiim bana biri bulmasını istedim ve o an bana içeriye bakmamı söyledi o an eriyip bittim sanki o kadar yakışıklı ve sevimli bir yüz ifadesi vardı ki anlatamam 1 hafta geçti gelmedi 2 hafta geçti yok bende ümidimi kesmiştim ki geldi konıuştuk çok şekerdi ve 25.02.2005 yılının 25 şubat günü çıkmaya başladık çok sorunlar yaşadık yaz tatili boyunca onu hiç görmedim çok özlüyordum lise 2ye geldik annemle onunla ilgili sorunlarr yaşıyorduk ve annem görüşmemize karşı çıkıyorduk bende bu sıkıntı sebebiyle kalbimde ritm bozukluğu ve nefes darlığı başladı bazen vücudum dayanamıyor bayılıyordum bi ara aramız çokkötü oldu ayrılıyorduk banaa istemediği yanlışlıkla küçük bi hareketle ben konuşmamı yitirdim ayrıydık konuşamıyorum resmen ama ona kızamazdım ki onu çok seviyorum ve barıştık ben konuşmamı tam atlatamadım ama şuan o kadar çok mutluyum ki onunla anlatamam şunu söylemek isterim önünüze çıkan engellerde dağılmayın birbirinize daha çok sarılın

12. 15 Eylül 2008
  13. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    2001 yada 2002 bir gün arabadayım yolda
    giderken araba bekleyen birin gördüm ve tam

benim tipim dedim.. 2 saniye filan .. :jeyyar:

nerden bilirdimki kaderim o olacak..
    sonra bunu sokakta gördüm sonra bir daha birdaha derken .. karşılaşmaya başladık..

bakıyordum doğrusu.. sonra bir gün onu bir kızla gördüm kız koluna girmiş o gün dedimki

asla asla olmaz bu konu kapanmıştır zaten dalgasına egleniyordum bende.. ogünden sonra

sokakta görsem kafamı çeviriyodum bakmıyordum hiç yolumu değişiyodum..
    o bakıyordu ..
    sonra aylar geçti bir gün oturuyorum arkdaşlarla açık hava bir cafede ogün bir

tane öğretmen vardı geldi bana teklif etmişti uzun zamandırda peşimdeydi..

neyse o masada bana aşkı ilan ederken bir çocuk geldi masaya arkadaşım sizinle

konuşacakta izin veriyormusunuz gelsin dedi ben dedimki arkadaşın kim..
    (bu diyen çocukta çok ünlü bir filmde oynuyo şuan.. :))
    neysee tamam dedim geldi bu yanıma diğer

öğretmen olanda masada bu onun yanında bana demezmi senden hoşlanıyorum falan filan. digeri kudurdu :) :teytey: bir

kız arakdaşı olmuş 3 ay sürmüş ayrılmışlar 6 ay önce..neyse ben kabul etmedim arkadaş olalım dedim

görünce selamlaşırız falan filan.. t elefonumu istedi verdim ..
    aradı buluşmak için hep ektimm.. bir gün sokakta yürüyorum gördü benim benim

yanıdamda arkdaşım var..
    nolur bu kez oturuup konuşalım dedi..t rabzonun en ünlü yeri ganitaya indik ..

sahilde oturduk konuştuk.. neden beni görmezden geliyorsun dedii..
    lütfen kabul et dediii..
    öyle böyle aklımı çeldi acayip yağmur yağıyorduu.. o ıslak yağmurda bir yere

sıgındık.. ve ben ona orada evet dedim.. a.s.

2002 temmuz ayında.. ve o gün eve giderken yolda bir araba az daha bana çarpıyordu ve

elini belime koyup yolda beni tuttu o an hissettim desteğini ..
    nerden bilirdim o el benim yarim olacak.. :asigim:
    6 seneyi bitirdik 7inci senemize girdik.. o

ara ben liseyi bitirdim üniversiteyi bitirdim iş buldum veyni aileleri tanıştırdık bu şubat yada seneye yaz nişan sonrada evlenmeyi planlıyoruz..

hep planlı geldik bu güne..
    çok engeller aştık ayrıldık barıştık.. yüz kere olmuştur belkide ama her defasında o bensiz bende onsuz yapamadımm..
    kavgalarımız oldu ama heyecanımız hala yerinde ..
    aşkımız sevgimiz...bir ömür sürer inşallah.. :asigim:

(ay eski günleri hatırladım duygulandım yaaaa):asigim:

Son düzenleme: 15 Eylül 2008
  14. 15 Eylül 2008
  15. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    larıssa cok duygulandım..

boyle erkeklerde var mı..

sonunuz hayırlısı olsun..

16. 17 Eylül 2008
  17. mavice

mavice öylesineee ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    1997 ağustosu ayın 17 si benim ogüne kadar dişe dokunur bir flörtüm olmadı... okulda sırf işte olsun diye olan bir iki şey adını bile koyamıyorum... evet 1997 demiştim 19 yaşımda idim.. o gün bir iş arkadaşımın daha doğrusu abimin oğullarının sahil evlerinde sünnte düğünü var ve bu abi dediğim insan bizim karşı komşumuz olan ayşe ismindeki çocukluk arkadaşımıda tanıdığı için davet etti....

bilemezdimki onlarda kordon ege barda bir doğum gününe davetliymişler... bana birşey söylemedi tamam geliriz dedi meğerse onunda doğumgününe çıkabilmesi için sıkı bir bahaneye ihtiyacı varmış...

neyse evden çıktık gayet sade ama hoş giyinmiştim sonderece naturel bir makyaj vardı yüzümde... konağa indik yolda bana durumu anlattı ben herzaman arıza yaptığım için çekinmiş evde söylemeye ama olacak ya hiç itiraz etmedim oda şaşırdı halime....

evet tanşa kafeyi bilir izmirliler köşeden döndüğümüzde iki erkek bize yaklaşmaya başlamıştı ama birisi sanki ateş gibi aktı içime ilk bakışta aşkı saçma bulanlardan biriyken başıma gelmişti...

tokalaşırken ellerim titriyordu o gün harika bir gün oldu detaylara girersem sayfalar yetmez

hemen ertesi gün arkadaşımı aramış benim arkadaşınla mutlaka görüşmem lazım demiş...

ertesi gün küçük bir kafede buluşuk seninle sürekli görüşmek istiyorum çok doğal ve çok güzel bir kızsın dedi.... ben tabiki dünden razı

ve başladı ama ne başlama hiç tereddüt etmeden diyebilirimki o yaşıma kadar onu beklemişim ve ömrümün en güzel ama en güzel bir yılıydı masal gibiydi hergünü dolu dolu geçti...

bir yıl sonra nişanlandık ve biryıl nişanılılığın ardından evlendik... şu an 9 yıllık evliyiz ve çok mutluyum eşimi hala çok seviyorum.. ve bu mutluluğumuzu iki erkek evlatla taçlandırdık çağatayım 5,5 yaşında çağanım 1 yaşında...

masal gibi demiştim ya bu masal burada bitmez eşim için yazdığım bir şarkıyı yazayım size

korkmuyorum artık seni kaybetmekten
    yanlızlığa alıştım ben artık
    oakdarda zor değil sensizliği yaşamak
    geceleri yıldızlara bakıp bakıp ağlamaaakk

dilim yalan söylesede kalbim inkat etmiyor
    gönlüm yanlız senii ahhh seni istiyor

seni gördüğüm anda ellerim titredi
    kalbim duracak sandım yüreğim kilitlendi
    sevgi çıkmazlarında yolumu kaybettim
    neolur çık gel artık seni çok özledimmm

seni seviyorum aşkımmmmmmmm:asigim:

18. 17 Eylül 2008