Ak teknikle Burun Ameliyat olan arkadalar!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve maniac tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : maniac
  1. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar,

acik teknikle olanlar, yada acik teknikle olan kisileri bilen arkadaslar..
    burundaki (iki deligin arasindaki) kesik izi, hangi durumda veya nasil iyilesti, nekadar zamanda, ve hala iz varmi vs vs

tsk ederim simdiden

Son düzenleme: 1 Haziran 2009
  2. 30 Mayıs 2009
  3. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende pztsı açık amelıyat oldum ama daha atel felan alınmadı bende bu konuyu merak edıodum açtıgın iyi olmş canım

4. 30 Mayıs 2009
  5. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben acık amelıyatla oldum suan kesınlıkle öyle bır iz yok hiç bellı bıle degıl dikiş alındıktan hemen sonra hıc farkedılmıokı zaten

6. 31 Mayıs 2009
  7. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben acik teknikle ameliyat oldum, evet izlerim hala duruyo ameliyattan 3bucuk ay gecmesine ragmen ama hic rahatsiz edici bi durum degil, beni sahsen hic rahatsiz etmiyor kötü bi görüntüde olusmuyor, bikere gözükmüyor bile iyice bakman lazim öyle anlasiliyor ancak, karsidan gören biri anlamiyor bile icine girip bakmasi lazim anca öyle belli oluyoryerimseniben

8. 31 Mayıs 2009
  9. busrasezgin

busrasezgin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ameliyat olalı yaklaşık elli gün oldu, kesi izi belli oluyor fakat ilk günlere nazaran çoook geçti. tabi bir başkası farkedemiyor. ancak ben sordugumda dikkatlıce bakınca anlayabiliyorlar. zamanla o da kaybolur.

10. 31 Mayıs 2009
  11. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederim arkadaslar :KK70:

birde sislikler olsun morarmalar olsun nekadar zamanda gecti?
    bu benim icin onemli cunku butunlemeler icin birde erken okula donmem gerektigi icin cabuk gecmesi gerek :|

12. 31 Mayıs 2009
  13. busrasezgin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyattan sonra şişme olmuyor ve ilk gece şişmeler başlıyor. sabah uyandığından şişler ve morlar artıyor ve ilk gün maksimum oluyor. üçüngü günden itibaren şişler inmeye, morluklar geçmeye başlıyor. yüzdeki şişler on günde geçiyor fakat hafif bir tombişlik devam ediyor:)) morluklar sararmaya başlıyorr, benım morluklarım on beş günde geçti, iki gözümün altında fındıktan bıraz daha kucuk morluklar vardı tabi makyajla kapatılıyorlardı, onlarda on gunde geçti. elli gün oldu, burnum daha da oturdu, tabi burnumun içi hala şiş, bunu hissedebiliyorum. burnumun ucu ise taş gibi, normale dönmesi en erken üçüncü ayda başlıyor. bir yılda da oturuyor...

14. 1 Haziran 2009
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cvbin icin cok tsk ederim bursasezgin,

ben biryerdede okumustum acik teknikle oldugunde daha gec iyilesiyormusun, ve evet burun ucundaki sertlik daha gec geciyormus.. bende muhtemelen acik olacagim ama okula donme ve insan icine (sisliklerden dolayi) asiri degisik bisekilde cikmak istemiyorum :KK43: hemen 10 gun sonra insan ve aile icine cikmam gerek ..

ooff yuzumde morluklari evet makyajla kapatirim ama sislikler inmezse herkes anlar:KK43: . birde burnun ici hala sisse .. yaa cok uzun 3 ay :KK43:

16. 1 Haziran 2009
  17. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buarada cnm senin reismlerrin filan varmiydi burda? eski ve yeni halin olsun yada adim adim gun gunune ? gelismeyi gormek adina? koymusmuydun?

18. 1 Haziran 2009
  19. busrasezgin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım açık ya da kapalı teknikle olacağına doktorun karar verir. fakat bana göre açık teknil daha iyi. çünkü burun içindeki sorunu görmek daha kolaydır ve çalışmayı rahat yapmak daha elverişlidir açık teknikte. benim kemiğim de kırıldığı için bende şişme çookk olmuştu. şişlik ve morluklar 15 gün içinde geçti. ama morluklar yerini sarı renge bıraktı. onu da makyajla kapatabiliyordum. bir hafta sonra da onlar kayboldu. dediğim gibi yüzündeki şişlikler iki üç haftada tamamen geçiyor ve belli olmuorlar. ancak burnunun içindeki şişler tam anlamıyla üçüncü aydan sonra geçecek. tabi burun içi şişleri ve burun ucundaki sertliği senden başka kimse anlayamazz.... ben resimlerimi paylaşmadım cnm, koymak istemediğim için:)) aklına takılan soruları bana sorabilirsin...