Ak...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 28 Mart 2007 başlatılmıştır.

28 Mart 2007
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Camdankalp ...Aşk hikayeleri bekliyorum demişsin...Aenim hiç aşk acısı özlemim olmadıki..Aşkımla tanışmış üç ay içindede evlenmiştik...O süre içinde onlarca aşk mektubu getirdi götürdü postacı...Ve hemen geçiverdi o süre...
    Aşk şiirleri,aşk yazıları çok aşk acısı çekenleri yansıtan duygularıdır
    Evlenince üç beş senede neden aşk biter...Sorarlar ya..Onu biliyorum işte...
    Aşk feci tutkudur....Seks duygularının çok yoğunluk taşıdığı..,içini tutuşturan ihtirasın ne olduğunu anlayamadığın aşk sandığın...
    Tabiat kanunu,tanrının verdiği olağan duygular..Sonradan anlıyacağım...Bilemezdik o ateşin ne olduğunu...Bilsek ayıp saydığımız,bileninde söyleyemediği...Evlendikten uzun müddet sonra aşk sevgiye dönüşüverir..Rutin hayat başlar..Sıradan.
    Önceleri sanırsınız ki sadece sizin aşkınız bir ömür boyu sürecek...Sürerde o içini tutuşturan tutku sevgili oluverir.. Sıcacık,saygılı daha sağlıklı...
    Aşk bir kişiye duyulandır..Sevgi başlar bölünmeye en sevdiklerine.eşe,aileye,dosta, çocuğuna...Dağıt dağıta bildiğince.ama seçerek hak edene riyasız...
    Ben bunca yıl ilk günkü gibi seviyor,sayıyorum bıkmadan.Arada gel gitler olmuyormu??Tabi ki oluyor ama adı üstünde geliyor gidiveriyorlar.Hoş görü ile yolluyorum hey heylerimi...Umarım beni anlamışsındır.
    Yaşadığım güzelliklerde çok ama yarım kalanlar varya çocukluğum,yaşayamadıklarım onlara takılmışım yazıyorum... Şimdilik...
    İstiyorum ki..Sımsıkı kopmayan evlilikler olsun,cocukların anıları onlarla dolsun
    Hepinizi öpüyorum
    Yeşilimin duyguları:çiçek:

2. 28 Mart 2007
  3. Nisan21

Nisan21 Taze Bekar ( mihrace ) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yeşilim çok güzel ifade etmişsin aşkı eline yüreğine duygularına sağlık canım

4. 28 Mart 2007
  5. ffcamdankalp

ffcamdankalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeşilimin aşk duygularıda renklendirsin istedim kalbimi, teşekkür ederim değer bulmuşun yazmışın,

aşk bitmesin istiyorum nefes aldığım müddetçe , ama senin dediğin gibi dediler hep, yerini sevgiye bırakıyor, öyledir yaşayanlar bilir,

dediğin gibi aşktan yana bahtın gülmüş, aşkın sevgin olmuş, sevindim.

belki benim aşkım takılı kaldı hayatımın çengelinde onun içindir, güzeldi, yıpratıcıydı, zordu, ama bulanmazdı gibi geliyor işte,

dünyaya birdaha gelsem belki farklı olurdu doğrulardan
    başlardım belki, ama geçti, hayırlısı buymuş deyip bende
    yaşıyorum işte öyle yada böyle,

sen duaların ve duyguların yanımızda olsun hep sağlam bir sevgi ve hayatımızda atacağımız adımlar için...

sevgiler

6. 28 Mart 2007
  7. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    mihrace seninde duygularına sağlık canım
    camdan kalp sana aşkını sevgini en güzelini yaşaman dileği ile sevgiyle kal canım..

8. 29 Mart 2007
  9. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yesilim gene beni alip biryerlere goturdun buralardan kilometrelerce uzaklardan kalktim sanki yanibasina gelip gozlerine bakip anlattiklarini dinlemis gibi oldum,bende uc ay icinde evlendim askmi sevgimi nedir diye farkina varamadan, yillar gectikce saygiyi yitirmemek icin sarildim saygiya o giderse hersey kaybolacak gibi,ask kayboluyor zaten bir tatli heyecan sanirim, ama sevgi kalmali yillarca surmeli, sevginin kalmasina en cokta saygi destek oluyor, bir hikaye okumustum ondan su anlasiliyordu sevgi varsa bir evde yaninda basari ve zenginlikte oluyor, en guzeli sevgi varsa bir evde huzur ve mutlulukta oluyor, sevgisiz kalmamali bir insan birgun dalgali deniz gibi olsada yasanti sakinlesebilmeli insan usulca, yesilimin duygularinda paylastigin yarim kalanlar varya cocuklugun, yasayamadiklarin, ileride ,,,,,, duygulari imzali yazilar olmasin diye deniz duruluyor firtina dinmesede dinmeye calisiyor, kalbimi anliyor olman bana guc veriyor, sevgilerimle

10. 29 Mart 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Seni sevmek,askin ugruna baska bir kentteki hayatimi sifirlayip yasadigin ülkeye,yasadigin gögün altina,islandigin yagmurlarin altina yerlesmekti.Senden baska bu koca ülkede bir basinalik ve kimsesizlikti seni sevmek.Sokaklarda tek bir tanidik simaya rastlamamaya alismakti,hücrelerimle beraber cogalan askini özgürce ve sinirsizca yasamak icin,ailemin sefkatli kollarindan siyrilip kanatlanmak,yillanmis can dostlarin sevgisini cok uzaklarda birakmakti,hayata senle yeniden baslamaya degerdi ve degdi...ask gecicidir önemli olan saygiyi ve sevgiyi yitirmemek...yesilim sana sevgilerimi yolluyorummmmm

12. 29 Mart 2007
  13. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ayşecik,yağmur, mihrace,camdankalp teşekkürler yorumlarınız için..
    bilirim okuduğunuz konuların yorumunu yapıp yazmak ifade etmek zordur.her seferinde yorumlamanız beni çok mutlu kılıyor.o kadar güzel yorumluyorsunuzki tekrar tekrar okuyorum.

14. 29 Mart 2007
  15. EU1

EU1 Guest

yeşilim ne güzel aşkı alel acelede olsa yaşamışsın
    keşke herkes yaşayabilse, acele yaşanan aşkında tadı başkadır diye düşünüyorum..
    heyecanlar,duygular,ağlamak gülmek
    aşk insana btün duyguları yaşatıyor
    ama en önemlisi ve en güzeli aşkın sevgiye dönüşmesi
    ve bunu dönüştürebilmek
    herkes başaramıyor bunu,yine ne mutlu sana ki başatrabilmişsin
    inşallah bende başarabilirim
    çünkü biliyorum zamanla şimdiki heyecanım kalmıcak belki aşkı ayakta tutabilicem ama bugünki gibi olmıcak farkındayım
    ve şimdi de evlendiğim zaman çok büyük şeyler beklemiyorum hani ölümsüz aşk falan :) yeterki sevgi olsun sevgi olsun ki aşık olduğunu hissediyim
    yani aşk yeriini yeterki sevgiye bıraksın

yüreğine ellerine sağlık yeşilimmm

16. 29 Mart 2007
  17. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    seni uzaktan sevmek aşkların en güzeliiii
    annemmmm süpersin sen bitanesin mis kokulumsunnn

18. 29 Mart 2007
  19. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Tarifi aslında yüregimizin köşesinde gizli bizler sevdamızı hergün sunuyoruz çocuklarımıza,annemize, sevgilimize,eşimize ......
    Aşk diyince ben sevdigimle ucsuz bucaksız bi okyanusda kaybolmayı hissediyorum