Akasya Durağı - Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve DilaNaz tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DilaNaz
  1. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    Melahat, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal intihar edince Melahat ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar. Evlerine ve bütün mal varlıklarına haciz gelmiştir. Melahat’ın ve kızının gidecek hiçbir yerleri yoktur. Kemal’in intiharını televizyondan öğrenen Nuri Baba, hemen Melahat’ın yardımına koşar. Nuri Baba, yıllar önce Kemal’in özel şoförü olarak çalışmıştır. Sonraları ayrılıp Akasya Durağı adında bir taksi durağı kurmuştur. Şimdi Kemal Bey’e ve ailesine olan vefa borcunu ödemek istemektedir. Melahat’a kendi taksi durağında şoförlük işi verir. Zaten şenlikli bir yer olan Akasya Durağı, Melahat’ın katılımıyla iyice şenlenir. Kimler yoktur ki bu durakta? Dalavereci çapkın Sinan, aksi ve sinirli bir şoför olan Osman, türkücü olmak için Güneydoğu’dan gelmiş Seyit, geçinmek için ek iş yapan öğretmen Mehmet, hukuk fakültesinde okuyabilmek için geceleri taksiye çıkan doktor lakaplı Murat ve Karadenizli saf bir çocuk olan çaycı Ali Kemal… :nazar:

2. 15 Temmuz 2008
  3. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    çok keyifli bir dizi .ben çok beğendim.

4. 15 Temmuz 2008
  5. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence hiçte hoş değil "Çiçek Taksi" dizisinin tekrarı niteliğinde konu aynı kişilerin özellikleri bile aynı.
    Çiçek Taksi dizisi seneler önce çok sevilmiş ve beğenilerek izlenmişti.

6. 16 Temmuz 2008
  7. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    153
    Bende izledim resmen çiçek taksinin kopyası ama izleyecek bişey yok işte ekranda onun için baktım tutabilir...

8. 16 Temmuz 2008
  9. EU2

EU2 Guest

bende televizyonda hiçbir şey yok diye izledim ilk bölümü bir de Melek Baykal çok sevdiğim bir sanatçıdır diye bakıyım dedim ama çiçek taksi formatında bire bir aynı gibi hatta çekim yapılan durak bile orası sanıyorum ama tutabilir de çiçek takside sevilerek izlenmişti sonuçta en azından kan davaları aşiretler kim kimin çocuğu belli değil tarzında şeyler yok

10. 18 Temmuz 2008
  11. Juliet

Juliet Guest

çok şeker bir dizi melek baykal yine döktürüyo muhtesem bir oyuncu

12. 5 Ağustos 2008
  13. fatima38

fatima38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    559
    Ödül Puanları:
    163
    Çiçek taksiye benziyor olsa bile çok güzel bir dizi

14. 6 Ağustos 2008
  15. psasetuba

psasetuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu diziyi sevemedim.eskiden yayımlanan çiöek taksi dizisinin biraz değiştirilmiş hali gibi geldi bana.

16. 9 Ağustos 2008
  17. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    evet çiçek taksiye çok benziyor ama oyuncuları gayet başarılı. konu tekrarı olsa bile özellikle melek baykal ve zeki alasya için seyredilir.en azından keyifli vakit geçirmeye yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

18. 9 Ağustos 2008
  19. Terra Rosa

Terra Rosa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    "Çakma Çiçek Taksi[/COLOR]",ama eglenceli.. orda"osman ve ailesi" çıkınca kanal değiştiriyorum çok iticiler...
    çiçek taksinin devamı ordada bayan şofor vardı o nilgun belgundu sanırım,hukuk ögrencisi bi taksici daha vardı(şimdi doktorlarda oynuyo-zenanın sevgilisi)
    eglenceli olabilir ama bizim tv yapımcıları-senaristler hiç geliştirmiyolar kendilerini eskiyi cover yapıp milletin önüne koyuyolar...