Akay Hastanesinde Doğum Yapanlar ve Yapacaklar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve akburcu tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : akburcu
  1. akburcu

akburcu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    5 Haftalık hamileyim ve doktorum Ankarada güven, mesa ve akayda doğum yaptırıyor. En uygun fiyatı da Akay için söyledi. Akay nasıl bir hastane? bi de dışarıdan kendi doktorumuz gelirse fiyat nasıl oluyor? Özel hastaneler biraz masraflı oluyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

2. 12 Ağustos 2010
  3. suran

suran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorun kim hayatım

4. 12 Ağustos 2010
  5. akburcu

akburcu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım doktor teyzemin doğumunu yaptırmıştı. geçen senelerde gazideydi ama prof.olunca kendi yerini açtı. Tuncay Nas. Çok tecrübeli bir doktor. akşam gitmiştim ve muayenehanesi tıklım tıklımdı. Özel hastanede doğum masraflı oluyor, karşılayabileceğimi bilsem bir dakika bile düşünmezdim. Senin doktorun kim?

6. 12 Ağustos 2010
  7. suran

suran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim pek çok yakınım Lina Kadın Sağlığı merkezinde takip oldular daha sonra HRS de doğum yaptırdılar Hrs yi önerririm butik otel gibi çok da ilgileniyorlar bir düşün istersen

8. 12 Ağustos 2010
  9. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    akayda tolga ecemiş hem hastaneyi hemde kendisini tavsiye ederim. hastanenin doktoru olduğu için fiyatta uygun oluyor. bu bölümde tolga ecemiş başlığı var incele istersen.

2009 temmuzda epidural sezayenle doğum yaptım. iki gece kaldım. 1.500 tl ödedim. doktorumda hemşirelerde ameliyathane personelide mükemmeldi.

10. 25 Ağustos 2010
  11. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Selamlar bende Lina'ya gidiyorum ilaç tedavisi ile hamile kaldım ve kontrollerimi orada devam ettiriyorum fakat verdikleri doğum fiyatları çok yüksek... HRS'de doğum için 4000tl ye yakın para istiyorlar... Akay için 2800 istiyorlar fakat Akay'ın kendi doktoruna muayene olup orada doğum yaparsan 1750 dediler... yani kafadan 1100 farkediyor.O ndenle ben Lina'dan ayrılıp kontrollerime Akay'da devam etmeyi düşünüyorum... Arkadaşım 2008de orda doğum yaptı gayette memnun kaldı.Akay'da Gül Savcı hanım'a gideceğim.
    Akaydan aldığım fiyatlar normal doğum ---> 1000
    epiduralli normal--> 1500
    sezeryan------------> 1750
    Akay hastanesinin doktoruna muayene olup orada doğum yaparsanız sgk kapsamında ödeyeceğiniz ücretler bunlar.
    Dışarıdan kendi doktorunuz gelip yaptıracak olursa doğumu tamamen gelecek doktorun vereceği fiyat geçerli oluyor bu fiyatları unutuyorsunuz.

12. 6 Eylül 2010
  13. SINEMSE

SINEMSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    HRS de 4000TL mi???
    Ben geçen ayki randevumda sormuştum.2700 gibi bir rakamdı.4000 gibi bir rakam hiç telaffuz edilmedi.
    Normal doğum 2000 ,sezeryan 2700 diye aklımda kaldı.ayrıca HRS de kontrolleri yapılıp orada doğum yapan bir tanıdıgımız var o bile 4000 vermedi.aslına bakarsanmuayenelerle doğumla oraya yaırdığı para 4000i geçmiştir ama...
    Ya sende haklısın doğum ücretini en uygun şeklinde yapmak lazım ama.Yanında başından beri seni takip eden bir doktor olması kendini daha güvende hissetmeni sağlamazmı.
    Bak ilaçla hamile kalmışsın.Kontrollerinde Linada olmuş.Yani orada bir emek var
    Sen bilirsin ama Akayda doktora ne kadar vereceksin.
    Hadi doktordan memnun kalmazsan buna deyecekmi?
    Fanatik Linalı olarak birdaha düşün derim:)

14. 6 Eylül 2010
  15. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende kötü birkaç tecrübenin ardından akayda tolga ecemişe yaptırmaya karar verdim doğumumu...

şimdiye kadar ki ilgileri gayet iyi, burdaki yorumlara da bakmıştım kötü bi yorum okumadım henüz orayla ilgili,
    fiyatları da makul, epidural normal yapıcam 1500 dediler, paket fiyatıymış herşey dahil...