Akay Hastanesinde doğum yapanlar, yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mylife_ tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

23 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mylife_
  1. mylife_

mylife_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar doğumuma az bir zaman kaldı. Akay hastanesinde epidural sezeryan olacam. Bu hastanede doğum yapanlar yanımda neler götürmeliyim? pijama mı gecelik mi uygun olur? kaç gün kalınıyor ve hastanenin ne gibi hizmetleri var? özel hastane olduğu için çok teferruatlı bir çanta hazırlamama gerek var mı? yardımcı olur musunuz?

2. 23 Ekim 2010
  3. yamanas

yamanas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun canım bebişin, Allah yardımcın olsun , çok rahat geçer umarım, ben de akayda sezeryan oldum ama benim gebeliğimde problem oluşmuştu ve 22. haftalıkken sonlandırıldı, normal doğumla gerçekleşemediği için epidural sezeryana döndük, ameliyatla ilgili ve sonrasıyla ilgili yardımcı olabilirm, ama bebekle ilgili neler götürmen gerektiği vs konularda bi bilgim yok , ben gecelik götürmüştüm yaz dönemiydi zaten, gecelik ameliyattan çıkınca iyi oluyor , zaten kışa da denk gelse yine gecelik götürürdüm , ama alt pijama tarzında bişeyler götürmüştüm , lazım da oldu ameliyattan çıktığım gece , geceliğin altına giymiştim bacaklarım üşüdü çünkü, ben zaten çok apar topar gittiğim içn moral falan sıfırdı tabi ne alacağımı bile düşünmeden elime ne geldiyse onu almıştım, hastane çok güzel çok ilgili herkes, doğum yapar yapmaz odana geçtiğinde bi sürahi komposta getiriyorlar :) hem gazını gideriyor iyi oluyor tuvalete çıkma konusunda,2 gün kaılıyorsun hastanede, çok konforlu geçiyor herşey, ben 36 saat normal doğum sancısıyla bekledim suni sancı verildi olmayınca sezeryana döndük o yüzden biraz fazla kaldım hastanede ama normalde 2 gün kalınıyor, saat başı gelip ilgileniyor hemşireler, herşey çok güzel olacak merak etme, Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) başka yardımcı olableceğim bişey olursa sroablirn

4. 27 Ekim 2010
  5. mylife_

mylife_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Öncelikle çok geçmiş olsun... yazdığın bilgiler benim için çok aydınlatıcı oldu. akay hastanesiyle ilgili güzel yorumlar okumuştum. bir kişinin daha böyle olumlu şeyler yazması karar vermemde daha da etkili oldu şimdi. çok teşekkür ederim. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı çocuklar nasip etsin... tekrar çok geçmiş olsun...