Akcier Ca olan Babam imdi de Zona oldu:(

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve ayselcik tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ayselcik
  1. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb lar.akciğer ca yla uğraşırken simdide zona diye bir enfeksiyon hastalığı geçiriyor babam.bu ZONA yla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan tedavisiyle ilgili bilgi rica ediyorum..

2. 18 Ağustos 2009
  3. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu hastalıkla ilgili bilginiz olmasa bile en azından bir geçmiş olsun demenizi beklerdim.kadınlar klübünün duyarlı bayanlarının hepsi tatildemi acaba:KK43:

4. 19 Ağustos 2009
  5. asumankecici

asumankecici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende lenf kanseri tedavisi olurken zona geçirdim dermotolojiye giderseniz size antibiyotik verecek sıkıntıdan çıkan bu hastalık kanser tedavisinde oluyormuş ama çok halsizlik ve ağrı yapıyor mutlaka doktorunuza söyleyin vucut direnci az olduğu için

6. 19 Ağustos 2009
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    zona sıkıntı ve stresten meydana geliyor bende geçirmiştim, çok ağrılı oluyor malesef...
    Ama çok endişelenilecek bişey değil demişti doktor, çünkü bu hastalığın dışa vurması içe vurmasından daha iimiş...
    Rabbim şifa versin babana canım...

8. 19 Ağustos 2009
  9. asumankecici

asumankecici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kanser tedavisi gören hastalarda farklı oluyor ilaçlardan dolayı vucut direnci az olduğu için beni hastaneye yatırıp serumla tedavi yapmak istediler ama yer yoktu ve ben kemoterapiyi alalı çok olmuştu herşeyi doktora sormak lazım bence burdan tamam birbirimizi bilgilendiriyoruz ama her insanın farklı oluyor

10. 19 Ağustos 2009
  11. KIRMIZI

KIRMIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Benim babamda mide ca dan sonra kemo-radyoterapi sonrası geçirdi.ilaçla tedavi ediliyor canım.çok geçmiş olsun Allah şifa versin..

12. 19 Ağustos 2009
  13. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim hepinize canlarım.babamıda götürdük dermoloğa ve enfeksiyon hastalıklarına,dr söylediği merhem kullanma süresini geçmiş,birdaha çıkarsa ilaç merhem vs.. verebiliriz dediler.şuan kabuk bağladı ve kaşıntı ağrı yapıyo.ben bu ca dan sonra resmen panik atak olduğum için çok endişeliyim,kafamda sürekli kötü bişemi olacak korkusu var.Allah tüm hastalara şifa versin inşallah.

14. 19 Ağustos 2009
  15. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    cok cok geçmiş olsun allahım acil sifalar wwersin bnmde babannem lenfoma (lenf bezi kanseri) 2 yıl önce kemoterapi aldı şimdi yine hasta ... zona da olmustu sürekli bas agrısı wardı bu yüzden

16. 19 Ağustos 2009
  17. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hıc bılmıyorum canım valla.. :sm_confused: bende soracaktım sımdı baslıgını gorunce ama arkadaslar yazmıs.. a.s Rabbım sıfasını versın gecmıs olsun tatlım ya :Saruboceq: Rabbım basımızdan eksık etmesın aılelerımızı.. :Saruboceq:

18. 19 Ağustos 2009
  19. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    gecmıs olsun ayselcık babana allalahtan sıfa dılıyorum .bende babamı 4 ay once akcıger kanserınden kaybettım ısın tuhaf yanı saka gıbı grıp olmasıyla hatalıgı ortaya cıktı ve 2 hafta ıcınde kaybettık .allah yardımcınız olsun canım...