Akıl almak istiyorum....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve butterfly tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : butterfly
  1. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar 4 aydır biriylr cıkıyorum. ortak bir arkadasımın sayesinde tanıstım erkek arkadasımla. ilk baslarda pek bisey hissetmiyordum. o benden daha cok istekliydi. beni cok sevdiğini sürekli görmek istediğini söylüyordu. biraz onun ilgisiyle birazda tanıdıkca sevmeye basladım. bana nisanlanalım diyip duruyordu. ben daha erken birbirmizi tanıyalım diyordum. sehir dısında oldugu halde işten rapor alıp geliyordu, sık görüsüyorduk. 2 gün önce yine bulustuk baslarda cok güzeldi oturduk yemek yedik. ben ona nisanlanmak istiyordun bende olumlu bakıyorum artık dedim. ne oldu anlamadım ama sonra kendimi hazır hissetmiyorum, sana olan sevgimden emin degilim, cevremde hep carpık ilişkiler oldu, bütün bi ömür boyunca aynı kişiyle yapabilirmiyim bilmiyorum dedi. insan bu kadar cabuk değişir mi bu konusmamızdan bir gün önce beni özlediğini sevdiğini söyleyen insan ertesi gün bunları söyledi........... benim yasadıklarımı yasayanlar var mı? ne yapmalıyım lütfen akıl verin.... bu arada ikimizde 28 yasındayız.

Son düzenleme: 1 Şubat 2009
  2. 1 Şubat 2009
  3. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    180 derece dönmüs yani..tuhaf bi durum..yani iki gün önce farkli o gün farkli olmasini gerektirecek ne olabilir ki!!
    acaba senin yakinindan biriyle yada o ortak arkadasinizdan seninle alakali bisey mi duydu?yada kacan kovalanir hesabi sen nazlandikca o seni elde etmek icin ne kadar ciddi oldugunu vurgulamaya calisti ve sende tamam diyince olayin ciddiyetini anladida mi döndü acaba???
    yani erkek milleti,ne zaman nerden esecekleri belli degil maalesef..

4. 1 Şubat 2009
  5. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cevreden kötü bisey duydugunu sanmıyorum aileside beni cok istiyordu. hatta olanları duyunca annesi cok üzülmüş. bende neden böyle davrandıgını bilmiyorum asıl bu cok koyuyor.

6. 1 Şubat 2009
  7. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu konusmanın ertesi gün msj attım. aklı basında ilişki istiyorsan beri ara yoksa hiç arama dedim. ve 2 gündür aramadı. içim içimi yiyor elim sürekli telefonda ama aramıyorum....

8. 1 Şubat 2009
  9. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Valla zorla güzellik olmaz canim. Belki bu arada baska birisiyle tanisip ona asik olmus olabilir.
    Bence daha yasin genc böyle tutarsiz erkeklerden sana hayir gelmez.
    Birde isinden rapor alip bana gelen erkegi ben zaten istemezdim senin yerinde olsam, demekki isine ve patronuna saygisi yok bu adamin.
    Bence kafani fazla sirf bu cocukla yorma, daha analar ne koclar dogurmus...
    Sevgi zorla olmaz, belkide bir hareketini veya tavrini begenmemis olabilir, bence uzak kal.
    Demesi kolay biliyorum ama daha yol yakinken diye söylüyorum.
    Bence simdiden acik konusmasi iyi olmus, düsünsene birde evlenseydin ne olacakti? Bide böyle düsün.

10. 1 Şubat 2009
  11. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    bence çok güzel bir mj yazmışsın senın yerınde olsam bende aynı şekilde tavrımı koyardım..bence o birden evlilikten korktu senın kabul etmiyecegini felan düşünüyordu belkide..arama sakın eger o aramıyorsada bırak aramasın bencede daha yaşın genç yani arkadasımızın dediği gibi analar ne kocalar doguruyor..evlendikten yada nişanlandıktan sonra bunu söyleseydi emin ol daha kötü olurdu bunu şimdi söylemesi bence ii olmuş canım..kaydirigubbakcemile5

12. 1 Şubat 2009
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    bu ınsanla hayırlısı neyse o olsun dıye dua etmıs mıydın canım
    eger ettıysen kabul olmus bence
    yanı arkadasların yorumunada katıldım ben ama işte hakkınızda ne hayırlısı ıse onun olmasını dılıyorum

14. 1 Şubat 2009
  15. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    2 sene önce nisanlanmıs ayrılmıs.. belkide benimlede aynı sey olacaktı bilmiyorum. bana sen farlısın diyordu... simdi sevse arar diyerek yetiniyorum. ve ona kızgın olsamda aramasını bekliyorum senağlama

16. 1 Şubat 2009
  17. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

annem bu cocugu biliyordu o benden daha cok dua eder ve hep hayırlısını ister. Annem belkide senin için hayırlı deildi ve ALLAH dualarımızı kabul etti diyor.

18. 1 Şubat 2009
  19. Miiracle

Miiracle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilginç bir durum olmuş ya sormadın mı daha önce nişanlanmayı sen istiodun o zaman yokmuydu böle şeyler falan sıkıştırsaydın biraz