Akıl verin kızlar......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gul.m.n tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gul.m.n
  1. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eşim beni aldatıyo galiba kızlar görmeden de karar vermek istemiyorum bi kaç ay önce arabasında 2 tane büyü bulduk eşime kadın bindimi hiç arabana dedim yok dedi erkek arkadaşlarının yaptıracak hali yok tabi büyünün üstünde korku kısmet yazıyodu her akşam ne olursa olsun evinde olan insan eve gelmemeye başladı gece aradığımda telefon meşkule veriliyo 5dk sonra arıyo beni neden meşkule verdin dediğimde arkadaşlar vardı sesin yankı yapıyo duymalarını istemedim diyo bu aralar aşırı derecede kıskançlıkları başladı ve hareketleri felan çok şüpheli telefonu benim önümde olan insan şimdilerde telefonunu köşe bucak saklar oldu eve geç geliyo telefon hep sessizde dün mesela telefonu çaldı meşkule verdi tuvalete girdi ardından dışarı çıkıyorum süt almaya dedi normalde üşenir dışarı çıkıp bişeyler almak için bu yüzden telefonla sipariş veirirz markete sen beni aldatıyosun dedim saçmalama diyo neden aldatıyım seni ya kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum konduramıyorumda belli etmiyorum bişey yine güleryüzle karşılıyorum onu ama içim içimi yiyo tabi

2. 5 Ocak 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşiniz şayet sizi aldatıyorsa bunu arabada bulduğunuz ''büyü'!''lere bağlamıyorsunuzdur umarım.

4. 5 Ocak 2009
  5. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    hakkınızda hayırlısı olsun ama bana kalırsa aldatmanın bütün belirtileri mevcut

6. 5 Ocak 2009
  7. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında büyü burada sadece bir detay sanırım zaten arkadaş eşinde büyük değişiklikler olduğunun farkında. Anlattıklarınıza bakılırsa birşeyler var gibi dilerim yanılıyorsundur canım.
    Büyüye gelince (ben asla inanmıyorum), şayet karşı tarafta kendini uyanık sanıp eşinizi sizden ayırmak için büyülere dadanmış aptal bir kadın varsa ki öyle görünüyor...

Takipi bırakma canım, biraz daha takip et bakalım...
    İnşallah yanılıyorsundur :Saruboceq:

8. 5 Ocak 2009
  9. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya tabikide bağlamıyorum ama kafam okadar çok karışıkki ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım

10. 5 Ocak 2009
  11. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunu söylemek çok ağır ama söylediğin telefon olayı v.s göre büyük ihtimalle yanılmıyorsun ama önemli olan bunu ispatlamak. böyle şüphe senide ilişkinizide çok yıpratır. umarım yanılıyoruzdur.

12. 5 Ocak 2009
  13. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence bir süre daha eşinizi gözlemleyin....hemen benı aldatıyor diye düşünmeyin.....sonuçta gözünüzle bi şey görmediniz...............

14. 5 Ocak 2009
  15. canım bol bol oku üfle eşini evini kendini.allaha sığın.ben şahsen büyüye inanmıyorum zaten inanmazsanda bişey olmaz.eğer öyle olsa herkes herşey için büyü yaptırırdı herkesin her hayali gerçek olurdu..:teselli:
    bence büyüye bağlayıp odaklanma başka sorunlar mı var onları araştır ,düşün derim..:teselli:

16. 5 Ocak 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bence de öncelikle takip et emin ol,emin olmadan ne kendini ne de eşini huzursuz etme derim.umarım yanılıyorsundur.takibi elden bırakma.

18. 5 Ocak 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

takıpe devam bnce umarım yanılıosundur