akıl verin lütfen

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve datlu tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : datlu
  1. datlu

datlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 20 yaşındayım.bundan 2 yıl önce kaçırıldım tecavüze uğradım.o zaman acım yeniydi yaşımda ufaktı deli tavuk gibi ortalıkta geziyordum.ailem bile benimle konuşmuyordu.kimse bana yardım etmedi.ama mahkemeleri hep kazandım.2 yıllık bitirdim.şimdi çok güzel bir işim var çok ünlü bir şirketteyim.şimdiye kadar sevgilim olmadı.işim gereği biriyle tanıştım çocuğa aşık oldum.biz sevgili olduk.evlenmeyi düşünüyorduk.ben bu başımdan geçen olayı anlattım.buda ailesine anlatmış.babası başkasının günahına girdiği bir kızı gelin almam ben seni bunun için büyütmmedim demiş ve benden ayrıldı. bana diyorki bu iş olmıycak ama kalbimde senden vazgeçmiyor diyor.nolur yardım edin kaybetmek istemiyorum.benim günahım olmayan bir olayla yargılanmak istemiyorumm

2. 31 Temmuz 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle çok geçmiş olsun... yeterli olurmu bu söz bilmem...
    sevdiğiniz erkeğin ve ailesinin böyle düşünmesi çok saçma. siz böyle bir şeyi isteyerek yaşamadınız ki? koskoca adam bunu nasıl anlamıyor!
    erkek arkadaşınızın sevgisi de direnecek kadar değilmiş demekki hemen ayrılmış baksanıza

4. 31 Temmuz 2010
  5. datlu

datlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilmiyorum ne yapcağımı bende aynı düşünüyorum benim için çabalamadığını.bunu dile getirdim bana nerden biliyorsun çabalamadığımı diyor.ama benim sesimi duymadan bile yapamıyor.şimdide kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor bana akıl veriyor ama böyle yaparak ben daha çok üstüne düşüyorum.oda diyor senden ayrılamıyorum diyor ama mantığımızı dinlemeliyiz ilerde çok sorun çıkabilir diye olayımdan dolayı

6. 31 Temmuz 2010
  7. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    bence üstüne düşmeyi bırak bir süre o zaman gerçekten sevip sevmediğini anlarsın.
    ne gibi bir sorun olacakmış!!! elalemin yaptığı ahlaksızlığın bedelini siz hayat boyu mu ödeyeceksiniz ki ileride sorun çıkabilir diyor??
    böyle düşünüyorsa zaten senin için doğru insan olmadığını anlayabilirsin, yaşadığın ozr durumda sana destek olamk yerine kaçan bir insan!!!!

8. 31 Temmuz 2010
  9. datlu

datlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok haklısın ama benim saflığım o kadar bağlandım ki vazgeçemiyorum

10. 31 Temmuz 2010
  11. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Asıl olayın kötü boyutu sevgilinizin ailesine bunu anlatması hangi mantığa sığar bunu anlatmak.ayrıca evlenecek olan sizsiniz ne demek başkasının günahına girdiği kızı istemem alnınızdamı yazıyor yaşadığınız asıl ayıp asıl yanlış sevgilinizdee

12. 31 Temmuz 2010
  13. datlu

datlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nil o kadar çok şey yaşadım kafamda bira şişeleri mi kırılmadı.silahlı adamlar davanı al diye okulumu basmadı gece yarısı pansiyondan atılıp sokaktamı kalmadım.bu mevkiye geldim ama hep kendi cabamla ve hep yalnızdım.birden bu girdi hayatımı bütün bu yaşadıklarımı bile unuttum.beni terk edince keşke bu kadar neye çabaladım adamın elinden kaçmasaydım öldürseydi beni diye düşündümm

14. 31 Temmuz 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    karsindaki adam yanlis bir adam tatlim.. senin basindan gecmis bir olay ikinizi ilgilendirir sadece.. bunun bir trafik kazasi gecirmekten farki yok.. bunu gidip ailesine anlatmasi hos degil bence..
    senin ailen ne diyor peki sana yardimci oluyorlar mi?

16. 31 Temmuz 2010
  17. datlu

datlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hiç bir desteğim yok.bu hafta doktora gittim ikinci bir yıkıntımda yumurtalıklarım aniden bitmiş çocuğumhiç olmıycak.herşey üst üste geldi artık dayanamıyorum

18. 31 Temmuz 2010
  19. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    kıyamam yaa kıyamam valla
    annen baban neler düşünüyorlar peki?
    tahmin edebiliyorum güvenebileceğin tek insanın o insan olduğunu düşünüyorsun ama malesef onun sevgisi seninki kadar büyük değilmiş be güzelim... böyle bir şeyi herkesin bilmesine gerek yoktu ne diye gitmiş babasına anlatmış...