Akıntı sorunu

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Karamellim tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Karamellim
  1. Karamellim

Karamellim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar. Ben 32 yaşında evliyim ve bir çocuğum var. Bende sürekli bir akıntı oluyor. Öyleki iç çamaşırımı en fazla 15 dk. temiz kalıyor. Doğumdan sonra doktora gittim ve iltihap olduğunu söyledi. İlaçları kullandım. Ama ktam geçmedi. 1 sene sonra tekrar gittim. Yine fitil ve hap kullandım. kısa bir süre iyiydi ama yine yeniledi. En ufak bir üşütmede kasıklarım sancımaya başladı. İlk başta bu şekilde sancı yoktu. Şİmdi yaz günü bile; üşüttüğümde sanki adet sancısı gibi sancı oluyor ve gaz porblemi de başladı. Artık sürekli iç çamaşırı değiştirmekten bıktım. Ayrıca 2. çocuğu düşünüyorum Bu şekilde iltihap olanların tedavi ile çocuk sahbi olduğunu duydum doğru mu ? Ayrıca bu sorunun kesin çözümü yokmu Neden sürekli tekrarlıyor ?

2. 5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Karamellim
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş oslun. vajinal kültürlerinizin alınması, rahim ağzında erozyon denilen hadise varsa yakma ya da dondurma yapılması gerekebilir. akıntı sorunu çözümsüz bir durum değildir. eşinizin de beraberiniz de tedavi edilmesi de gerekecektir. doktorunuzla tekrar görüşmenizde fayda var.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.