akıntı ve hamilelik???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar benim adetim iki gün geçti yaklaşık bir haftadırda kıntım var açık sarı renk miğde bulantımda oluyor ama tok karna ve az göğüsün ucu değilde çemberinin etrafı dokunuca pütür pütür nokta şeklinde kabarıyor adetimden önce çıkan sivilcem ilk kez bu ay çıkmadı sizce hamilelik belirtisi olabilirmi?lütfen okuyan krini yazsın bana moral olsun segiler...

2. 19 Nisan 2009
  3. erva15

erva15 Guest

canım ben hiç hamıle kalmadım ama bu ay belkı olabılır benım de ama benım adetıme daha 10 gun falan var ve bende hiçbir belırtı yok anlattıkların hamılelıkte ılk zamanlarda gorulen bışey ama mıde bulantısı 2-3 aylıkken başlıyor dıye bılıyorum canım

4. 19 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

6. 19 Nisan 2009
  7. whoareyoupeople

whoareyoupeople Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gevecim inşallah hamilesindir canım...daha önce adet tarihinde gecikme olmadıysa hamile olabilirsin..herşey gönlünce olsun...

8. 19 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

cnm yaa çok saol inşallah diyorum bende çok önceleri adetim hiç sekmazdi 28 günde bir fakat tedavi gördüğümden bu yana ki en son aşılama oldum o zamn 30 günde olmuştum ama bu ay doktorumunda tasiyesiyle tedavi görmedim ilaç filan kullanmadım bu ay bal çörekotu tarçıj karışımı yedim incir suyu içtim ve 3 gün filan maydonoz ve süt buharı yaptım yani normal şartlarda 2 gün önce olmam gerekiyordu ama bilemiyorum tabiii hayılısını diliyorum allahımdan

10. 19 Nisan 2009
  11. whoareyoupeople

whoareyoupeople Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet hayırlısı olsun canım...hayırlı haberlerini bekliyoruz..bende beklemedeyim bakalım yarın günüm..ama karnımda hareketli ağrım var gibi.bakalım heyecanımız mutluluğa dönüşsün inşallah..

12. 19 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

canımsın yaaa inşallh allah kalbimize göre versin hayılısnı sağlıklısını vesin inşallah:)

14. 20 Nisan 2009
  15. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence belirtilere hiç takılma,çoğu psikolojik oluyor zaten,adetinin gecikmesini bekle bakalım.

16. 20 Nisan 2009
  17. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar bende daha yumurtlama günlerimdeyim ama kasıklarımda büyük bi agrı var gece gündüz geçmeyen,ve gecen iki gecedir bacaklarım ayak uclarıma kadar içten cok kötü sızladı durdu ama feci şekilde bu gece duramadım agrısından kalktım yürüdüm yürüdüm geçmedide.bide sürekli ekmek yiyip midemi bastırmak istiyorum geceleri ve sabahları anlamadım psıkolojıkte olabilir bu ay ilk denemem ve en son adetim 10 nisandı daha cok yeni

18. 20 Nisan 2009
  19. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA BENİM İKİ OGLUM VAR BENCE SEN HAMİLE OLABİLİRSİN GÖGÜSLERİNİN ÇEVREASİ AGRIYORSA OLABİLİR BENİM İLK HAMİLELİGİMDE ÖYLE OLDU İKİNCİDE AKSİNE HEP KASIKLARIM AGRIDI HAMİLE OLDUGUMU BİLMİYORDUM KIZKARDEŞİME BELİMİ ÇİGNE HER HALDE HASTALANACAGIM KASIKLARIM AGRIYOR DER DİM:CüvCüv: