Akıntı ve ilişkide acı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve bahar07 tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bahar07
  1. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bir aydır peynir kesiği akıntım var hemde çok ama kaşıntı yok. ve ilişkide acı ve yanma oluyor. bunun için eczaneden alabileceğim bi ilaç fıtıl varmı acaba?

2. 31 Ağustos 2010
  3. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım vajinal bölgeni yıkamak için numis med isimli bi şampuan var onu almanı tavsiye ederim. Onunla sürekli yıka. sadece banyo esnasında değil tahret alırkende onunla yıka. Bi de eczaneye söyle iki çeşt ilaç var biri fitil gibi onu kesinlikle kullanamıyorum :KK43: biri krem şeklinde onu kullanmak kolay oluyor, eczacı ikisinden birini verir genelde sen hangisini kullanabilirsen onu al. Vajinana fitil yerleştirebilirsen o daha etkili kremde düzenli kullanılırsa aynı etkiyi veriyor.

Bunları kullanırken ilişkiye girmeye ara verin canın çok yanar canım, ben sürekli yaşadığım için biliyorum ne kadar canının yandığnı.

4. 31 Ağustos 2010
  5. bahar07

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekur edeırm bu aksam ıftardan sonra eczanaye danıscam ..pekı ıylesene kadar ılsıkı yasakmı oluyo..

6. 31 Ağustos 2010
  7. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım zaten 3 gün kadar sürüyor benim. düzenli kullanırsan seninkide o kadar sürer. Doktorlar ilaçları düzenli kullanım halinde en fazla bi hafta sürer diyorlar. Eğer bi haftadan fazla sürerse simir testi yaptırmanız gerekir.

Yani geçene dek 3-4 gün ilişkiden sakın. Eğer geçmezse doktora görün.

8. 1 Eylül 2010
  9. bahar07

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ılgın ııcn tesekurler dun aldım ılac ve kulanmaya basladım sımdıden rahatlama hıssedıyorum...cok tesekurler