AkınTı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ghaneli tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : ghaneli
  1. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Bilmiyorum Sadece Bende Mi Oluyo Ama Son Bir Kaç Haftadir Sürekli Akintim Oluyo.ve Süreklide Iç çamasiri Değiştirmek Zorunda Kaliyorum.beyza Renkte Bir Akinti şeffaf Değil Normal Beyaz Bir Akinti Oluyo.sizde De Var Mi Bu Akinti? Ve Kabizlik Büyük Bir Problem Kan Hapi Kullaniyorum çiğneme Tablet Ve Bende Müthiş Bir şekilde Kabizlik Yapiyoror.sizdede Oluyormu Oluyorsa Nasil Gideriyorsunuz?

2. 31 Mart 2008
  3. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım akıntı şikayeti bende gebeliğimin başından beri var, ben bunun normal olduğunu biliyorum.
    Yanlış hatırlamıyorsam bebeği kaplayan bir sıvının akıntısıymış (yanlış biliyorsam düzeltin arkadaşlar)

Bende vitamin+kan hapı kullanıyorum bende tam tersi etki yaptı
    Acaba ben çok süt içiyorum ondan mı ki?

4. 31 Mart 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede vardı meğersem vajınal mantar akıntısıymış ilaç, krem felan kullandım şu an için yok allahıma şükür. kabızlık problemi çekiyosan kuru kayısı iyi geliyo. ben her gün sabah kahvaltısından sonra 2 kuru kayısı yiyorum bu zamana kadar hiç kabızlık çekmedim.

6. 31 Mart 2008
  7. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Bende çok Süt Içiyorum Ama Yine Oluyo

8. 31 Mart 2008
  9. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende de akıntı problmi var...hergun sabah iç çamasırı değişirip işe geliyorum...1-2 saat gecmeden beyaz bir akıntıyla iç çamasırım batıyor...5 nisanda doktorumla randevum var...idrar testi yaptırmasını isteyeceğim...bende mantardan şüpheleniyorum...bide erken doğum riski oluyor tedavi edilmezde ondan da korkuyorum...
    kabızlıga gelince bende de var...aralarda elma yersem bir nebze rahatlıyorum...ama hamur işi ve kızartma olayını abarttıgım gun daha da kabız oluyorum...

10. 31 Mart 2008
  11. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben mantar türü bişey olduğunu sanmıyorum. Çünkü hemen hemen gebeliğimin başından beri bende de aynı problem var. Sabah akşam iç çamaşırı değiştirmekten yetiştiremez oldum. Benimki sanki idrar kaçırmışım gibi epey bi ıslanıyor.

Kabızlığa gelince, ben gebelikten önce aşırı kabızdım. Hamile kalınca yandım diyordum ama tam tersi daha iyiyim. Bana yaradı gebelik. Belki de beslenme düzenimden dolayı... Sonuçta daha düzenli besleniyorum artık. Demir ilacı da kullanıyorum ki onda kabızlık yapar diyor ama bana iyi geldi valla... hiç şikayetçi değilim... sizlere önerim kayısı olur. sabah aç karna bir kaç tane kuru kayısı yiyip üstüne bir bardak ılık su için. epey rahatlatır...

12. 31 Mart 2008
  13. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok normal benimde oluyor zaten yazıyor bu haftalarda artar diye o yüzden no problem yani günlük ped kullanıyorum ve günlük çamaşır değiştiriyorum ,ben öyle yapıyorum
    :)

14. 31 Mart 2008
  15. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    akıntı eğer beyaz renkte ise hamilelikten dolayı gelen akıntıdır. akıntıyla birlikte yanma ve kaşıntı varsa oda mantar akıntısıdır.
    canım günlük ped kullanıyomusun bilmiyorum ama eğer kullanıyosanda parfümsüz olanları tercih et.

16. 31 Mart 2008
  17. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Günlük pedleri ben gebelikten önce kullanmayı bırakmıştım. Pek iyi olmadığını okumuştum. Vajinal bölgenin florasını değiştiriyorlarmış. Pamuklu iç çamaşırı giyip sık sık değiştirip oluruna bırakmak gerekiyor galiba :))

18. 31 Mart 2008
  19. hafsaa

hafsaa Guest

canım kabızlık için kuru kayısı erik ye bendede dehşet vardı bunlar gıderdı canım ya