Akinti...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve bayan_66 tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : bayan_66
  1. bayan_66

bayan_66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nasil anlatacagimi bilmiyorum ama burdan baskada kimsem olmadigi icin umarim yardimci olabilirsiniz....

intaplanma oldugu zaman gebe kalinmasi mumkun degilmis ve intapda sanirim gelen sivi ile belli oluyormus yani sari gibisey gelince ic camasira herhangi bir bilgisi olan varsa yardimci olurmusunuz...

:1shok:

2. 8 Mayıs 2008
  3. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    akıntım sarı beyaz benim ama miktarı fazla ve çamaşırımda sapsarı lekesi kalıyo.günde 2-3 kere çamaşır değiştiriyorum.kaşıntı yok ama arada bir hafif kaşıntı oluyo.bide ilişki sonrası koku iğrenç oluyo.bu durumda olupda dr a gidip bi cevap alan varmı

4. 8 Mayıs 2008
  5. shell

shell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    benim de aynı şekilde. balık gibi kokuyor..henüz doktora gitmedim :KK43:( ama çok rahatsız oluyorum...

6. 9 Mayıs 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,
    gecen ay da ben dr a gittim kasik agrilarimdan diye adetim de 3 gun gecikince haliyle umitlendim ama meger benim idrar yollarimda iltihap varmis ondan akinti geliyormus ve kasik agrilarim da ondanmis dedi dr um...beni umitlendiren önceki hamileligimde akinti gelmisti o yuzdendi...megerse iltihap geliyormus...bazen oluyor böyle iste o yuzden üsütmemeye cok dikkat etmeliyiz cunku o yuzden iltihap gerekiyor dr bana ayaklarini sicak tut dedi ...

8. 9 Mayıs 2008
  9. CokPisSevdi

CokPisSevdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iltihapi olan arkadslar maydanoz suyu gercekten sokuo iltihapi bende de cok akinti vardi dr iltihap var dedi maydonozu kaynattim bi gunu dinlendirip ictim hergun azalti baya bi sokuoo yani sakir sakir ii gelio tavsiye edebilirm netten arastirin bilgi bulucaksiniza.s. gecmis olsun kislar

10. 9 Mayıs 2008
  11. Kancicegim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    sipsevdi,bana da dediler ama dr um antibiyotik verince gerek gormedim sende ise yaradi mi gercekten????

12. 9 Mayıs 2008
  13. nazoeren

nazoeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canim Ben Evlendim Evleneli Maalesef Iltihabima Kesin çözüm Bulamadim.ama Iltihap Olunca Hamile Kalamazsin Diye Bi şey Yok.çünkü Ben Evlendim Ve Bir Buçuk Ay Içinde Hamile Kaldim.sen Yine De Doktora Gitmeyi Ihmal Etme.
    Geçmiş Olsun.

14. 9 Mayıs 2008
  15. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de olmuştu.doktora gittim.antibiyotikle vajinal tablet verdi.geçti.gerçekten rahatsız edici bi koku.iyi dayanıyosunuz.

16. 9 Mayıs 2008
  17. Kancicegim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu iltihap birkac kere oldu idrar yollarimda ama ben hamile kaldim kalabiliyorum cok sukur...

18. 10 Mayıs 2008
  19. shell

shell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    stelina dr nasıl muayene etti? çok endişeleniyorum :)) aslında utanıyorum...:çok üzgünüm: