akıntı

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ertuxgx tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ertuxgx
  1. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar dr.ibrahim saraçoğlu dedis.sayanda sizlerle paylaşmak istedim bu tarif akıntıya. kistlere,adet düzensizligine ,sancıya en önemlisi rahmi temizliyomuş.kurubeyaz sogan yalnız mor filan degil beyazsogan olcak.1 adet b.soganı 4 e bölüp 2 buçuk su bardagı suyla 5 dak.kaynatıp sabah akşam yemekten önce içilecek.hergün taze yapılacak.15 günlüktür ve 15 günün sonunda rahminiz ve digar şeyler tertemiz oluyo özellikle benim gibi sezerya olanlar çok işimize yarıyacak bide adet görmedim inş.iyi gelir ben sabah başlıcam.buarada bubu içerken akıntınız yoğun akabilirmiş korkmayın işe yarıyo demekmiş. kabızlık.portakal yapragını kaynatıp günde 1 defa 1 bardak içilecek.4 gün içelecek taze olarak başka içilmicek.süpürge tohumu 1tatlı kaşığı az dövüp suyla içilecek yine kabızlık içindi.gaz ve şişkinlik için melissa(oğulotu) kaynatıp iç.bide yarım bardak suya 1 limon sık iç.eger limondan midesi agrıyan olursa melissa otunu yapıp içecek.bunlar bizim için bebeklerimiz için degildir:enbuyukkk:

2. 5 Kasım 2008
  3. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugün başladım soğanlı suya sade içemedim limon sıktım ve birazda şeker attım.benim bünyem öyle bişeki degişik suyu bile içemiyorum ama inat ettim içtim sonucunu görcem bakim

4. 5 Kasım 2008
  5. hazall_24

hazall_24 Guest

canım teşekkürler paylaşımın için bende deniycem umarım iyi gelir 6 ay oldu hala hamiş kalamadım allah herkeslere nasip etsin inşallah kimselere aratmasın...

6. 5 Kasım 2008
  7. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım benimde olmuyodu çok şükür allahım mucizevi bir şekilde verdi yavrumu olmayan isteyen herkese versin yaradanım.üzmeden ve yormadan versin rabbim isteyen anne adaylarına amiiiin dene canım bide maydonoz ve naneden uzak durucan o zaman yeme kesinlikle bide çekirdekten ok kib öptüm seni kolay gelsin

8. 5 Kasım 2008
  9. aymu40

aymu40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tuğbacığım adet görmemen çok normal emziren annelerin adeti geç oluyor.emzirme süresine göre artıyor.bu arada medella makine aldım seninkide mini boyu mu çk işe yarıyor demiştin.umarım bendede çok yarar.

10. 6 Kasım 2008
  11. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım mini boyu ay evet hemde nasıl yarıyo elim kolum oldu pompamsız asla yapamam şu anda canım

12. 6 Kasım 2008
  13. harzemsah

harzemsah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de dinledim de süt emzirirken bi zararı olurmu die düşündüm ama olmaz heralde dur bende başlayım bugün daha önceden zayıflamak için die duymuştum soğan suyunu bi kez denemiştim iğrenç bişe gerçekten. Deniycem ama genede çünkü akıntıdan bıktım doktor enfeksiyon dedi bi vajinal krem verdi geçmedi tekrar aradım hormanal olabilir dedi tekrar krem kullanma dedi. 1 aydır bekliom geçmedi. Birde bunu deneyim bakalım geçer inş

14. 6 Kasım 2008
  15. harzemsah

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ya bunu sıcak mı içicez soğuk mu

16. 6 Kasım 2008
  17. harzemsah

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
  18. 6 Kasım 2008
  19. ertuxgx

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben yemeklerden önce içiyorum daha etkili olsun diye sogan haşlandığı için bebegime gaz yapmıyo aksine gögsüm tam doluyo sonuçta sebze bir zararı oolmaz yararı olur diye düşünüyorm bugün 2,ci günüm sanki bide zayıflıyorum gibi geliyo .içemeyen arkadaşlar limon sıkın biraz şeker atın burnunuzu tutun bir nefeste için ben öyle buldum çözümü bide ılık içiyorum