akıntı...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve keriman.kar tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : keriman.kar
  1. keriman.kar

keriman.kar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar şuan 26.haftadayım.ve yaklaşık 10 gündür akıntım oluyo.doktor dün muayenede bebeğin suyunun normal olduğunu söyledi.akıntısı olan ,başlayan var mı.akıntı olurmu gebelikte.

2. 29 Ekim 2009
  3. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eğer normal günlük akıntıdan bahsediyorsan;evet kesinlikle oluyor.bende 27 haftalık ikizlere hamileyim.hamileliğimin başlangıcından beri akıntım devam ediyor.hatta eskiye oranla daha sık gelmeye başladı.benim bildiğim kadarıyla akıntının gelmesi çok normal.

4. 29 Ekim 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım eger normal akıntıysa beyaz renksız kokusuz bendede var. bazen artıyor bazen azalıyor gun ıcınde...

6. 29 Ekim 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    akıntı olur evet ama akıntı çok aşırıysa, iltihap olabilir, erken doğuma neden olur.ben kendimden biliyorum.doktorum bana ilaç tedavisi verdi.şuan yok allaha şükür geçti.aknıtın devam ederse, çok yoğunsa ve rengi sarıysa, ilaç kullanman gerebilir.

8. 29 Ekim 2009
  9. keriman.kar

keriman.kar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok yoğun değ,l fakat rengi sarı, ama onun dışında koku veya kaşıntı yok. doktorum da bişey demedi...

10. 30 Ekim 2009
  11. nurcandogu

nurcandogu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben günlük ped kullanmadan olmuyor akıntım çok benimde doktorum normal olduğunu söyledi

12. 30 Ekim 2009
  13. ezgicanan

ezgicanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rahim sürekli kendini yenileyen bir organdır.Bu yenileme hamilelikte dahada artar, ölü hücrelerin atılması ve hijyenin sağlanması için rahim sürekli sıvı üretir. bende de var, yapman gereken sık iç çamaşırı değiştirmen yada eski annelerimizin yöntemiyle kendine pamuklu ped yapman. Hamilelikte ped, günlük ped yada peçete gibi şeyler kullanmak sonderece sakıncalı cildin sürekli hava alması gerek. Ayrıca Doktoruna güven,o herşey yolunda diyorsa, herşey yolundadır arkadaşım.

14. 30 Ekim 2009
  15. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Bende günlük ped kullaniyorum, mecburi... Yoksa, günde en az 6-7 adet ic camasiri degistirmem gerek.. O kadar asiri degil belki ama, ne biliyim birde aliskanlik söz konusu. Ama, kuru da degil tabi ki. Birde namaz kildigimizdan dolayi haliyle, her abdestde yeni ped takiyorum.

16. 30 Ekim 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben de kullanıyorum ped arada. ama doktorum bana, kullanmamam gerektiğini söyledi.cilt hava almıyor dedi. geceleri gecelikle yat , pijama bile giyme dedi.dikkat etmek lazım.dinledim mi arada dinledim doktorum ama ped kullanmadan olmuyor.günlük ped arada kullanıyorum mecbur.

18. 30 Ekim 2009
  19. bery

bery Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende de çok yoğun akıntı oluyor hatta ben daha kalın ped koyuorum rahatsız edio çünkü.pamuklu pedler var arkadaşlar tavsiye ederim onları daha sağlıklı.