Akıntılara birebir maydanoz

Konusu 'Bitki Sözlüğü' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. Arkadaşlar size bir tavsiyede daha bulunucam
    eğer akıntınız varsa sabahları aç karnına bir fincan maydanoz kaynatıp için mutlaka.Hiçbir yan etkisi yoktur faydasını göreceksiniz:KK46::KK46::KK46:

2. 16 Temmuz 2008
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    evet bende duymustum ama yanlis hatirlamiyorsam hamilelerin icmesi pek iyi degil düsüge yol aciyormus diye duymustum bilmem ne kadar dogru,bende icerim genelde dogal bisey

4. 16 Temmuz 2008
  5. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    amann hamileler içmesin:1no2:

6. 17 Temmuz 2008
  7. hamileleikte ne etki gösterdiğini bilmiyorum ama hamile deilseniz kullanın hiç bi sakıncası yok....

8. 18 Temmuz 2008
  9. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar seda sayanın programında çıkan ünlü bi dr var bebek isteyen ve tüp bebek tedavisi gören bayanların kesinlikle maydanozdan uzak durması gerektiğini söyledi ayrıca papates ve ayçekirdeğide yememeliymişiz...birinci ağızdan ve işin prof dan duydum bilginize....

10. 18 Temmuz 2008
  11. BENGXUXB

BENGXUXB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bişi sormak istiyorum benim akıntım var ve kötü koku yapıyor yaşım henüz küçük olduğu için annem dr.gitmemin uygun olmadığını düşünüyor.sizce normal mi bu akıntılar ve koku?

12. 18 Temmuz 2008
  13. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım dr a git yaşın önemli değil senide karnından muayene eder gerek görürse...akıntı koku mantardan olur ilaç tedavisiyle geçirir dr a git canım....

14. 18 Temmuz 2008
  15. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaşın ne kadar küçük olursa olsun evli bir bayansın yanılmıyorsam doktora gitmelisin aslında her yıl düzenli kontrolden geçmek gerekiyor smear yaptırmak gerekiyor annen neden böyle söyledi anlamadım bekar olsan belki ama evlisin dimi bilgilerinde evli yazıyor iltihap vardır bence vakit kaybetmeden doktora gita.s.

16. 18 Temmuz 2008
  17. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

maydonuzun kaynatılıp içilmesi pek çok şeye faydalı...doğal ödem atıcı aynı zamanda....lakin kaynatınca iğrenç bir kokusu oluyor ve ben içemiyorum....bikaç gündür içmeye çalışıyorum ama yok cıkssss......kafamçokkarıştı

18. 18 Temmuz 2008
  19. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

aynı sorun bende de var...ben evli değilim ama arkadaşlar...

bende genelde adet dönemine yakın akıntı ve koku oluyor....akıntı olması normal fakat koku neden oluyor anlamıyorum.....sizede oluyor mu adet dönemine yakın zamanlarda bu???:uhm: