akıntım var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve why_be tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : why_be
  1. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar
    2 haftadan beri düzenli olmayan akıntım var. çok sık olmuyo ama tedirginim. su gibi aynı. çok korkuyorum siz de de oldu mu doktorunuz ne dedi. salı günü kontrolüm var kötü bişeyse diye ödüm kopuyo

2. 12 Nisan 2009
  3. canim gecmis olsun sanmiyorum kotu bisey oldugunu endiselenme kotu seylerde dusunme Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah bence hamilelikte akinti olmasi normal duydum kafana takma kotu sey dusunmeki bebiste etkilenmesin tatlim hayirli haberlerini bekliyoruz kib

4. 12 Nisan 2009
  5. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biraz koyu ve yoğun olsa rahat olabilirdim ama su gibi. riskli olabilir dedi ablam ( ebe kendisi) . çok korkuyorum

6. 13 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bir arkadaşımda böyle birşey demişti yavaş yavaş suyu geliyormuş o da hemşireydi eğer az su içiyorsan zararlı olabiliyor ama çok su içiyorsan bişey olmaz bebeğin suyu dengelenir o zaman demiş doktoru inşallah iyi haberler alırsın ama korkma sadce çok su iç günde 2 litreyi geçmeye çalış