akıntısı fazla olan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zarifeee tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zarifeee
  1. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 10.haftama giriyorum o kadar çok akıntım varki günde 3 ped değiştiriyorum akıntı sarı renginde benim gibi olan varmı normalmi bu akıntılar

2. 30 Aralık 2008
  3. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 6 haftalık hamileyim. Benimde akıntım var. seninki kadar değil belki ama yinede var. internet sitesinde okumuştum hamile bayanlarda olur diye. aklımıza kötü şeyler getirmeyelim. Bu arada hayırlı olsun bebeğin.

4. 30 Aralık 2008
  5. zarifeee

zarifeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    tekkür ederim canım seninde hayırlı olsun

6. 30 Aralık 2008
  7. aycann

aycann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merak etmeyin ben 30 haftalık hamileyim ve akıntılarım çok fazla doktora sorduğumda kaşıntı ve koku yoksa korkulacak bişey yok dedi içiniz rahat olsun

8. 30 Aralık 2008
  9. heidi28

heidi28 Guest

ben 31 haftalık hamileyim. benimde baştan beri var akıntım son zamanlarda daha da yoğunlaştı. doktorumla konuştum koku ve yeşilimsi bir renkte değilse korkma normal dedi.bu arada bebeğin hayırlı olsun . allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

10. 30 Aralık 2008
  11. aayyccaann

aayyccaann Guest

bende 6 haftalık hamileyim benimde akıntım çok ve sarı doktor normal dedi gerçi benim düşük tehlikem varmış ilaç verdi inş bişi olmaz ama o kadar kötü konuşmadı sadece dinlen bide kapşıcalara falan gitme dedi

12. 30 Aralık 2008
  13. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende de akıntı cok fazla oluyor doktoruma sordum normal dedi

14. 30 Aralık 2008
  15. ahududulu

ahududulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim de akıntım çok fazla idi. geçen hafta doktora gittiğimde bana akıntım için bi fitil verdi. fakat bende idrar yolları enfeksiyonu var olduğu için verdi. yani enfeksiyondan dolayı temizliğime çok daha dikkat etmem gerekiyor. bi de sanırım akıntıyla uğraşmayım diye verdi.
    ama ben kullanmıyorum. çamaşırımı değiştirerek şuan hijyenimi sağlıyorum. eğer çok fazla olur da baş edemezsem kullanırım.
    velhasıl akıntınız fazlaysa ve baş edemiyorsanız doktorunuza bu şikayetinizden bahsedebilirsiniz. normal durumlarda da veriyorlar sanırım. görümcem 6 haftalık hamile doktor ilk muayenesinde vermiş fitili mesela şikayet olmadan.

16. 31 Aralık 2008
  17. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    zarife akıntı normaldir cnm endişe etme ama günlük pedlerden kullanma,arada çamaşırını değiştir,dr.lar önermiyorimantar yapabilirmiş bu gibi pedler hamileyken..

18. 31 Aralık 2008
  19. pamatra

pamatra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben aranıza yeni katıldım. şu an 26+1 gunluk hamıleyım. ilk bebeğim.ayın 5 inden berı tedavı goruyorum. 2 cm acıklık,hunıleşme ve yumusama var. gecen haftayı zeynep kamil hastanesınde enfeksıyon tedavısıyle gecirdık. geçti diye taburcu oldum fakat hala hafıf sarı renkte akıntı var.ılk hastaneden cıktığım gun akıntı kremsı ve kasıntılıydı.şimdi kaşını çok azaldı hatta yok dıyebılırım ama sarı renklı ve peynır gıbı tortulu bır akıntı gelıyor ama sureklı akmıyor. gunde bırkac kez oluyor. ıyıce piskolojım bozuldu enfeksıyondan çok korkuyorum. benım gıbı olanınız var mı? ne yapıcam bılmıyorum.dr.a bu cumartesı gıdıcem ama gıdene kadar kafam çok karışık. yardımcı olursanız sevınırım.