akita gözaltı kremi

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve GriPin tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : GriPin
  1. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    akita gözaltı kreminin gözaltı kırışıklıklarına iyi geldiğini duymuştum daha önce. Gül özlerinden yapılıyormuş doğal bir ürün yani.Sipariş veripvermemekte kararsızım.Kullananlar varmı? Varsa görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim

2. 20 Temmuz 2009
  3. nurrose

nurrose ........... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben kullandım akitayı ama pek işe yaramadı.Bence onu alacağına lorealin fln gözaltı kremlerinden al daha çok işe yarıyo.Ben bi de at kestanesi kremiyle kullandım hiçbiri işe yaramadı.Ama denemek istiosan dene yine de belki ciltten cilde farklılık gösterebilir ama pek sanmıyorum :))

4. 20 Temmuz 2009
  5. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tamam canım cevabın için teşekkürler

6. 21 Temmuz 2009
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bugün rosense gözaltı kremi gördüm ama almadım henüz.Hala karar veremedim akitamı,rosensemi yoksa diğer pahalı markaların ürününümü alayım. Yaa yokmu yardımcı olacak olan. Hiç denemedinizmi bunları :bbo:

8. 21 Temmuz 2009
  9. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    akitayı duydum canım araştırmıştım ama tam doğal olduğuna dair şüphelerim var.

o nedenle bildiğin başka marka varsa ondan şaşma derim =)

10. 22 Temmuz 2009
  11. hazalnur

hazalnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba, bende akita markalı birçok ürün kullandım. Ürünlerinin en önemli özelliği tüm serilerinde %100 doğal gülsuyu ve %100 doğal gülyağı kullanıyor olması, ürün zaten yurt içerisinde sadece online olarak alınabiliyor, bende kullanmadan önce baya araştırmıştım.Gözaltı bakım kreminin işe yarayıp yaramadığı konusunda fazla yorum yapmamak gerek çünkü hercilt tipine göre farklılık gösterir bu tür kremler, kimyager olduğum için biliyorum. Birde kesinlikle çok pahalı ürün çok iyidir diye düşünmeyin, bazen kendi evinizde yapacagınız kürler bile çok iyi gelebiliyor ,ne kadar ucuza alıyoruz oysaki...

12. 12 Eylül 2012
  13. odefne

odefne Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bir arkadaşın tavsiyesiyle ankara cepadan aldım.Zaten almadan hemen uygulama yapıyolar o gün çok ferah hissettim ,tabii bi günde bişey anlaşılmaz. henüz 3 gün oldu.şimdilik iyi bi ay sonra tekrar yazarım kızlar. Akitanın el kremini baydır kullanıyorum o süper ellerim resmen pamuk gibi oldu lekerim açıldı sanki o nu kesin önerebilirim ..

14. 21 Ekim 2013
  15. kremdelisi

kremdelisi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bende aldım, çok memnunum, bırakınca bile eski haline dönmüyor, arkadaşlarım nasıl düzeldi bu kadar diyorlar.

16. 9 Kasım 2013
  17. hanimsarisi

hanimsarisi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben internetten aldım, gözaltı morluklarıma da iyi geldi, görenler ne kullanıyorsun diye soruyor, tavsiye ederim. Gülsuyunuda kullanıyorum, çok güzel, sitesinde yazdıkları gibi kremin altına kullanıyorum, diğer yüz kreminden de ısmarladım. Vücut losyonunu kullanan var mı, yazın lütfen onuda almayı düşünüyorum.

18. 17 Kasım 2013
  19. kremdelisi

kremdelisi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet ben kullandım, çok memnunum üstelik doğal ve zaten sürünce farkı anlaşılıyor, doğal olmasa tenim hemen bilir. Akita nın gözaltını bende aldım, bilmiyorum çok memnunum diğerlerinden çok farklı geldi, beni rahatlatıyorda göz çevremde bazen kuruluktan gerilme gibi oluyor kremi sürüyorum rahatlatıyor koruyor sanki.