Aklım karışık. Gerçek Yumurtalama zamanı ne

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve turkuaz_turkuaz9 tarafından 26 Aralık 2007 başlatılmıştır.

26 Aralık 2007
    Konu Sahibi : turkuaz_turkuaz9
  1. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar ya aklım karışık. bazı sitelerde hep farklı şeyler yazıyo. Doktorum dediki birlikte olmak işin eşinle sadece tek bir günün var orada eğer yumurta oluşup çatladıysa adetin 14.günü . dİğer kalan 3 yada 4 gün ise döllenme için gereken süreymiş. tecrübelerinizi paylaşırmısınız benimle. karıştı kafam

2. 27 Aralık 2007
  3. EU1

EU1 Guest

adet 30 gün sürüyosa 15. gün 28 günse 14. gün diye biliyorum yumurtlama yani ovulasyon zamanııı

4. 27 Aralık 2007
  5. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şu şansımıza bakın ya sadece 1 gün . insaf. hele şu eşleri paltolarını assa hamile kalanlara ne demeli:) onlar habire yumurtluyomu acep

6. 27 Aralık 2007
  7. EU1

EU1 Guest

Cvnm Tek Gün Değil Tabiki De 9 Ile 16. Günler Arasi Ama Günler çok Yüksek Ayrica Adete Yakin Zamanda Da Kaln Aolabiliyor şans Işi Biraz Da Kismet Gelmek Isteyince Geliyolar Yanii Hayirlisi Olsunn

8. 28 Aralık 2007
  9. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    artık dr ne derse onu yapıyoruz valla. dumur olduk:) kısmette varsa gelecek inş

10. 28 Aralık 2007
  11. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    egemen bebegin çok tatlı yaaa.allah nazardan saklasın.nasip canım benim arkadaşlar korunurken kaldı birde daha düşünmüyüruz diyordu en son görüştüğümde meger kendiside farketmemiş 1 aylık hamişeymiş şimdi 3 aylık hamile olduğunu ögrendim.istemeyen şıp diye kalıyor.biz aylarca uğraşıyoz.