aklımı yitiricem lütfen yardım arkadaşlar...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buraya daha öncede yazmıştım hayatımda olan insanla ailelerimizin tanıştığını,bayramda istemeye geleceklerini,ancak korkularımdan kurtulamadığımı yazmıştım..bir an önce bayram gelsin ve bende bu korkuları atayım istiyrum..hergün binlerce soru soruyorum kendime...acabalar.....tüm ümidim tüm hayalim onunla evliliğe ilerlemek..bayaramın gelmesini beklerken başka birini bulurmu,beni başkasıyla aldatırmı,evlilik kararından vazgeçermi diye soruyorum..arkadaşlar kafayı yemek üzereyim..bir kez nşanlanıp ayrıldım evliliğe bu kadar yaklaşmışken bir hayal kırıklığı daha yaşarsam hayatım kabusa döner..korkularımda kuşkularımdan kurtulamıyrum birtürlüü yardımcı olun lütfen:KK43:(

2. 29 Ağustos 2010
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    gidişat aynı mı ki, neden bu kadar korkuyorsun?
    somut bir neden var mı kaygı mı bunlar?

4. 29 Ağustos 2010
  5. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    seni korkutacak olaylarmı yaşanıyor...
    diyelimki olmadı bu çokmu kötü olur
    evet kolay olmaz zordur muhakkak ama neden kendini bu kadar şartladın ki
    olmazsa olmayadabilir...sevgiliden nişanlıdan eşinden ayrılan binlerce insan var
    inş. ayrılmazsınız ama herşey olacağına varır bunu unutma
    hakkında hayırlısı neyse o olsun inş.

6. 29 Ağustos 2010
  7. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kendine güvensizliğin neden?
    eski ilişkinin gölgesinden mi kurtulamıyorsun yoksa bu yeni sevgili özgüvenini yok mu ediyor?

8. 29 Ağustos 2010
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayramda geliceklerini konuşuyoruz aynı planlarımız ama,hayatımda o kadar hayal kırıklıkları yaşadımki,istemeye gelmeden,bişeylerin adı lmadan içim rahat etmeyecek..hergün korkularım,şüphelerim..yıpratıyr benii..çünkü ne insanlara nede hayata güvenmiyorum arkadaşlar..annesiz baasız büyüdüm..nişanlanıp ayrıldım..sonrasında ise çk sevdiğim insan sebepsiz terk etti benii..bir süre psiklojik tedavi gördüm..şu an ise hayallerim yıkılırsa bir kez daha biliyrum kaldıramam bunu..bayrama kadar bişeymi olucak,başka birisiyle görüşüp bni aldatırmı,yada vazgeçermii diye saçma sapan şeyler işte..korkunun ecele faydası yk biliyrum ama çıldırmak üzereyim resmen

10. 29 Ağustos 2010
  11. Monica

Monica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    240
    Ödül Puanları:
    163
    sevineceğin yerde üzülüyormusun arkadaşım?
    adam çapkınsa şimdide yapar, evlendikten sonrada yapar..
    eğer niyeti bozuksa, bırak şimdiden yapsın ki onu tanıma fırsatı yakalamış ol
    erken bittiği iyi ya işte...

12. 29 Ağustos 2010
  13. ss81

ss81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Öncelikle hepimiz değişik şeylerle imtihan oluyoruz senin için çok üzüldüm.Ama senden ricam kötüdüşünce kötüyü getirir elle tutulur somut bir olusuzluk yoksa yeni bir sayfa aç ve onu yazmay odaklan bunun yazarı sensein hep aynı şeyler olmaz her gecenin bir sabahı her kışın bir baharı vardır şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bu sıkıntılarını rabbine havale et senin için üzücü bir sonuç olacaksa allahtan müsade etmemesini dileyelim yok senin için yeni bir başlangıçsa sorularının giderilmesini dileyelim nedersin

14. 29 Ağustos 2010
  15. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer seni gerçekten seviyorsa ve senin hayatının kadını olacağına innıyorsa seni asla aldatmaz ve kimse de sizi durduramaz... Ama o sevgisinden ve senden emin değilse karakteri bozuk bir insansa aldatır da vazgeçerde... Ama her iki olayda da sen karlı çıkarsın. Evlenmeden böyle birşey yaparsa seni gerçekten sevmeyen seni haketmeyen bir kişien kurtulmuş olacaksın, hayatını daha fazla mahfedemeyecek. Ama diğer türlüyse bu telaşına falan da hiç gerek yok çünkü sen zaten onu bularak çok şanslısın... Bunların sonucunu yine zaman gösterecek, bu şekilde hayatı kendine zindan ederek beklemene gerek yok canım. Sevgiler...

16. 30 Ağustos 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok korkuyorum yinede..ailemle tanıştı ve bayramda istemeye geliceklerini söyledim ailem bayramda bekliyor,ama sanki gelmezlerse ve ben aileme mahçup olursam diye ölüp ölüp diriliyorum..aileme karşı mahçup olursam,birdaha yüzlerine bakamam..birkez onlara yaşattım elimde olmadan bu hayal kırıklığını,birdaha olursa mahvolurum..

18. 30 Ağustos 2010
  19. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı olsun arkadaşım, hayır getirmeyecekse bırak olmasın... Sen herşeye rağmen benim için hayırlı olacaksa olsun die dua et... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan