Aklını başına getirme yöntemi..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve okyns tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : okyns
  1. okyns

okyns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar yardımınıza ihtiyacım var konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama bu konuda sanırım en iyi fikri kızlardan alabilirim. Bu aralar çevremde oturup sorunlarımı paylaşabileceğim derecede güvenebileceğim arkadaşım yok çünkü en yakın kız arkadaşım sevgilime asıldı ve ben artık kimseye güvenmiyorum.

Evet soruna gelelim 5 yıllık bi ilişkim var ve birbirimize deli gibi aşığız, aynı şehirde değiliz ama buna rağmen 5 yıl boyunca sevgmizde eksilme olmadı tam tersine sürekli artıyor ve öylede görünüyorki ben okulumu bitirene kadar bi 2 yıl daha ayrı kalacaz ama şuan aramızda biraz sorunlar var aslında dıştan bakıldığında sorun yok gibi ama içten içe insanın içini kemiren sorunlar yaşıyoruz ve gitgide birbirimizden uzaklaşıyoruz ben ona söylediğimde başta bunu kabul etmedi ama sonbradan oda itiraf etti birbirimizden uzaklaştığımızı ve yükü benim omuzlarıma bıraktı 'buna izin verme aşkım birbirimizden uzaklaşmamıza izin verme' dedi, son 1 ay içinde o 1 defa bende 2 defa ayrılmaya kalktık ama başaramadık vazgeçemiyoruz birbirimizden anlayacağınız şuan ne onla nede onsuz durumunun içindeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum. O bana karşı iyi ama bu aralar işlerine o kadar vakit ayırıyor ve beni ihmal ediyor bu durum canımı sıkmaya başladı aklıma bir sürü kuruntu geliyor ve ne yapacağımı şaşırdım sanırım onu iyice bi sarsmam gerekiyor bana bu konuda yardım edin kıskandırmam mı lazım, kendini toplamazsa beni kaybedebileceğini ona nasıl göstermeliyim lütfen biri bana taktik versin :KK43:

2. 21 Ağustos 2010
  3. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    madem herşey çok güzel sadece adam yoğun çalışıyor diye mi ayrıldın 2 defa?

4. 21 Ağustos 2010
  5. okyns

okyns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır yoğun çalışması sadece bu aralar oluyor son günlerde yani ama onlarda bi bahane çünkü o kadar yoğun olmadığını ve en azından arada msj atması gerektiğini kavrayamıyor. Ondan ayrılmam bana karşı ilgisiz olmasıydı ve kırıcı olmaya başlamıştı ondan asla kötü söz işitmemiştim ben ama bi kaç hakarette bulundu bende ayrılmaya karar verdim ama sonradan barıştık. Şuan ise işlerini bahane ediyor ve ben bişey diyemiyorum bişey demeye kalktığımda hemen çalışıyorum ama diyor çok zeki biri ve kolaylıkla üste çıkmayı biliyor. Şöyel söyleyeyim ben dışarı markete bile çıksam ona haber vermemi istiyor ama kendisi şehir dışına çıktığında bile arada yalnızca haber veriyor ve ben tepki gösterdiğimde beni haksız çıkarıyor.

6. 21 Ağustos 2010
  7. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    iyi de senin hatan
    sen yüz vermişin adama
    hakaret işittiğin halde barışmışsın
    markete giderken haber ver sen,o sana şehir dışına çıkınca aramasın
    ohooooooooooooo
    bu adamda ne buluyorsun
    insan markete gidiyorum diye neden haber verir ki
    çok çocukça çooooooooooooook

8. 21 Ağustos 2010
  9. okyns

okyns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet ben yüz verdim malesef biliyorum tartıştığımızda karşılıklı oldu ve ben tepkimi koydum ama sonradan benim çocuk olduğumu ve büyümediğimi söyledi en zayıf noktam bu sanırım beni burdan yaralıyor ve bende tav oluyorum hemen sonradan alttan alayım dedim ne dediyse tamam dedim bu seferde başıma çıktı hakaret ettiğinde de ayrılmaya kalktım ama bi şekilde gönlümü aldı hatasını anladığını söyledi pişman olduğunu vurguladı. Ama şuan tepeme çıkmış durumda ve bu durum artık canımı sıkmaya başladı biliyorum ki şuan tepki gösterirsem ortada bişey olmadan tepki gösterdiğimi söyleyecek bu yüzden bende ona karşı bişi yapmalıyım diyorum, bişi yapmalıyım ki beni kaybedebileceğini ve ona aşık olsamda vazgeçebileceğimi anlaması lazım çünkü artık anlıyorum ki benim korkmamam lazım tam tersine onun korkması lazım ben şuan 24 yaşındayım ünv okuyorum güzelim ve en güzel yaşımdayım, o ise 32 yaşında evet yakışıklı karizmatik ama ne kadar olsa da benden büyük ve eskisi gibi delidolu bi delikanlı değil yaşından dolayı çekiniyordu eskiden çünkü hep benim çevremdeki erkeklerden uzak tutmaya çalıştı beni şuan bile deli gibi korkuyor oysa ben onu tepeme çıkardığım için artık korkmuyor ona bunu tekrar yaşatmak istiyorum okul açıkken deli gibi korkardı her dk msj atardı ve ben geç yazsam hemen arardı ama şuan okul tatil ve kimse bana yakın değil diye kıskançlığını yitirdi sanırım ve beni kendi ellerinde sanıyor.

10. 21 Ağustos 2010
  11. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bırazda sen arama sorma fazla ılgınlenme..
    acaba tepkısı ne olacak....

onun senın pesınden kosması lazım senın degıl

12. 21 Ağustos 2010
  13. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben bu ilişkiyi sürdürmem
    o kimmiş de bana hakaret edecekmiş sonra özür dileyince gececek mi?
    benim geçmez
    ama sen bunları bile yutmuşun
    şimdi ne yapsan da sana saygı duymaz
    saygı olmazsa da benim için iş biter
    sen de gurursuz ve saygısız iliişkine devam edersin

14. 21 Ağustos 2010
  15. okyns

okyns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet ya kendimi berbat hissediyorum çevremde o kadar çok beni el üstünde tutan erkek varki tek bi laf için ağzıma bakanlar ama hiç birini gözüm görmüyor ben ona aşığım ve o bana böyle davranınca kendimi değersiz hissetmeye başladım. Arayıp sormazsam ve soğuk davranırsam başta ne olduğunu soruyor bişi yok diyince de oda ters davranmaya başlıyor.

Gurursuz ve saygısız demek aslında çok ağır kelimeler, ben asla gurursuz davranmadım sadece son hakaret ettiğinde ki ona göre bu bi hakaret değildi ilk söylediğinde ama sonradan beni kırdığını farketti ve özür diledi. Erkeklere göre küfür etmedikçe hakaret sayılmıyor sanırım. Ama ben bu ilişkiye çok emek verdim ve bi anda bitirmek içime sinmiyor bir şansı herkes hak eder ve bende bu yüzden ona bir şans verdim hakaret konusunda.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  16. 21 Ağustos 2010
  17. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bak güzelim
    ben kendi yerime koyarak konuşurum
    adam bana hakaret etse
    salak bile dese ben gurursuz ve saygısız hissederim kendimi
    sen öyle hissetmiyorsan önemli değil tabiii
    sen soğuk durduğun zaman üstğne gelmesi gönlünü alması gerekirken sana ters davranıyorsa ne olacak peki
    hiç mi önemsemiyor seni

18. 21 Ağustos 2010
  19. okyns

okyns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın kesinlikle o konuda bişey demiyorum ama 5 yılı düşününce bi anda yıkmamam gerektiğine karar vermiştim yoksa zaten bana sizinde dediğiniz gibi salak bile diyemez ki dememiştir de zaten şuana kadar. Evet sonunda aklıma bitirmekten başka yol gelmiyor ne kadar da olsa bunu kolay kolay yapamayacağımı biliyorum güçsüz biri değilim normalde ama 5 yılımın her gününde hemen her saat onla konuşarak geçirdim gönlümdeki duyguları hiçse saysam bile bunca yılın verdiği alışkanlıkla nasıl baş edebileceğimi bilmiyorum, şu sözleri ederlen bile gözlerim doluyor sanırım kendimi çok bıraktım