Aklm KK da..:):):)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Aklım KKda
    Tüm işlerimi, bitirdim yemekleri yaptım KK ya gireceğim... Kocam internetin başında şunu da indireyim,bu mesaja cevabı yazayım kalkmıyor bir türlü.. Sinirle elime ipimi alıp ,bebek yeleğine başlıyorum...Çıt yok...O arada muhallebi yapıyorum,mutfağa gidip geldikçe bakıyorum, kalkacak gibi gözükmüyor .. Kitap mı okusam??.. Mümkün değil ,bir satırı üç kez okuyorum bir şey anlamıyorum
    Aklım KK da..

Tekrar mutfağa yöneliyorum tık tık sesler geliyor inanamıyorum soruyorum “Ne yapıyorsun” “Hiç arkadaşlar okeye çağırdılar oynuyor,vakit geçiriyoruz” Demez mi.. Dedi bile
    Telefonlar çalıyor inşallah bir arkadaşıdır,çağırırda şöyle biraz dolaşırlar..Telefonlar bana
    Aklım KK da şimdi herkes oradadır

TV yi açıyorum boş boş bakıyorum.Elimdeki yelek bitti bitecek sanki triko makinesi sinirden ilmikler uçuyor .Öğleden sonra oldu ,halamın kekini sütünü veriyorum.
    Okeyin sinir olduğum o tık tık sesi kesiliyor. Oh! Nihayet
    “Sen markete gitmeyecek miydin canikom unuttun mu ” Soruyorum “Yarın giderim acelesi yok ki” Diyor....Yok ha! ....yok ha!.. Kahkahalarla gülerek ”Biliyorum kalktığım anda yerime yerleşeceksin ,o yüzden tuvalete bile kalkamadım”.Diyor
    “ Söz oturmayacağım akşam sofrasını hazırlayacağım sen rahatına bak” Diyorum ...Diyorum ama iki bardak ,bir tabak kırıyorum. Aklım KK da ..Sinirimden ellerim titriyor ne bağımlılığı bu böyle

Akşam oldu haberler sonra diziler ...Bir kerecik dolansam,yoksa rüyalarıma girecek
    Mutfağı toparlayıp,süzülüyorum odaya.. Kocam diğer odada maç seyrediyor ve sizlerle buluşmaya geliyorum hepinize selâmlar.
    Yeşilimin kk özlemi:):)

2. 11 Nisan 2008
  3. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    353
    Canım kk dostum hepimiz aynı durumdayız galiba, aşağı yukarı .Hele ben, işlerimi bir an önce bitirmeye çalışıyorum KK girme telaşımı bir görsen şaşarsın .Sanki kaçıyor, bir daha giremiyecekmişim gibi :)).Bağımlılık yapmasına seviniyorum benim için gerçekten önemli KK yalnızlığımı giderdiğim tek yer diyebilirim .Öpüyorum seni ve KK tüm değerli üyelerini.

4. 11 Nisan 2008
  5. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim koca girmiyor ama çocuklarla bir gün fena kapışacağız bu gidişle.hiç fırsat vermiyorlar ayol,okulda oldukları zaman ohhh benim diyorum,çocuk gibi seviniyorum,heyacanla acıyorum kk mı.tüm iletişim bitmiştir dış dünyayla artık.ben ve kk ne yazsam,ne okusam ,ne bilsem kardır çarcabuk yutarcasına...zamanım yetmiyor ama yinede şarj olmuşcasına ayrılıyorum kk den.buruk ve hüzünlü..ertesi günü buluşacağım o saati büyük bi hazla beklemeye devam....
    iyiki varsın kk yaşamımı canlandırdığın için :enbuyukkk::enbuyukkk:

6. 11 Nisan 2008
  7. NXIXL_78

NXIXL_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkes aynıymış ne güzel bende kendimi sanıyodum bu kadar bağımlı KK ya sigaradan sonra ilk bağımlılığım KK iyiki varsın . Neden daha önce keşfetmemişim ben burayı kendime kızıyorum zaman zaman a.s.

8. 11 Nisan 2008
  9. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Hepimizin duyguları aynı ne güzel .Çok mutlu oldum.Acaba KK ya sadece ben mi bu kadar bağımlıyım diyordum

10. 11 Nisan 2008
  11. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Uyandıktan sonra işleri çabuk bitirmek için aceleden kaç kere kapıya tosladım kaç kere yere yapışıyordum hesabı yok :roflol::roflol: Pc benim fakat zannedersinizki giremicem bir daha KK'ya yada bir şey olucak kaçırıcam naniknanik Heleki eskaza elektrikler falan kesilmesin ne yapıcağımı şaşırıyorum :roflol: Hayır kk'dan önce bir sürü aktivitem olurdu , gezerdim , örgü örerdim vs. ama kk hepsinin yerini öyle güzel doldurdu ki boş vaktim yok şimdi :roflol:

İyiki varsın KK :enbuyukkk: , iyiki varsınız kızlar a.s.

12. 11 Nisan 2008
  13. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de hergün aksatmadan (aksatmak ne mümkün) siteye giriyorum.Yoksa meraktan fenalıklar geliyor bana.naniknanik Burda olmak gerçekten güzel.a.s

14. 11 Nisan 2008
  15. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben ya ben sankı sizden farksızım cocuklar evdeyken ne taklalar atıyorum pc basına gecıp kk yı acmak için...çokk alıstım cokk..yerimsenibengıdıp playstaysına oyunlar alıyorum onun basına gecsınler de ben de KK ya kavusayım...hele aksamları kocacık ıcerde cırpınıp dursun ya yeter ya yeter dıye..ben KK yı ve burdakı canım arkadaslarımı cok sevıyorum...........bır de o bıgmoney de 10000 üstü yapan arkadası bır yakalarsam öpcem habarı olsun...........:roflol::roflol:

16. 11 Nisan 2008
  17. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bağımlılık yaptı yaa
    ilk neti aldığımızda nette dolaşıp duruyodum çıkıyodum
    3.gün k.kya üye oldum ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile ev işlerim bile kalıyodu DİSHE nin tavsiyesi üzerine sabahtan yapıyorum işlerimi a.s
    dışarda olduğum zamanlarda ise ne oldu gene geyik kaynamıştır diyorum
    ve gerçekten girmediğimdede bir sürü olay oluyo onları çözmeye uğraşıyorum bu seferde
    yada komşular banamı gelcek off ya giremiycem diye sinir oluyorum
    bende k.k yı ve herkesi çook seviyorumm
    sevgilerimle Şeniz

18. 12 Nisan 2008
  19. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bende KK uğruna dalıp,ne yemekler yaktım,ne işler erteledim bir bilseniz. Ama mutlu,huzurluyum sizlerle..İyi ki varsınız