Aklsz insan!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yakamozum35 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yakamozum35
  1. yakamozum35

yakamozum35 Allah de ötesini bırak.. Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Selam

Suan inanilmaz sinirliyim.. Hemde cok
    6 yillik evliyim.. Benim sorunum kocam
    Bir adam hic mi birseyi kendi dusunemez, illa guduceksin, illa yon vericeksin, illa boyledir soyledir diyeceksin ..

Yoruldum yoruldum yoruldum yaaaaaa
    bende insanim patliyorum
    yararini-zararini bilmez, illa ben soyleyecegim.. !!

Bir odeme yapilmasi gerekiyordu bize su tarihler arasinda denilmis, bizim icin cok onemli bir odemeydi, 2 haftadir ac geziyorum evde, cocuk emziriyorum .. sutum azaldi zaten yemedim,icemedim dogru durust para yok diye.. Beyefendi odeme yapacaklari tarihte hata yapiyor... Odeme su tarihler arasinda diyor o son gunune kadar bekliyor odemezler diye.. Meger para yatiyor bu gidip almamis.. son gunu bekliyor yaa!! sonrada ben nerden bilirdim bu tarihler arasinda birgun yatiracaklar son gunu bekledim diyor..

Kalbim agriyor kalbimm, sol kolum uyusuyor sinirden
    ben bu adamla nasil evlenmisim. ben boyle biriyle nasil evlenmisim..
    nefret ediyorum nefrett..Benim sinirlendigimi goruncede NE YAPALIM YAA, CANIMIZ SAGOLSUN DIYOR, CANIMIZDAN mi onemli diyorrrrrrr, offfffff Allahim sen bana sabir ver.

keske benim kocam da AKLI BASINDA, ZEKi Biri olsaydi ...
    Kendi akilsizliklari yuzunden bana karsi mahcup olunca hemen yalanlara basvuruyor..

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2011
  2. 14 Aralık 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    off off off çok sinirle yazmışsınız. sakin olun lütfen, kendınıze zarar verir bu öfke...

ödemeyi siz mi yapacaktınız? size mi yapacaklardı?

4. 14 Aralık 2009
  5. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Bize yapacaklardi :KK43:(((((((((((((
    Aldin aldin, alamadiysan para geri gitti, burda oyle yurt disindayim ben..
    Zaten hemen basima agri vuruyor,sol kolum uyusmus durumda
    9 yildir boyle saf,akilsiz bir koca cok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, cok zorrrrrrrrrrrrrrrr

gudulmeye alistirmis Anasi !!!!

Benim esimin hicbir isi rast gitmiyorrrrrrrr gitmiyorrrrrrrrrrrr,
    nasipsiz,kismetsizzz, yine benim sayemde birseyler gitti ittire ittiree..
    bir bayan olarak dayanamiyorum aartik,
    bende kocamin sansi sayesinde , akli sayesinde iyi bir sekilde yasamak isterdim yaaa
    9 yildir gurbetteyim, memleketime bile gidemedim hep sorun hep sorun.

KISMETSIZ biri,dayanamiyorum yemin ederim dayanamiyorum :KK43:(((((((

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2009
  6. 14 Aralık 2009
  7. dila

dila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Busenihal çok haklısın ama bu kadar gaddar olma tatlım ya.Bak hepimiz bu dünyaya birtakım deneyimler yaşamak öğrenmek için geldik.Kişiler doğmadan önce ailelerini ve eşlerini seçip yaşaması gerenleri onlarla yaşar ve deneyimlerler.Senin bu kişiyle evleneceğin doğmadan önce zaten belliydi çünkü sen seçtin onu.Demekki senin bu insanın önünde bir rehber olman onu yönlendirmen gerekiyor.Kendini onun bir danışmanı avukatı gibi düşün ve işlerini takip etmeye çalış.Ondan fazla birşey bekleme.Sana kendimi anlatayım biraz.Benim hayatımda tam tersiydi evlendiğimde tayinimiz Erzincan'a çıktı orda 5 sene kaldık.Eşim buralara yabancısın dedi hiçbir sorumluluk vermedi herşeyi kendi hallediyordu.Bende üniversite mezunu bir insanım üstelik çalışıyordum bir bankaya bile para yatırmayı bilmezdim.Bende bundan şikayetçiydim benimle beraber eşimde kendi söylediklerini unutup sürekli şikayete başladı ne beceriksizsin demeye beni sürekli aşağılamaya başladı.Aradan birkaç yıl geçti ve bazı sebeplerden dolayı biz ayrıldık ilk zamanlar tayinimle bile yine eşim uğraştı.Tayinim Ankara'ya çıktıktan sonra artık ipleri elime almam gerektiğini çözdüm.Aileme yakın bir ev tuttum yavaş yavaş ne yapmam gerektiğini öyle bir öğrendim ki böyle iki yıl geçirdim.Daha sonra eşimle yeniden birleştik şimdi de eşim bir elektrik faturası bile yatırmıyor evin bütün işlerini ben hallediyorum.Sana ayrıl demiyorum tabiki sakın yanlış anlama sen elinden geleni yap onu yönlendir dediğim gibi bir danışmanı gibi davran işlerini takip et.Unutma bu adamı sen seçtin tatlım.Mutluluğu kendinden esirgeme her erkeğin kendine göre huyları var biri diğerinden iyi değil inan buna.Seni çok öpüyorum mutluluk seninle olsun.

8. 14 Aralık 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yahu dur be güzelim, sakinles hele....benneyaptımki
    Bak bebegin varmis, emzikli kadinsin yapma allahsen....sinir hastasi olmusun güzelim ya.:teselli:

10. 14 Aralık 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.300
    Ödül Puanları:
    463
    ilginçtir ama bazı erkekler hesap kitap işlerinden anlamıyor, zaten genelde çoğuda herşeyi son güne bırakma eğilimindedir, bence sen evin hesap kitap işlerini eline al, sen hallet bu işler, böylece gözünde arkada kalmaz

12. 14 Aralık 2009
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tüh ya çok kötü olmuş, neden son gününe kadar beklemiş ki :KK43:
    olmuşla ölmüşe çare yoktur, siz de kendınızı üzmeyin. haklısınız kızmakta. dişinizden tırnağınızdan arttırıp geçınmeye çalışmışsınız. ama bakın bebek emziriyormuşsunuz, o yüzden daha fazla üzülerek kendınıze zarar vermeyin....

insanın yapısı çok kolay değişmez eşinizin birdenbire değişmesini bekleyemeyiz, biraz kontrolü siz elinizde tutsanız? daha fazla sorumluluk biner omuzlarınıza ama en azından işlerinizi siz takip ederseniz böyle durumlar yaşamazsınız bundan sonra.

mesela şu gün bankaya git falan diye siz yönlendirseniz?

14. 14 Aralık 2009
  15. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Kizlar haklisiniz zaten ben yoneticem illaki bu adami,, ben bunu istemiyorum.. Kendisine sorsan akilli,super biri,ben bilirim isimi der.. Ama is icraate gelince birsey beceremez.. ben bu adamin onunde ne kadar durucam,beni mahvetmis inanin ki.. Oyle pismanim,oyle pismanim ki boyle biriyle evlendigim icin.. ben bunun bu kadar saf,akilsiz oldugunu nisanli iken anlamistim aslinda, keskede o zaman biraksaydim.. simdi bu kadar cile cekmezdim. herseyini paylasir insanlarla,bu kadar iyi niyet,bu kadar insanlara guvenmek pess yaaa.. ben onun tam tersiyim, bu kadar saftrik degilim.. Uyanik ve akilli biriyim.. Zaten ailesi bile yanlis bisey yapsalar bize, hemen ben fark ediyorum, uyariyorum bunu, o da konusuyor, ama biliyorlarki bizim oglumuz aptal,saf.. o dusunmez bunu,dusunemez..

Ne oluyor hemen ben suclu oluyorum.. Halbuki benim ne sucum var, ben AKILLI isem ne yapim, Allahim beni boyle yaratmis..

Cok onemliydi o para, onunla pasaport cikartip ehliyet,Turkiyeye gelme gibi islerimizi halledecektik.. kendiside calismiyor zaten.. 1000 Euro istedik TR den, o parada kayboldu, gelmedi 15 gundur.. Bu ne aksilik,bu ne kismetsizlik deliricem..

ACLIKTAN KIVRANDIM resmen.. kivrandim.. :KK43:((

16. 14 Aralık 2009
  17. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Sagol arkadasim .
    Ama boyle huy olmaz olsun.. Bu en kotusu bence..
    Beceriksiz,PISIRIK,akilsiz,teslimiyetci.. Mucadeleci degil..
    benim tam tersim :KK43:
    9 yildir bittim resmen, sinir hastasi olmusum karsisinda..
    Genis,esnek biri..

canimiz sagolsun ne yapalim diorr yyaaaa,, offf Allahim offfff

18. 14 Aralık 2009
  19. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm Çok haklısın allah sabır versın
    ama hanı derler ya ya bu deveye gÜdersın ya bu dıyardan gıdersın
    malesef bÖyle
    bızım erkeklerımızın bıÇoĞu bÖyle koyun gıbı gÜdÜlecek tarzdalar
    sende brz pozıtıf olmaya Özen gÖster yoksa Çok daha fazla yıpranacaksın
    polyannacılık oyna brz
    yoksa kısa bı sÜre ıÇınde depresyon ve strese baĞlı ÇeŞıtlı hastalıklarla uĞraŞan bı kadın halıne dÖnebılırsın
    allah yrd olsun cnm