akm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve DeryavePrensleri tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : DeryavePrensleri
  1. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ilk önce konuyu yanlış yere açtıysam beni uyarırsanız sevinirim
    aslında benimki dertmi hastalık mı bilemedeim ve sizleirn yorumunu bekliorum
    arkadaşlar benim 5 yıllık bi ilişkim var onu tanıdığım an hayatım beynim kalbim herşeyim alt üst oldu 3 ay kadar ayrılık dönemimiz oldu sebebi kıskançlık ayrılık döneminde birbirimize olan sevgimizden birbirimizeçok zarar verdik ben aşkıma seni istemiorum demem neredeyse hayatına mal oluodu o muhteşem kalbi bu sözlerim durdurmaya yetti şimdi düşünüorumda ona bişey olsaydı ne yapardım aklımıkaçırırdım heralde
    onu ani bi hareketiyle bende konuşmamı 3 aylık sürede yitirdim 3ay sona kekelekeme başladım şuan heyecanlandığımda çok korktuğumda çok sevindiğimde hala etkisini görüorum
    bunları yaşamamıza rağmen tekrar birbirimize kenetlendik sanki yıllardır görüşmeye iki sevgili gibi sanki kötü güleri yaşamamış gibi hiç ayrılığımız olmamış gibi aşkımıza daha büyüleyici bir aşkla devam edioruz
    özellikle bu aralar aklımdan hiç çıkmıor onu düşünmeden bian yapamıorum sürekli ama sürekli yanımda olsun istiorum aklıma geldikçe iki gözümden incilerim dökülmeye başlıorum ve ben bunu engelleyemiorum kendime dur diyemiorum heran sesi klağımda heran nefesi ensemde bazen deliriomuyum die düşünüyorum ona çok aşırı sevgim aşkım herşeyim ve dur diyemiorum ondan artık ayrı kalmaya dayanamıorum

2. 23 Eylül 2009
  3. cadim_06

cadim_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşk güzel şeydir ama herşeyin fazlası zarar :) bence çok da abartma hastalığa dönüşcek yoksa !!

4. 23 Eylül 2009
  5. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm kendime engel olmayı denedim aklım beynimden azalmıo napacağımı şaşırdım hep yanımda olsun istiorum artık dayanamadım ve sizden başka kimsemolmadığı için sizlere danışmak istedim

6. 23 Eylül 2009
  7. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Canım bence de biraz dizginlemeye çalış kendini.. Cadimin da dediği gibi aşk güzel şeydir ama sana zarar vermediği sürece güzel.. 3 ay ayrı kaldığınız için mi sen üzüntüden kekelemeye başladın? Orasını tam anlayamadım. Hayat sadece aşktan, sevgiliden ibaret değilki. Bütün benliğini zihnini beynini ona endeksleme lütfen. seninde illaki belli uğraşların vardır. bir insan 7/24 sevgilisini düşünür onun hayaliyle yaşarsa, kendisi için ne kalır geriye?

8. 23 Eylül 2009
  9. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayrıyken bazı olaylar oldu aşkımın bianlık öfkesiyle kekeme oldum
    valal nasıl dizginliycem bilmiorum adı geçtiği zaman bile kalbim çıkacakmış gibi gelio

10. 23 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

deryacım biliyosun aşkınıza en yakın şahit olanlardanım.. ilyas senin değerini biliyor fakat biraz daha biilmeli ve bence ilyasa heran elinden uçup gidicekmişssin izlenmini yaratmalısın zayıf noktaalrını çok belli etmemeye çalış.Yani ilyas şöyle düşünmemeli " Ben deryaya neyaparsam yapim ne dersem diyim en fazla 1 2 ay ayrı kal kalırız ama yine o bana döner o bana kıyamaz diye düşünmemeli" biraz frene bas deryamm.. Tamm sevgin aşkın çok büyük biliyorum yaşadıklarını nelere göğüs gerip bazen aileni bile karşına aldığını ama birazcık deryam birazcık frene bas olurmu bebeğim..

12. 23 Eylül 2009
  13. bnr

bnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    du bi nefes al ya :))
    aşk'ı bu kadar derin yasamak zararlı .. walla okudugumda nefesim kesildi .. güzel duygular yasıyorsun ama sakin ol ..

14. 23 Eylül 2009
  15. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim tabikide en yakın şahit sensin
    öle düşünmediğine eminim aynı şeyleri oda hissediyormuş çünkü ya inanırmısın ona bişey olsa kalbimde bi acı hissediorum ona olanı hissedebiliorum

16. 23 Eylül 2009
  17. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bnr saol cnm işte bi yerde durmak lazımda ben benim arabada freni bulamadım meğerr söküp atmışım sadece gaz varopuyorumnanaktan

18. 23 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

doğruıdur deryam çünkü siz aşkınızıı çok yürekten içten yaşıyorsunuz her acınızı hissettiniz ve biribiriniz olmadan yapamıyorsunuz ilyasında sana duydukları oldukça fazla ve oda sana zarar geldiğinde deliye dönüyor senin için dışarlada yatmış biri o yani gözü kara senin için.. Ama ne olur kendine zarar vereecek durumlara getrime akışına bırak ALLAH KORUSUN ALLAH GÖSTERMESİN bir gün ayrılık olursa (mecburi ayırlık olursa) çok fazla yıkılıcaksın toparlanamicaksın Sen bize lazımsın unutma bebeğim...