Akmzn resimlerini gren varsa ne olur sylesin?

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve seclusion tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : seclusion
  1. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar biz eşimle 1 yıllık bir sevgililik (ama ne sevgililik deliler gibi aşıktık) aşamasından sonra evlendik. şuan 5 yıllık evliyim hemen hemen.bundan tam 5 yıl önceydi arkadaşlar....
    birgün eşimle izmitteki saat kulesine çıktık. her izmite gidişimizde gider oturur manzarayı izlerdik. işte ogünde soğuk bir şubat günüydü. kar dizlere kadar.biz çıktık saat kulesine bir bankın üzerinden karları temizledik sarıldık birbirimize manzarayı izlerken daldık konuşmaya. gelecekle ilgili planlarımızdan bahsediyoruz.sonra yanımıza 2 fotoğrafçı geldi. saat kulesine çekmeye başladılar. etraftada bizden başka hiç kimse yok.yarım saat daha oturduk eşim(yani ozamanki sevgilim:)) "aşkım gidelim hadi" dedi. tam kalkıyorduk ki. fotoğrafçılardan biraz kır saçlı sevimli olan adam "ben sizi yarım saat bekledim rahatsız etmedim bir poz alabilmek için.hadi sizde bana bir aşk pozu verin bakalım dedi. şöle sarılın falan gülümseyin"diye bize poz verdirdi ve resmimizi çekti. bizde sevinçten uçar gibi el el tutuştuk ve oradan mutlu bir şekilde uzaklaştık bayırdan aşığıya doğru indik. 5 dk sonra dedim "aşkım bu resimler nerede sergilenecek?" dedi "bilmiyorum.yarın gazeteye basacaklar belkide baban görmesin" diyede şaka yaptı bana :)) hemen geri döndük resimlerimizi nerde bulabiliriz diye sormaya. ama fotoğrafçılar gitmişti bile. çok üzüldüm. hala 5 yıl sonra bile o günü hatırlar bi iç çekerim. aahhhh diye:)) o resimleri gören varsa bana sölesin arkadaşlar olurmu???!!!:1no2: hep aşk ve sevgiyle dolu kalın! sevgiler

2. 8 Mayıs 2007
  3. EU1

EU1 Guest

:bbo: :bbo: sec ne diyon kıs sen kim nerde görcek 5 yıl önce olan olmuştur resime

4. 8 Mayıs 2007
  5. mermaid2

mermaid2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şutarafagitti [​IMG]sek bumu canım sanki bence bu gibii sen nediyon len biz nerden görelimbak bu herhalllllllll

6. 8 Mayıs 2007
  7. dunya

dunya Yanliz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben gormedim

8. 8 Mayıs 2007
  9. seclu alla seni neyetmiye ben seni görmedimki nasıl bilcem fotoğrafını şakkıdı hem boşver gitsinsırnaşık şey

10. 8 Mayıs 2007
  11. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    allah iyiliğini versin feruş abla:))))) hahahah

12. 8 Mayıs 2007
  13. EsraCadi

EsraCadi inci'm kızım biriciğim(ssçs) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    306
    canım bulursan cok makbule gececek ama senın için;bulamazsın zannımca..

14. 8 Mayıs 2007
  15. melisanur

melisanur Guest

sec delüsü romantik bi gün geçirmişsinizde seni tanıyos sanki delü resmin altına sec yazsalar yinede tanımayız resmini koyda görek öyle bilgi ediniriz ancak:Roflol:

16. 8 Mayıs 2007
  17. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yaw izmitte oturanlar ne bilim sergide mergide görmüştür yada bu kk de o fotoğrafçının akrabası olabilir ne bilim yazdım işte:)))) aşk hikayesi olsun diye yazdım canım aslında. bak ne kadar salak aşıklarmışız insan gitmeden daha sorar dimi bu resimler nerde çıkacak diye. yada bi kopyasını ister adresini alır insan fotoğrafçının dimi:)) işte aşk böle bişey kızlar. aklını başından alır insanın:)) hahahah:))

18. 8 Mayıs 2007
  19. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım saol o resimleri ölene kadar aramaya devam edecem çok değerli benim için:))