aknefug bp5

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve çikolatagelin tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : çikolatagelin
  1. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ucu iltihap sivilcelerim çıkıyo ara ara ve artık doktorada gitmiyorum cunkü piyasadaki merhemlerin losyonların çoğunu kullandım ama fayda etmedi komsumun kızıda bu aknefug u verdi 2 gece sürdüm sivilcemi kuruttu bende hiç doktora gitmeden aynısını aldım eczaneden salıdan beri her gece kullanıyorum siyah noktalarımı geçirdi sivilcem olduğu için peeling urunu kullanmıyodum ama suan siyah noktam kalmadı sivilcelerimi baya baya kuruttu tabi sivilce olmayan yerlerde kurudu haif pullanıyo ama nemlendiriciyle idare ediyorum aranızda bu ilacı kullanan var mı :nazar:

2. 18 Mayıs 2009
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aknefug bp5 yerine 10olanını al sadece20kuruş fazla ;ama daha etkili losyon oldugu için yogun masajla yedirmek gerekiyor çok da matah bi,r şey degil açıkcası

4. 18 Mayıs 2009
  5. History

History Guest

ben kullandım arkadasım o ılacı zararı yok etkısını gorursen ne mutlu sana pıyasadakı ılacların hepsını bende denedım. aknefuq bı zman gecırır sıvılcelerını 3ay sonra tekraar olur felan fılan ıhtıyac duydukca kullanırsın bu böle gider =))

6. 5 Haziran 2009
  7. endelva

endelva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    Aknefugu kullanırken ince bir tabaka halinde sürmeye dikkat edin yoksa alerji yapabiliyo sürdüğünüz yerin kıpkırmızı olup devamlı kaşınmasını istemezsiniz dimi buyrunnnnnnnnn

8. 5 Haziran 2009
  9. blackoyster

blackoyster Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu kremi ben yıllarca kullandım, pek faydası yok ama alnımdaki sivilcelerin iz kalmadan gitmesini sağladı ama bu kremi çok uzun süre bence kullanmayın, ben cildimde kırmızı minik benler farkettim, bilmiyorum bu kremden mi ama korktum o gün bugündür kullanmam bu kremi.

10. 16 Eylül 2009
  11. Ankara

Ankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu kremi almayı üşünüyorum bnde bayadır yazan olmamaış kullanan memnun olan varmı?

12. 17 Eylül 2009
  13. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya ben aldım siyah noktalara süper iyi sivilcelerede iyi fakat çok derin iltihaplı aknelere etki etmiyo

14. 19 Eylül 2009
  15. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanmıştım ama hiç faydasını görmemiştim maleseff

16. 19 Eylül 2009
  17. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    ben kullanmıstm ama yakmıstı..masajla yedırılıyor mu..ben yedırılmıyor die blıyorumm

18. 19 Eylül 2009
  19. jesikaa

jesikaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım sag yanagımda sıvılce var ama cok ıltıhaplı falan değil alweyna kil maskesini yapıyordum önceleri fena değildi..şimdi bitti ne yapsam diye araştırıyorum ama ne alsam karar veremedım bi türlü ya acnevit mi aknefug mu offf doktora gidesim var da ssk olmadıgı için cok tutar diye düşünüyorum