Aknelerim için kullandığım tarifler.Tavsiye ediyorum.

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve duyguud tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : duyguud
  1. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben aknelerimden hep şikayetçi oldum anam saolsun dvamlı ahtırlatır ya duygu bunlar neden çıktı gibisinden neyse konuya gelelim ben kayısı yağı kullanıyorum 15 ytl ye aldım haftada ikikez gerçekten etkisini gördüm ve başka bişey daha var mısır unu ve yoğurt iklisini karıştırıyorum yumuşak olana kadar yüzüme make gibi sürüyorum ve cidil çok güzel oldu pürüssüz gibi kayısı yağınında buna yardımı far tabi ben dened,m çok memnunum side deneyin mutlaka işe yaayacaktır.ayrıca söyleyim kaysı yağını haftada 2 kez mısır ununu haftada 3 4 kez yapıyorum birgece önce kayısı yağı birgece sonrada mısır unu inşallah derdi olanlara derman olurr.. aminnhihoyyythihoyyyt

2. 7 Ocak 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    paylaşımın için teşekkürler canım ..kayısı yağımı yoksa kayısı çekirdeği yağımı ?kayısı yağı kesinlikle yüze sürülmez genelde pastalara falan katılır..kayısı çekirdeği yağı cilt üzerine tatbik edilir...

4. 7 Ocak 2009
  5. duyguud

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb zemus kayısı yağıymış şimdi baktım yanlış söylemeyim diye kayısı yağı özü (cild bakım yağı)
    içinde birsürü şey varmış yazıyım
    kayısı yağı,portakal yağı,havuç yağı,gül yağı,menekşe yağı,jojaba yağı,tatlı elma yağı,aloe vera yağı,papatya yağı,yasemin yağı,acı badem yağı,mersin yağı,adaçayı yağı,lavanta yağı,melisa yağı
    yağıda yağı:KK70:valla bunlar varmış içinde baya yağ var etkilide demekki bundanmış

6. 7 Ocak 2009
  7. jelibon17

jelibon17 Guest

bendede var denedim ama bana pek faydaası olması ciltten cilde değişiyo demekki. mısır ununu bende kullanıyorum,daha önce hiçbir maske cildime bu kadar iyi gelmemişti hiç siyah noktam kalmadı

8. 7 Ocak 2009
  9. duyguud

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hımm olabilir canım benim cildim hafif yağlı bide neyse ama mısır unu çok güzel gerçekten biraz öncede uyguladım saol ilgin için

10. 7 Ocak 2009
  11. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    neyinden memnunsun mısır unu maskesi+kayısı yagının önce şiklayetlerin nelerdi neleri geçirdi nelere iyi geldi bunları da paylaşırsan daha faydalı olur

12. 2 Şubat 2009
  13. thekbik

thekbik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    108
    bu mısır unu formülü ne tip ciltlerde işe yarıyor benmki ne kuru ne yağlı orta herhalde :)

14. 18 Şubat 2009
  15. duyguud

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım geç oladu ama cvbım kuusra bakma:1hug:siyah noktalardı tabiki şikayetim sivilce yok hiç alaha şükür ve siyah noktlardan dolyı pürüzlü görünüyodu cildim bazen kendimi çok çirkin hissediyordum.. nys mısır maskesi kulladındım ve tabi kayısı yağıı önce kayısı yağı sonra onu yıkayıp mısır unu sürdüm gerçekden yüüzm kendine geldi.Siyah noktalarımm yok artık ama bırakmıycan bu maskeyii yoksa çıkar +pürüzlerde kaybolduuhihoyyythihoyyyt

16. 18 Şubat 2009
  17. duyguud

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hertür cilletlere gider canım sonuçta mısır unu herhangi bi kimyasal yok içinde tavsiye ederim canımm..:sm_cool:

18. 20 Şubat 2009
  19. dr.merwish

dr.merwish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bir gece önce kayısı yağı bir gece sonra mısır unu maskesi demişsin ama yağı haftada 2 kere diğerini 3-4 kere kullanıcaz her seferinde ardı ardına olmayacak değil mi? Burdan anlaşılan olmayacak ama sorayım dedim hihoyyyt