aknetrnet ve benzeri ilaç kullanan varmı arkadaşlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve seyma58 tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

17 Eylül 2009
    Konu Sahibi : seyma58
  1. seyma58

seyma58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yuzumde cok fazla sivilce olmamasına ragmen doktora gittim ve bana aknetrent diye bi ilaç verdi 3aydır kulanıyorum:bbo: siyah noktalrım faln hep gitti ama cok yan etkisi var hala kullanırken içim rahat etmiyo...ve en son gittigmde bi 3 ay daha kullanmam gerektiğimi soyledi ne yapacagım bilemiyorum yardımm lutfennnnn.....:çok üzgünüm:

2. 8 Ekim 2009
  3. *seli*

*seli* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Konunuz,içeriği bakımından daha uygun olduğu için Sivilceli ciltler..bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

4. 10 Ekim 2009
  5. edabetul

edabetul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende 1 aydır kullanıyorum aknetrenti.bu tarz ılacların hepsınde yan etki fazladır.bu ılacın kullanma suresi 6 aydır.benımde subatta bıtıcek ama sımdıden faydasını gordum.ama yan eki olarak bende sadece dudak kurulugu yapıyor.herkesde aynı yan etki olmuyor.

6. 12 Ekim 2009
  7. bugunyinecokguzelim

bugunyinecokguzelim eski 2323 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğim bende henüz 10 gündür bu ilacı kullanıyorum bugün 11.gün bende pek yan etki etmedi sadece dudaklarım kurudu benimde yüzümde sivilce çok yoktur saysam bir elin parmakları kadar çıkar çıktıdamı.bana doktor 20mg.günde bir kez olmak şartıyla verdi seninki kaç mg.keşke yazsaydın onları.bana bu formda kullanan bi arkadaş yazmıştı cildi soyarak yeni deri çıkarıyormuş ve ilk ay sivilcelerde artış oluyormuş ama 2.aydan itibaren etkisini gösteriyomuş sende neler oldu yazsana bende çok merak ediyorum.