Akntm var nasl geer...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve laves tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : laves
  1. laves

laves Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar...benm bi sorunum var 2 3 aydır vajinamdan açık beyaz renkte bir akıntı geliyo ve çok kötü kokuyo bunun tedavi olmadan bitkisel yolla geçme gibi bi şansı varmı yoksa muayenemi olmam gerekiyo şimdiden teşkrler...

2. 7 Şubat 2009
  3. asunagi

asunagi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kaşınıyosa mantar vardır işallah değildir geçmiş olsun.kendini sıcak tut

4. 7 Şubat 2009
  5. nergiz83

nergiz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun.eger akıntın pis bi kokusu varsa ya mantardır ya da iltihap vardır.iltihapların da bikaç çesidi varmış .bende kasık agrısı vardı doktora gittim iltihap var dedi.bu bilgileri doktorumdan öğrendim.bence hiç vakit kaybetme çünkü mantar ve iltihap tedavi edilmezse kısırlık sebebi oluyormus.

6. 7 Şubat 2009
  7. atalay-uxgxur

atalay-uxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende bu konuda soru açacaktım. aynen sorum bu. bitkisel bişi olsada geçse. illa doktora gidip muayeneyemi yatmam gerekiyo.... hiç sevmiyorum şu işi.

8. 10 Şubat 2009
  9. pinarsayin

pinarsayin Guest

canlarım valla kimisi akınıtı iidir diyo kimisi de mantar var diyo.benimde akıntım geliyordu. ultrasona girdim bişi yok dedi doktor. yumurtlama döneminde o akıntı daha cok oluyomus.ama genede bi bakıtmak gerek.dediğin gibi o masaya yatmak beter bişey.

10. 10 Şubat 2009
  11. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    selam bende de akıntı çok tu ama kokulu değildi doktora gttim iltihap war dedi fitil werdi 1 ay hiç bişey olmadı şimdi tekrar başladı