akos çilek pembesi (lütfen yorum yapıın)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve karamsar_tarz tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : karamsar_tarz
  1. kızlar ben saçıma balyaj attırmak istiyodum sadece altlarına ama kuaförde yaptırmak istemiyorum ne kadar çünkü bilmiyorum (ne kadar olur bu arada :uhm: ) sonra baktım internette falan akos çilek kırmızısı diye bi boya var burdada adı geçiyodu zaten sizden bu boya hakkında bilgi almak istiyorum diğer topikte var ama sadece bu boya için değil yorumlar zararı varmıdır kullanan varmıdır bide fiyatı ne kadardır kazıklanlamak istemiyorumda bide normal balyaj attırsam kuaförde kaça olur bide boya akınca turuncuya yakın sarı oluyomuş oda süper sırnaşık şey
    evde kendim boyamak istiyorum nasıl yapabilirim tabi önce boyayı bulmam lazım nerden bulabilirim ya buralarda öyle toptancı falan yok kuaför malzemeleri satan napsamki :eek:

2. 18 Temmuz 2009
  3. ipek92

ipek92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim arkadaş boyadı ama saçı koyu renk öyle pekde pembe gibi durmuoyo onun saçında saçını açman gerekebilir yani. yanılmıyosam 4tl ye almıştı 60 grmını

4. 18 Temmuz 2009
  5. sağol canım kuaförde ne kadardır acaba CADIARZU :1hug:

6. 18 Temmuz 2009
  7. ipek92

ipek92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarının altını uç kısımlarını yani 30 a felan boyarlar sanırım

8. 18 Temmuz 2009
  9. canım en iyisi ben evde boyayım ya kafamçokkarıştı acil bulmam laızm boyayı bid eşey arkadaşında pembe gibi durmamış ya nasıl bi renk oldu benim kestane rengi orta koyu karışık bişey kaydirigubbakcemile3 bide akınca nasıl oldu cevap yazabilirsne sevinirim :1hug:

10. 18 Temmuz 2009
  11. ipek92

ipek92 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya daha 1 hafta oldu boyatalı akmadı henüz tam pembe değil ama hoş bi renk benim hoşuma gitti. evde yapmak en iyisi saçımdan 2 tutam maviye boyatıyım dedim 50 istedi kuaför bende kendim yapcam boya bulup:)

12. 30 Temmuz 2009
  13. sasely

sasely Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar akos koyu renk saçı daha kapatma özelliği olan bir boya. bir kaç yıldır arkadaşlarımın saçını bu boyayla boyuyorum ve yıpratma, hemen akma ya da kapatmama gibi bir sorunla karşılaşmadık.

akos kolay bulunan bir boya almadığı için bir süredir bir internet sitesinde bu boyayı satıyorum.
    bununla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.