akraba birliktelii

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve blackheart tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : blackheart
  1. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merabalar benım sorunum biraz farklı
    benım bır bucuk senelik bir ilişkim var ama erkek arkadaşım halamın oğlu ve bunu hiç kimse bilmiyor ve bu zamana kadar iki kere falan yakalandık ama teyzem saolsun bişe demedi kaydirigubbakcemile3 iyi kötü anlaşıyoruz o benı seviyo ben onu böyle gidiyor bizim aileye ters akraba evliliği onun için bu konuyu kimseye açmam hiç mümkün değil ve ben artık patlama derecesine geldim bi sorunumuz olduğunda kavga ettimizde morelim bozulduğunda neyin var denildiğinde ondan bağsedememek beni üzüyor ama alıştım bazen tek çıkar yok ayrılmak gibi geliyor ama ayrılamaıyoruz seviyoruz ben 19 o 24 yaşında ben napıcağımı şaşırdım yol Gösterin bi akıl verin

2. 3 Eylül 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım akraba evliliği bizim oralarda da TERS
    Hiç böyle bir durumla karşılaşmadık akrabalık ilişkilerimiz de
    O yüzden ters ama sevince üstesinden gelirsiniz diyemiyorum yani..kafamçokkarıştı

4. 3 Eylül 2009
  5. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    off off çok zor ya.. düşün her şeyi aşıp evlendiniz, birincisi çocuklarınızın engelli olma olasılığı daha fazla. Hadi bunu boşver çünkü illaki engelli olur diye bişey yok. ama diyelim kavga ettiniz aileler de eder, yani sizdeki her huzursuzluk onlara da yansır. hele ki boşanma gibi bişey olsa aileler birbirlerine küsebilirler bile..
    Yani işin zor biraz :KK43:
    Allah yardımcın olsun..

6. 3 Eylül 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    gene mi akraba aşkı.
    ben anlamıyorum son zamanlarda erkeklerin soyunu kıran mı bastı, akrabadan başka göz koyacak kimse mi kalmadı?
    insan kuzenine nasıl potansiyel sevgili gözüyle bakıp aşık olabilir benim kafam almıyor.

8. 3 Eylül 2009
  9. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    evet bende anlam veremiyorum ya hala oğluna, teyze oğluna, dayı oğluna nasıl aşık olunur ya
    siz kuzensiniz birkerem of gönül diymi aka da konar karayada

10. 3 Eylül 2009
  11. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya hemen karşı tarafı suçlamayalım esmeralda lütfen bilmeden yani ONUN Bı SUÇU YOKTUKı ASLINDA ONUN Bı KIZ ARKADAŞI VARDI KIZ BUNU ALDATMIŞTI ARTIK YEMıNLER EDıYORDU ıŞTE BEN ARTIK SEVMEM DıE YA DıORDUM KARŞINA BıRı ÇIKAR DÜRÜST ÖYLE DEME FALAN DERTLEŞıRDıK GEZERDıK AıLEMDE AKRABA OLDUĞU ıÇıN BıŞE DEMEZDı GECEN SENE BÜTÜN YAZ BOYUNCA GEZDıK ÇOK GÜZEL GÜNLER GEÇıRDıK HATTA BıRLıKTE MARMARıS TATıLı BıLE YAPTIK :) SONRA BıR ANDA DUDAKLARIMIZ BıRLEŞTı ıLK BEN ÖPTÜM ASLINDA ıŞTE ONDAN SONRA BAŞLADI BELKıDE HAKLISIN ESMERALDA HıÇ BÖYLE BıŞE YAPMAMALIYDI ASLINDA BEN SUÇÇLUYUM KARŞIDAN ESıP SAVURMALAR OLMUYOR YAŞAYINCA ıNSAN BıR BAŞKA OLUYOR ZAMANINDA BENDE KÖYÜ BAKARDIM AKRABA BıRLıKTELıKLERıNE AMA BıLMıYORUM KAFAM ÇOK KARIŞIK

12. 3 Eylül 2009
  13. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    böyle çocukların engelli olucağını duyunca oda üzülüyor yapılabilicek bişe yok diyor bir kaç kere denedik ayrılmayı olmadı yapamadık yurtdışınaçıkmayı düşündük pasaport çıkartıp gidelim dedik oradada yapamayız dedik oturduk popomuzun üstüne bunlar yanlış gelebilir ama kalbime laf anlatamıyorum aileside sıkıştırıp duruyor evlen evlen die ben kesinlikle karışmıyorum evlen diyorum o başkasıyla olamam dior başkada bişe demiyor e diyorum ben evlensm nolucak çeker giderim bidahada görüşmeyiz diyor aslında onunda kafası karışık

14. 3 Eylül 2009
  15. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana ters akraba evliliği.ben kuzenime bu gözle bakamam.
    o yüzden yorum yapamıyorum :S

16. 3 Eylül 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Aynen ya bana da ters akrabaya o gözle bakmak
    Akrabalığın ne önemi kaldı bakınca zaten.:nazar:

18. 3 Eylül 2009
  19. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    halamın oğlu benim öz ve özzz abim gibidir abi derim asla ve asla bu gözle bakmam bakamam..bana bize çok ters çok sasırırdım açıkcası..pek hayırlı olmaz bence ama hayırlısı olsun.. :kahve:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.