Akraba evliliğinden dolayı olabilir mi?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mahperi82 tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mahperi82
  1. mahperi82

mahperi82 Kartal Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb hocam benim bir sorum olacaktı ben 3 yıllık evliyim hiç gebelik geçirmedim. bana rahim filmi ve hormon testi yapıldı herşey normal çıktı hatta bende kist falanda yok her ay düzenli adet görüyorum. eşimede sperm tahlili yapıldı acayip iyi çıktı bu sonuçlara göre benim ikizlere hamile kalmam lazım ama bir türlü gebe kalamıyorum dr sabredin olacak diyor ama 3 sene oldu hala bebek yok. bu arada benim kaynımda 1 yıllık evli onunda olmaadı doktora gitti doktor sabredin olacak demiş ama onlarında şimdi bebekleri yok eşimin anne babası amca çoçukları acaba akraba evliliğinden ddolayı birşeyler mi var maksadım eşimde sorun aramak değil biran önce ona evlat verebilmek istiyorum herkes soruyor sorun ne diye dr birşey uok diyor diyorum kimse inanmıyor sizce sorun olmadan böyle birşey olması mümkünmü tüp bebek deneyecek maddi imkanımda yok ne yapmalıyım şimdiden cevabınız için teşekkürler......

2. 23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mahperi82
  3. mahperi82

mahperi82 Kartal Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada benim yaşım 23 eşim 29 yaşında