Akrabalarını kıskanıyorum:((((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sahra87 tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sahra87
  1. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar..benim de derdim herkesin ki gibi kıskançlık birbakıma aslında..erkek arkadaşımın kız arkadaşları var okulda beraber proje falan yapıyorlar hiiiç kıskanmıyorum.bi bayan için güzel desin kıskanmıyorumm ama gelin görün ki ailesinden çok kıskanıyorum..özellikle kız kardeşinden ve teyzesinin kızından çok kıskanıyorum ve pek hazetmiyorum.
    mesela bayramda böyle hep beraber dağa çıkmıışlar resim falan çektirmişler facebooka koymuş hemen kuzeni..çok uyuz oldum onlar oraya gitmişler eğlenmşler resim çekilmişler...aşırı gıcık kaptım...bu huyumdan nasıl vazgeçicem bilmiyorum..biliyorum doğru değil ama bensiz ailesiyle güzel vakit geçirmesine tahammül edemiyorum.o yüzden şimdi onu bi şekilde cezalandırıcam...ona yakın davranmıcam görür o gününü..sizdede böyle oluyormu yani eşinizin kuzenini kız kardeşini falan kıskandınızmı hiç nasıl kurtuldunuz bu huyunuzdan??
    kötükedihüso

2. 13 Aralık 2008
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    benim bir ağabeyim var. ve çok severim. evli . ama eşi bunu bana yapsa beni kıskansa çok üzülürdüm.... o benim ağabeyim. benim kanım. bu düşünceleriniz çok yanlış. bence çokta normal değil.

4. 13 Aralık 2008
  5. EU2

EU2 Guest

sen tam tersini yapıyorsun okul arkadaşlarını bırakıp bi bayan için güzel desin kıskanmıyorumm diyip, tutup kuzeninden kız kardeşinden kıskanıyorsun ARKADAŞIM PARDONDA SEN İYİMİSİN??

6. 13 Aralık 2008
  7. sahra87

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet işte öyle şeylerden kıskanmıyorum ama kız kardeşi ve kuzeniyle ilgilenince çok kötü oluyorum normalde hiç olmam böyle ama o resimleri görünce betim benzim attı resmen..biliyorum yanlış yapıyorum ama engel olamıyorum kendme

8. 13 Aralık 2008
  9. okypete

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kendinize engel olmaz zorundasınız.o onun karındaşı. en yakını.elbetteki onunla ilgilenecek. bunu erkek arkadaşınıza yansıttığınız da onu kaybedebilirsiniz.bunu normal karşılamayacak ve sizi bırakacaktır. çünkü ben erkek olsam bırakırdım....

10. 13 Aralık 2008
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Görümcemden ben de kıskanırdım ilk başlarda..:roflol:
    Ancak sonra geçti bu durum..
    Öyle gezmeleri tozmaları hiç yok zaten..
    Kuzen meselesi bizde yok..
    Eşimin akrabalık bağları çok zayıf..:nazar:
    Sen bence onları değil,sevdiğinin o anda yanında olmadığına üzülüyorsun,içten içe kızıyorsun belki de.. Adını kıskançlık koymuşsun.. :çok üzgünüm:
    Allahım nasip ederse evlenince hiç ayrılmasın elleriniz,o fotoğraf karelerinde sevgilinin yanında hep sen ol inşallah:Saruboceq:

12. 13 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

sen bu sevdiğin adamla evlendiğinde kızkardeşi ve teyze kızı hala kızı size geldiğinde sen bunları aynı odada bırakıp mutfağa bile geçemessin... Kendini frenle böyle saçma sapan şeylerde düşünme....

14. 13 Aralık 2008
  15. sahra87

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya aslında beraberken onlarla bi problemim yok..ben yokken vakit geçirmeleri hoşuma gitmiyor..laalenin de dediği gibi bensiz vakit geçirmeleri hoşuma gitmiyor belkide..erkek arkadaşım hoşlanmadıımı biliyor bazen çok kavga ediyoruz o da bıktı bu kavgalardan..ama hastalık belki benimki...onu cezalandırma isteği doğuo içimde ona karşı o kadar çok soğuyorumki..anlatamam...

16. 13 Aralık 2008
  17. sahra87

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir de maalesef akrabalık bağları çok kuvvetli..bütün akrabaları bir dertleri olduğunda bunu arıyor herşey bunun üstüne kalıyor herşeye bu koşuyor...yaşı çok büyük değil ama yaşının üstünde bir sorumluluk ve olgunluk yüklemişler...evlenincede böyle milletin herşeyine koşturacak diye korkuyorum

18. 13 Aralık 2008
  19. okypete

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    işte bakın erkek arkadaşınızda hoşlanmıyormuş demekki. bencede kendinizi frenleyin. evet hastalık bu. kendinizde biliyorsunuz. erkek arkadaşınızı kaybetmek istemiyorsanız o zaman bir psikoloğa gidin. belki bu hastalığınızı o tedavi eder.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.