akrabalarınızla küs olduğunuz varmı

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve BURCUakrep tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BURCUakrep
  1. BURCUakrep

BURCUakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    düşünüyorumda ne kadar saçma sebeplerden dolayı küsüyoruz bazen...beş yıldır küs olduğum eltimle barıştım....oğlum anne siz yengemle niye küsmüştünüz diye sorduğunda epeyce bi düşündüm mantıklı açıklama yapayım diye ama bulamadım:1no2:meğer nede çok özlemişim onu kolay değil tam beş yıldır görmüyorum yüzünü :tomato:bakmazsanız göremezsiniz tabi bizim gibi altlı üstlü otursanızda........:eek:klava:

2. 18 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

evet canım bende küsüm eltimle çünkü çok ğeçimsiz biridir kendileri .böyle daha iyi

4. 18 Nisan 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    benim annemi babamı üzen,babamın hastalanmasına neden olan babamın tek abisi yani amcam ve ailesiyle küs demeyelimde görüşmüyoruz...allah onların yolunu açık etsin bizdende uzak olsunlar...

6. 18 Nisan 2008
  7. musran

musran ACISADA ÖLDÜRMEZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o kadar benziyorki rahmetli annemin hastalanmasına neden olan halalarımla küs olmasam bile görüşmüyorum düğünde bayramda benzeri toplu görüşmelerde Allah rızası için ellerini öper selamımı veririm ama daha fazlası yoktur..

8. 18 Nisan 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ben çok üzen erkek arkadaşı için benim çok fena canımı acıtan 22 yıllık kuzenim (dayımın kızıyla) benimle kavga etti sırf bi erkek için 3 aylık tanııdığı bir erkek için beni çok fena ağlattı kalbimi kırdı ve yaklşık 6 aydır konuşmuyorum üstelik aynı binadayız ve kapılarımız karşılıklı

10. 18 Nisan 2008
  11. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    akrabalarımla hiç küsmedim kime küsücem ki hepsi kendi insanım ama su da var onlar da beni kırıcak hiç bir sey yapmadılar canlarım benim ya ama içimizde küs olan varsa mutlaka gidip barıssın küslük zor ya

12. 18 Nisan 2008
  13. BURCUakrep

BURCUakrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki özlemiyormusunuz onları yaa ben çoközlemişim sohbetini

14. 18 Nisan 2008
  15. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Küs değilim ama amcamlarla görüşmüyoruz.Babam vefat ettikten sonra hiç görmedim mesela 4 yıl oldu:kızgın:

16. 19 Nisan 2008
  17. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

kuzenimle tartistik uzun zaman konusmadik simdide soguguz birbirimize.halamlarla konusmuyoruz ha birde ablamin esiyle

18. 19 Nisan 2008
  19. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende ananem ve teyzelerimin bazılarıyla konuşmuyorum allahta yollarını açık etsin küslük hiç sevmem yapmamaya gayret ederim ama laf anlamayanada hep kendini haklı görüp karşındakinide anlamaya çalışmayanlarlada işim olmaz çok içimi acıtıyo bunu itiraf edeyim ama ilk adımı daha önce ben atmıştım genede atarım ama dediğim gibi karşındaki laf anlıcak yada dinlicek
    offffff beee acayip yaram deşildi