Akrep Burcu 2010 Eylül Yorumları

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Ağustos ayının ilk haftasında arkadaşlar ile bir araya gelebilir, ortaklaşa işler yapmak konusunda derin sohbetlere dalabilirsiniz. Sosyal projeler için adım atabilir, bundan beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca size düzenli gelir sağlayan bir işten de ilginç maddi kazanımlar çıkabilir. İlk haftadan 23 Ağustos'a kadar olan dönemde ise kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, patron, şef ya da direkt olarak işveren ile olan ilişkileriniz her zamankinden çok önem kazanabilir. Sıkıntı verici gelişmelere karşı uyanık ve dikkatli olmanın zamanı.

  İkinci haftaya gelindiğinde ise 7 Ağustos tarihinden ayın sonuna kadar yaşanacak dönemde platonik ilişkiler konusunda şans sizden yana olmayabilir. Sevginizi bir süre daha içinizde tutmak doğru olacaktır. 10 Ağustos sonrası ise karizmatik yapınız ile insanları değiştirme, kontrol altına almak gibi konularda başarılı olabileceksiniz. Yönetsel gücünüz bu konuda size büyük fırsatlar getirebilir. 14 Ağustos'tan itibaren ise eğlence ve aşk konusunda beklenmeyen değişiklikler ortaya çıkabilir, eski bazı konular yeniden ortaya çıkabilir. Aşk ve sevgi paylaşımı açısından önemli bir dönemdesiniz. İçinizdeki tutku ile ilişkinizde bazı aksayan şeyleri düzeltebilir, yeni yaratımlar ortaya çıkarabilirsiniz. 20 Ağustos'tan başlatıp 12 Eylül'e kadar sürecek olan dönemde özellikle de arkadaşlar, dost grupları, birlikte planlanan organizasyonlar önem kazanabilir. Bazı sorunlu ilişkileri düzeltebilir, üzerinden tekrar geçme ihtiyacı duyabilirsiniz.

  24 Ağustos ile başlayan dönemde ise aşk konusunda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, ilişki sahibi olanlar da ilişkilerini daha da güçlendirerek, bazı şeyleri kesinleştirebilirler. Ancak yaşanması muhtemel küçük tartışmalara karşı da hazır olmak gerekiyor.