Akrep Burcu Uygun Meslekler

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 7 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.180
    Ödül Puanları:
    438
    Derinleşmeye müsait, doyurucu, esrarlı, gizemli konuların gerçek sahibidirler. Analizci özellikleri seçtikleri konuda zirveye çıkmalarına yardım eder. Üstün körü şeyler onları tatmin etmez. Yapınca tam yapmalı veya hiç yapmamalıdırlar.

Matematik, tıp alanı ve özellikle operatörlük, petrol işleri, arkeoloji, antropoloji, maden mühendisliği, kimya, fizik konuları ile ilgili işler. Bilim adamı, araştırmacılar, ruhsal konulara ilgi, psikanalistler Akrepler, içinden çıkar.

Gizlilik, takip gerektiren işler, dedektif, polis, askerlik alanları, astroloji, gibi sezgi desteği isteyen konular, büyü, fal, medyumluk ilgi alanlarıdır. Politikacılık, cenaze işleri, kasaplık, sıvılarla ilgili konular, alkollü içki yapım veya satımı gibi işler uygundur.

Yer altı, mağaralar, yanardağ konuları ilgi alanlarıdır. Bu alanda araştırmacı olabilirler. Ayrıca çok güçlü, kariyer edinmiş, profesyonel ve kendine özgü sanatçılar da Akrep burcu insanlarından çıkar. Seçtikleri her meslekte bir şekilde kendilerinden bahsettirmeyi becerirler.

2. 31 Aralık 2008
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

sıvılarla ilgili konular, alkollü içki yapım veya satımı gibi işler uygundur !!!!!!!!!
    alkoliklermi bunlar

4. 9 Ocak 2009
  5. yeliz_35

yeliz_35 Guest

EvEt TaM bEnLiK bEnDe ZaTeN pOlİs oLmAyI iStİyOrUm ( TeRöRlE MüCaDeLe şUbEsİne KoMsEr OluP OnLaRıN YaNi PkK NıN kÖkÜnÜ kAzImAk iStİyOrUm)

6. 17 Şubat 2009
  7. rknydn55

rknydn55 GÜLSENEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uyuyor geneli meslek olarak

8. 21 Şubat 2009
  9. GumiGum

GumiGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim Kuzenimde Akrep burcu ve bu Mesleklerin cogu uyuyor gerçekten ozellikle ön sezgililer tarihi seviyorlar ve tum iyi astrologlar tarih bilimciler bu burctan cıkıyor sayısal yönleri cok kuvvetli.
    Ve Su ile ilgili mesleklere de aşırı düşkünler Kuzenim deniz biyologu olmayi istiyor.