Akrep Çocuğuna Hediye

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 5 Eylül 2006 başlatılmıştır.

5 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    Takım formaları ve müzik CD'leri

Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever. Erkek çocukları için, takım formaları çok önemlidir.

2. 21 Aralık 2006
  3. selinns

selinns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Göreceğiz bizimkini,benimki daha 2 yaşında.

4. 17 Ekim 2008
  5. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    vallahi benim oglum aynı anlattıgın gibi

6. 17 Ekim 2008
  7. berfinsena

berfinsena Çalıkuşu&Ömrüm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    elfim canım benim 2 kızımda akrep burcu anlattığın bazı özelikler büyüğümde var
    küçüğümü anlamamız için büyümesi gerek teyzesi
    büyük kızım dediğin gibi sürekli ilgi ister ,gözlerim takip eder
    annem neyin var diye hemen sorar çok dikkatlidir
    parasını harcamaz biriktirir ,her şeyin en güzelini beğenir
    şakkıdı işeler bayılır süse düşkündür
    küçüğümde aynısı olucaktır
    anneleri sevsin onları
    annelerini kuzuları ,prensesleri onlar bu arada oğlum balık ,bende koç burcu ,eşimde boğa ,

8. 31 Aralık 2008
  9. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

benim akrep bir yeğenim var;eve gelen misafirlere kapıyı eğer ona bir çikolata şeker falan getirmişlerse açıyor yoksa açmıyor hatta bağırp çağırıyor ,dayımla onunla ne yapacağını bilmiyor aktarmak istedim;
    akreopler menfaatçiliğe çocukluktanmı başlıyor acaba

10. 20 Ocak 2009
  11. evrem716

evrem716 İşte benn! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya; her şeyi silip götürürler, ya da; bir limana sığınırlar. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki, gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşüncelerinizi anlarlar. Harçlıklarına düşkün oldukları için onu asla parasız bırakmamalısınız. Fakat, asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Alışverişte en çok zevk aldığı şeyler; polisiye romanlar, blue- jean, spor ayakkabılar ve rock müziği dinleyebileceği CD'ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca; kırmızı çizmeler, tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever.

Küçükkene ben de öyleydim. Gerçi hala da öyleyim değişmedim. Dünyanın en ilginç çocuklarındandım.hala da ilgincim.:pAma zevklerim aynı buradaki gibi hiç değişmedi.

12. 17 Şubat 2009
  13. rknydn55

rknydn55 GÜLSENEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bızımkı yolda :) akrep olacak babası gıbı :)