Akrep Erkeği !!!

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Juliet tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : Juliet
  1. Juliet

Juliet Guest

AKREP ERKEĞİ

Akrep burcunda doğan bir erkeğe yakınlık duyuyor veya onu seviyorsanız hem mutlu hemde mutsuz olabilirsiniz. Sizi sevecek, üstünüze düşecek erkek aynı zamanda da bir hayli üzülmenize de sebep olacaktır.

YİNE GÖZLER

Bu erkeğin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat mesele gözün yeşili veya uzun kirpiklisi değildir. Herşeyden önce bu erkek nasıl bakacağını bilir. Yani tam anlamıyla etkilidir bu gözler. Erkek size baktığında içinizin titrediğini hissedersiniz. Böyle bir bakışın sizi bir anda büyülemesi de kabildir. Sizinle konuşmakdan büyük zevk duyacaktır. Ama iş his konusuna gelince sözlerini esirgediğini göreceksiniz. Sizi belki deli gibi sevecektir ama bunu söylemeye yanaşmayacaktır. Çünkü bu adamın hisleri fazla derindir ve yanılmakdan kırılmakdan da korkmaktadır. Ender olarak hislerini açıklar o. Bir terazi tipi gibi uzun uzun aşkını anlatmaz. Fakat duyacağınız birkaç kelime mutlulukdan soluğunuzun kesilmesine de sebep olabilir.

ARANILAN ERKEK

Akrep Burcundan doğan erkek, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır. O bir anda zayıf taraflarınızı, özelliklerinizi sezebilir. Ondan sonra da erkek, bu bilgiden yararlanarak sizi ele geçirmek için bir plan yapar. Bu planda kısa sürede belki 5 dakikada hazırlanabilir. Akrep burcundan doğan erkek için "Cazibeli, Tehlikeli bir tip " denilir.

ÇAPKINLIK

Bu burçda doğan erkek çapkındır. Hayatında daima bir kadın olmalıdır. Hem bu kadınla arasında her türlü ilişkide kurulmalıdır. Onun ilk tanıdığı kadınla evlenmesi pek ender görünen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirecek ve sonunda evlenecektir.

İÇKİ

Bu burcun erkeklerinin çoğu içkiye düşkündür. Onlar hem yemeği hem içmeyi severler. Çoğuda içtiği zaman daha neşeli daha konuşkan, daha cana yakın olur. İçki yüzünden daha da şüpheci ve kıskanç olacaktır.

DİKKAT ÇEKME

Bu erkek, kadını kıskanmakla beraber hayatta yükselmeyi isteyen, dikkati çekmeyi arzulayan bir tiptir. Onun için kıskanmakla birlikte eşini beğenmelerinden ona hayran olmalarından da hoşlanır. Bir taraftanda kadının huzurunu kaçırmaya da devam eder.

RAHAT BİR HAYAT

Bu burçdan doğan erkek, herşeyin iyisini ister. Kendisi için lüx bir hayat arzular. Maddi bakımdan karısını rahat ettirir. Ancak evliliğin maddi rahat getirmesine karşılık his bakımından kadını yine mutsuzluğa götürür.

İNATÇILIK

Akrep burcundan doğan erkek, inatçıdır. Onun bu inadıylada başa çıkmaya imkan yoktur. Bu erkeğin damarına basmamalısınız. Siz bu erkekle geçinmek istiyorsanız sözlerine itiraz etmeyin ve damarına da basmayın. Çünkü günlerce başınızın etini yemesi ihtimali de vardır.

PARA

Bu erkek için para çok önemlidir. Paraya değer vermezseniz onu çok şaşırtır, hemde şüphelendirirsiniz. Çünkü rol yaptığınızı sanacaktır. Onun için madde çok kıymetlidir. O çok hisli olmakla birlikte herşeyi parayla ölçmeye de kalkabilir. O her paralı kimsenin değerli olmadığını geç anlayacaktır.

2. 20 Mayıs 2009
  3. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    paylaşım için tşkler a.s. tamda benım heriff ozelıkler birebir aynısı yani..
    kartları açık oynamazlar canım burası çok dogru,kırılmaktan incinmekten korkarlar.

4. 23 Ağustos 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Akrep Burcundan doğan erkek, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır. O bir anda zayıf taraflarınızı, özelliklerinizi sezebilir.

bu kadar olur ya

6. 9 Şubat 2010
  7. silent.scream...

silent.scream... özgürlük emek ister.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen hepsi dooru yaaa ama akrep erkeğnin her yerde bastıra bastıra çapkın olduğunun söylenmesi tek eşliliğn onlara göre olmadığnın vurgulanması beni deli ediyooooooo!!! :eek:lmaz:

8. 25 Mart 2010
  9. nurbeyza

nurbeyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    "dışı seni içi beni yakar" dediklerinden yani arkadaşlar..
    benim gibi salak naniknanik bayanlar dışardan görüntüsüne kanıp evlenirleri sonra da dünyaları kararır, psikolojileri bozulur, neredeyse kafayı yemek üzere iken onca tehtidi gözardı eder ve cesaretlerini toplayıp, ayrılırlar. :hooray:

10. 30 Mart 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    delikafadulden korkutmaa

akrepler iyidir:roflol:

12. 14 Nisan 2010
  13. HawinK.

HawinK. Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ayy o kadar kötümü yaaa bende akrebimle evlilik aşamasındayım evt türlü türlü huyları gıcıklıkları vardır ama sevimli yaa bişi yapmass :1ninca:korkutma cidden :KK43:( Naptı seninkii merak ettm bilmiyorumkismile

14. 8 Mayıs 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya korkutmayın benim sevgilim de akrep burcu ama. hem her akrep burcunun gözü dışarda diye bişey yok.

sevgilimi geçtim bi arkadaşım var akrep burcu erkek. sevgilisine çok sadık. başka kızlara baktığını görmedim bile -ki okulla geziye gittiğimizde bile. kendi halindeydi yanii çokta dikkat ettim akrep olduğunu bildiğim için.

akrep burcu için sadakat çook önemlidir diyolar. bence gerçekten seven akrep erkeğinin gözü başkasını görmez. o bahsedilen sevgilisi olmayanlar için olabilir. kaydirigubbakcemile3

16. 8 Mayıs 2010
  17. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bu kıskançlık mevzuu ne çözemedim..kimi neyi kıskanır?niye kıskandıralım?evli ya da sevgili olunca kıskanma olayı neden farklı olsun?

18. 8 Mayıs 2010
  19. toxicdaisy

toxicdaisy anneciğinin uğurböceği... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim akrep biraz uyuzdur kaydirigubbakcemile3
    Sevgiliyken çoook kıskançtı.Şimdide öyle ama her zamn ortaya çıkmaz.
    Herşeyi içinde yaşar bişi anlatmaz sıkıntısını bile.
    "Parası varsa cömerttir" çok doğru.Cafeye giderdik sevgiliyken gelen giden arkadaşlar oturur yanımıza yer içer çeker giderler bizimki öderdi hep.Ben (başak burcuyum) söyleyince bak gereksiz yapma böyle şeyler kızar çıkarcı der bana sonra yine benim lafıma gelir ama geçççç
    kendinden çok önce beni düşünür,ailesine çok düşkündür.
    "dışı seni içi beni yaakr" evet ama illahlah ettirmek konusunda.
    Sadık ve kensinlikle ve kesinlikle gözü dışarda değil sevgiliyken bile öyleydi.
    Şimdi ise bebeğimiz olacak ve kara kara düşünüyor nasıl yetişicez,garibim o kadar çok çalışıyor ki
    Ve ve unutuyordum ÇOOOK ıNATÇIDIR.ınatla kattiyen birşey yaptıramazsınız.Tatlı dille arka kapıdan girerek çözüyorum işi aklinialirimsmile.