Akrep Erkeği !!!

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Juliet tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

  5 Mart 2009
  Konu Sahibi : Juliet
 1. Juliet

  Juliet Guest

  AKREP ERKEĞİ

  Akrep burcunda doğan bir erkeğe yakınlık duyuyor veya onu seviyorsanız hem mutlu hemde mutsuz olabilirsiniz. Sizi sevecek, üstünüze düşecek erkek aynı zamanda da bir hayli üzülmenize de sebep olacaktır.

  YİNE GÖZLER

  Bu erkeğin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat mesele gözün yeşili veya uzun kirpiklisi değildir. Herşeyden önce bu erkek nasıl bakacağını bilir. Yani tam anlamıyla etkilidir bu gözler. Erkek size baktığında içinizin titrediğini hissedersiniz. Böyle bir bakışın sizi bir anda büyülemesi de kabildir. Sizinle konuşmakdan büyük zevk duyacaktır. Ama iş his konusuna gelince sözlerini esirgediğini göreceksiniz. Sizi belki deli gibi sevecektir ama bunu söylemeye yanaşmayacaktır. Çünkü bu adamın hisleri fazla derindir ve yanılmakdan kırılmakdan da korkmaktadır. Ender olarak hislerini açıklar o. Bir terazi tipi gibi uzun uzun aşkını anlatmaz. Fakat duyacağınız birkaç kelime mutlulukdan soluğunuzun kesilmesine de sebep olabilir.

  ARANILAN ERKEK

  Akrep Burcundan doğan erkek, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır. O bir anda zayıf taraflarınızı, özelliklerinizi sezebilir. Ondan sonra da erkek, bu bilgiden yararlanarak sizi ele geçirmek için bir plan yapar. Bu planda kısa sürede belki 5 dakikada hazırlanabilir. Akrep burcundan doğan erkek için "Cazibeli, Tehlikeli bir tip " denilir.

  ÇAPKINLIK

  Bu burçda doğan erkek çapkındır. Hayatında daima bir kadın olmalıdır. Hem bu kadınla arasında her türlü ilişkide kurulmalıdır. Onun ilk tanıdığı kadınla evlenmesi pek ender görünen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirecek ve sonunda evlenecektir.

  İÇKİ

  Bu burcun erkeklerinin çoğu içkiye düşkündür. Onlar hem yemeği hem içmeyi severler. Çoğuda içtiği zaman daha neşeli daha konuşkan, daha cana yakın olur. İçki yüzünden daha da şüpheci ve kıskanç olacaktır.

  DİKKAT ÇEKME

  Bu erkek, kadını kıskanmakla beraber hayatta yükselmeyi isteyen, dikkati çekmeyi arzulayan bir tiptir. Onun için kıskanmakla birlikte eşini beğenmelerinden ona hayran olmalarından da hoşlanır. Bir taraftanda kadının huzurunu kaçırmaya da devam eder.

  RAHAT BİR HAYAT

  Bu burçdan doğan erkek, herşeyin iyisini ister. Kendisi için lüx bir hayat arzular. Maddi bakımdan karısını rahat ettirir. Ancak evliliğin maddi rahat getirmesine karşılık his bakımından kadını yine mutsuzluğa götürür.

  İNATÇILIK

  Akrep burcundan doğan erkek, inatçıdır. Onun bu inadıylada başa çıkmaya imkan yoktur. Bu erkeğin damarına basmamalısınız. Siz bu erkekle geçinmek istiyorsanız sözlerine itiraz etmeyin ve damarına da basmayın. Çünkü günlerce başınızın etini yemesi ihtimali de vardır.

  PARA

  Bu erkek için para çok önemlidir. Paraya değer vermezseniz onu çok şaşırtır, hemde şüphelendirirsiniz. Çünkü rol yaptığınızı sanacaktır. Onun için madde çok kıymetlidir. O çok hisli olmakla birlikte herşeyi parayla ölçmeye de kalkabilir. O her paralı kimsenin değerli olmadığını geç anlayacaktır.
   
 2. 20 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : Juliet
 3. KIZILCIKLI

  KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

  Katılım:
  3 Aralık 2007
  Mesajlar:
  3.652
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  paylaşım için tşkler a.s. tamda benım heriff ozelıkler birebir aynısı yani..
  kartları açık oynamazlar canım burası çok dogru,kırılmaktan incinmekten korkarlar.
   
 4. 23 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : Juliet
 5. KiymiziAba

  KiymiziAba Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.831
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  146
  Akrep Burcundan doğan erkek, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır. O bir anda zayıf taraflarınızı, özelliklerinizi sezebilir.


  bu kadar olur ya
   
 6. 9 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 7. silent.scream...

  silent.scream... özgürlük emek ister.. Üye

  Katılım:
  6 Şubat 2010
  Mesajlar:
  648
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  hemen hemen hepsi dooru yaaa ama akrep erkeğnin her yerde bastıra bastıra çapkın olduğunun söylenmesi tek eşliliğn onlara göre olmadığnın vurgulanması beni deli ediyooooooo!!! :eek:lmaz:
   
 8. 25 Mart 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 9. nurbeyza

  nurbeyza Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  229
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  "dışı seni içi beni yakar" dediklerinden yani arkadaşlar..
  benim gibi salak naniknanik bayanlar dışardan görüntüsüne kanıp evlenirleri sonra da dünyaları kararır, psikolojileri bozulur, neredeyse kafayı yemek üzere iken onca tehtidi gözardı eder ve cesaretlerini toplayıp, ayrılırlar. :hooray:
   
 10. 30 Mart 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 11. KiymiziAba

  KiymiziAba Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.831
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  146
  delikafadulden korkutmaa

  akrepler iyidir:roflol:
   
 12. 14 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 13. HawinK.

  HawinK. Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  22 Aralık 2009
  Mesajlar:
  209
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  108
  Ayy o kadar kötümü yaaa bende akrebimle evlilik aşamasındayım evt türlü türlü huyları gıcıklıkları vardır ama sevimli yaa bişi yapmass :1ninca:korkutma cidden :KK43:( Naptı seninkii merak ettm bilmiyorumkismile
   
 14. 8 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 15. Fides_

  Fides_ Popüler Üye Üye

  Katılım:
  1 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  1.821
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  kızlar ya korkutmayın benim sevgilim de akrep burcu ama. hem her akrep burcunun gözü dışarda diye bişey yok.

  sevgilimi geçtim bi arkadaşım var akrep burcu erkek. sevgilisine çok sadık. başka kızlara baktığını görmedim bile -ki okulla geziye gittiğimizde bile. kendi halindeydi yanii çokta dikkat ettim akrep olduğunu bildiğim için.

  akrep burcu için sadakat çook önemlidir diyolar. bence gerçekten seven akrep erkeğinin gözü başkasını görmez. o bahsedilen sevgilisi olmayanlar için olabilir. kaydirigubbakcemile3
   
 16. 8 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 17. scallywag

  scallywag catmania Üye

  Katılım:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  1.519
  Beğenildi:
  12
  Ödül Puanları:
  148
  bu kıskançlık mevzuu ne çözemedim..kimi neyi kıskanır?niye kıskandıralım?evli ya da sevgili olunca kıskanma olayı neden farklı olsun?
   
 18. 8 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Juliet
 19. toxicdaisy

  toxicdaisy anneciğinin uğurböceği... Üye

  Katılım:
  6 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.781
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Eşim akrep biraz uyuzdur kaydirigubbakcemile3
  Sevgiliyken çoook kıskançtı.Şimdide öyle ama her zamn ortaya çıkmaz.
  Herşeyi içinde yaşar bişi anlatmaz sıkıntısını bile.
  "Parası varsa cömerttir" çok doğru.Cafeye giderdik sevgiliyken gelen giden arkadaşlar oturur yanımıza yer içer çeker giderler bizimki öderdi hep.Ben (başak burcuyum) söyleyince bak gereksiz yapma böyle şeyler kızar çıkarcı der bana sonra yine benim lafıma gelir ama geçççç
  kendinden çok önce beni düşünür,ailesine çok düşkündür.
  "dışı seni içi beni yaakr" evet ama illahlah ettirmek konusunda.
  Sadık ve kensinlikle ve kesinlikle gözü dışarda değil sevgiliyken bile öyleydi.
  Şimdi ise bebeğimiz olacak ve kara kara düşünüyor nasıl yetişicez,garibim o kadar çok çalışıyor ki
  Ve ve unutuyordum ÇOOOK ıNATÇIDIR.ınatla kattiyen birşey yaptıramazsınız.Tatlı dille arka kapıdan girerek çözüyorum işi aklinialirimsmile.