Akrep İle Aslan Burcu Uyumu

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve EU2 tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Bu topicte bu konu nasıl atlanmış pek anlam veremedim..:1shok:

Böyle bir uyum olmadığından sebep midir acep? -tatlicadiarzu-

Eşleri veya yakınları akrep olan değerli arkadaşların engin bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyorum. :a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Kasım 2008
  2. 8 Kasım 2008
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

Benim çok akrep arkadaşim var ayrica çok akreple çiktim mutlu ediyorlar,duygulariniza karşi saygililar,açikçasi ben bir olumsuzluk yaşamadim..
    Bir akrebin size aşik olmasini istiyorsaniz hep tetikte olun hep sakin pozitif ve sadik olun..özellikle sadakate önem verirler..sizdeki en ufak değişimi bile anliyorlar gerçekten..gözleriyle anlatiyor duygularini..önce arkadaş olun,zamanla size güven duymasini sağlayin ,yardimci olun,affedici olun.

4. 8 Kasım 2008
  5. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir aslan burcu kızıyım ve şunu gerçekten söyleyebilirim ki akreple aslanın aşk anlamındaki uyumu gercekten mükemmel fakat ben bir akrep bayanıyla cok da iyi arkadaslıklar kuramıyorum anlaşamıyorum.anlaştıysam da bu cok nadirdir diyebilirim.

6. 8 Kasım 2008
  7. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

evet akreplerin erkekleri daha iyidir bencede..
    benim daha öncede yazdığım gibi bir dolu akrep arkadaşım var ,hatta akrep burcu bir ilkokul arkadaşım facebookta beni aylarca aramış dediğine göre benden hoşlanıyormuş ilkokuldayken'' ama söyleyememiştim ''dedi..çok hoşuma gitti.şimdi onunla birşey olurmu bilmem. ...o çok istiyor ama ,benim kafam karışık sanki ,çünkü ben aslan burcuyum. kontrol meraklısıyım sonra onu sıkmak istemem kıskançlıklarımla

8. 16 Kasım 2008
  9. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her şey sende bitiyor.bir ilişkiye yön vericek olan erkekten daha fazla bayandır bence.her insan sevdigini tabiki de kıskanır ama herşeyin aşırısı gibi kıskançlıgın da aşırısı kötüdür.akrep erkekleri de tatlı kıskançlıklardan hoşlanırlar.en azından kıskansan da abartma ya da ona fazla belli etme.dogru insansa zaten kıskanmanı gerektircek birşeyler yapmaz.kıskançlık güvensizlikten dogar.sengözlerimebaksanab

10. 19 Kasım 2008
  11. meLikee_

meLikee_ Guest

hayırLı sabahLar.. Ben akrep burcuyum meseLa ve asLan burcu bi sevgiLim varr :) 2 iddaaLı bi karakter oLduğumuz kanısındayım.. Ama vazgeçiLemz de bi iLişkimiz var bi tutku varr .. Uzun süredir beraberiz ve bi şekiLde tamamLıyoruz.. Ben bi akrep oLarak AsLan erkeği hayranıyımm :)

12. 20 Kasım 2008
  13. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

gerçekten mi bende akrep hayranıyım akrep erkekleri çok hoşuma gider hep..ayrıca yaşam felsefelerinide çok beğeniyorumhihoyyyt

14. 21 Kasım 2008
  15. meLikee_

meLikee_ Guest

evett tatLım ben akrebim ve yavukLum asLan çok şükürr sositososito
    asLan erkeğini hep sevmişimdir karakter oLarak sevmekten ziyade hayranLıktı ama soraa aşık oLdum asLanaa :asigim:
    asLan erkeği serttir yönendirebiLir koruyucu koLLayıcıdır saygı düşkünüdür kendine güvenendir hemide nasııı şakkıdı

16. 21 Kasım 2008
  17. yoncagxuxlxuxm

yoncagxuxlxuxm sen büyüksün Rabbim sabır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam hanımlar bende bir akrep burcuyum eşim arslan burcu :asigim:beş yıllık evliyim altıya azkaldı mart 24 te altı yıl olacak rabbimin izniyle Şenizbenim kociş daha çok duygusal tanıdığım diğer arslan burçlarına benzemez dediği dedik değildir her zaman saygılı her zaman ölçülü oldukçada duygusaldıra.s. rabbim herkese böyle eşler nasip etsin çok mutluyum ve çok huzurluyum:1hug::1hug::1hug:

18. 21 Kasım 2008
  19. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

şu cümlen olayı çok güzel özetlemiş....

ben akrep burcuyum....eşim aslan burcu...ben aslan burcu erkeklerinden nefret ederdim..hala da sevmem......sırnaşık şey

çünkü akrepte yönetmeyi sever, gizli gizli....aslan resmen ben yöneteceğim der.....ikisi de çok baskın burçlardır..çok fazla çatışma çıkacağı kesindir ama ne yaparlarsa yapsınlar kopamazlar malesef...kaydirigubbakcemile5