Akrep ve İkizler Nasıldır Sizce ?

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve ebis tarafından 29 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : ebis
  1. ebis

ebis Guest

Ben akrep eşim ikizler sizce uyum nasıl :uhm:

2. 3 Ekim 2007
  3. Calma

Calma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eski sevgilim ikizler burcuydu....yürümedi çok dengesiz ve eğlencesine düşkün bir insandı...ama bilmiyorum tabi bu kişilik meselesi burca göre değerlendiremeyiz

4. 6 Ekim 2007
  5. scorpi

scorpi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben akrep olarak en itici buldugum burctur,ikizlerin oldugu ortamda fazla duramam..

6. 8 Ekim 2007
  7. d.vişne

d.vişne Guest

bence de pek yürümüyor ama karakter meselesi tabii herkes burcunun özelliğini taşımıyor...
    ama akrep kadını ne kadar güvene düşkünse ikizler de o kadar güvensiz ve çift karakterli ben yapamamıştım açıkçası...

8. 24 Kasım 2007
  9. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    berbat bir burçtur ikizler... özellikle de ikizler erkkeği akrep kadınları için kötüünün kötüsüdür...bu kadar ne isitediğini bilmeyen, iki günde bir fikir, duygu, düşünce dönüşümüne uğrayan garip tipleri ikizlerde gördüm...umarım eşinin yükseleni onun üzerinde daha belirleyici olmuştur.

10. 6 Ocak 2008
  11. gulayse34

gulayse34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ikizlerim sevgilim akrep burcu, iki seneyi doldurmak uzereyiz. Askere gonderdim onu simdi. hayatta ondan baska birinin beni daha iyi anlayabilecegini sanmıyorum. yorumlara gore ikizler terazi ve kova ile iyi anlasırlarmıs ama eski sevgililerimden biri terazi digeri kova idi sonuc malum. benim dengesizligim bana yeter dedim...

12. 18 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

akrep ve ikizler anlaşamaz derler ama nerde bi akreple ikizler varsa aralarında aşk olur ne hikmetse:dilcikar:

14. 18 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bnmde eski sevgilim ikizler,ben akrebim,eski dedim ama yeniden yeni olabilme ihtimali var:teytey:

16. 6 Şubat 2008
  17. Selen_Ay

Selen_Ay Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    :D benim kız arkadaşımda akrep ve sevgilisi ikizler sürekli ayrılıp birleşiyorlar, ama suçu hep kız kendinde buluyor : )
    hayırlısı

18. 7 Mayıs 2008
  19. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :sm_cool:mesala ben akrep kadınıyım eşimde ikizler biz 24 yıldır evliyiz ama ben bu evlilkle ilgili şunu soylerim akrep gururlu inatcı ama tatlicadiarzuikizlerde inatcı gururlu ve bu iki kişilikli ikizler birini sana uyum sağlamsını saylayacaksınnnnnlaelaelaelaelae ben boyle yaptım ikizlerin bir değer huyunu aldım yaşayaorummm ikizlerle ama çok ama çok zor ikizlerle yaşamak ben iyi tarafı olan ikizi sevyorummmmm