Akrep ve Yengeç Uyumlumudur ?

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Juliet tarafından 18 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Juliet
  1. Juliet

Juliet Guest

Akrep Kadını ile Yengeç Erkeği arasındaki uyum:sırnaşık şeylülülülülülü
    a.s.
    Hayvan olarak akreple yengeç dış görünüş olarak tamamen benzerdirler. Burç olarak da birçok ortak yönleri vardır. Herşeyden önce mizaçları ve gariplikleri onları bağlar. Yine de Yengeç erkeği zor durumlarda hayal kırıklığına uğrayıp geri çekilirken, siz coşkularınızı dışa vurursunuz. Bu yoldan Yengeç erkeğini korkutmayın, onun aşka ve ilgiye çok ihtiyacı vardır. Ayrıca ar sıra onu itecek bir eşe ihtiyaç duyar. Bunun için siz tam ona göresiniz, o kadar çok enerji taşıyorsunuz ki üç kişiye bile yeter.
    kafamçokkarıştı

Ama kalbinizin derinliklerinde, size tartışma imkanı verebilecek güçlü bir sevgili istersiniz. Bu konuda Yengeçten fazla birşey beklemeyin. Ona herzaman aldığınızdan çok coşku vermelisiniz.

:lepi:
    Liderliği siz üstlenirseniz, Yengeç erkeği mükemmel bir kocadır. Ev işlerinden anlar ve sizin yerinize yemek yapmaktan da utanmaz. Dürüsttür ve sevgi dolu bir babadır. İkiniz de sanata ilgili olduğunuz için boş vakitlerinizi anlamlı bir uğraşla geçirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2008
  2. 7 Aralık 2008
  3. KezoVare

KezoVare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok uyumludurr:1hug:

4. 7 Aralık 2008
  5. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

ben hiç görmedim uyumlu olanları hep ayrılık oluyor

6. 8 Aralık 2008
  7. meLikee_

meLikee_ Guest

akrep ve yengeçç harikadır kızLar..
    akrep kadını ve yengeç erkeği oLarak biLiyorum yani,huzurLu..
    yengeç erkeği uyumLudur ve akrep kadınına huzur verebiLir,istediğini verir,bir dediğini iki etmez..
    ama akrep kadını ne denLi bundan hoşLanır biLemem..
    akrepLeri biLirsiniz birazz zordurLar zoru severLer,acı severLer(kendimden biLiyorumm)) o yüzden nere kadar gider bilemem tabi..

8. 9 Aralık 2008
  9. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Akrep ve yengeç burçlarının gerçekten uyumlu olduklarına inanarım,ben akrep burcuyum ve çok ii anlaştığım bir çok arkadaşımda yengeç burcu... :lepi:

10. 9 Aralık 2008
  11. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.222
    Ödül Puanları:
    238
    bncede uyumludr
    akrepin anlaşabildiği bi burç sonuçta
    su grubu

12. 9 Aralık 2008
  13. zulmet

zulmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bi akrep kızı olarak tüm hayatım boyunca etrafımda hep yengeçler oldu en iyi onlarla anlaşırım :)

14. 9 Aralık 2008
  15. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

her ateş grubu birbiriyle anlaşamadığına göre her su grubuda birbiriyle anlaşamaz
    yükselen uyumlarına bağlı ayrıca,
    yengeç burcu aşırı hassas olduğundan akrebin hayata (siyah yada beyaz gri yok) bakış açısına uzun süre dayanamadığını,bırakıp gittiğini hep duydum kulaklarımla,doğrudur çok yengeç arkadaşı vardır ama hepsiyle aynı uyumu yakalayamaz
    akreple aşk yaşayan bir yengeç yada yengeçle aşk yaşayan bir akrep çıksın konuşsun bakalım

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Aralık 2008
  16. 16 Aralık 2008
  17. Juliet

Juliet Guest

yengeçler zor insanlardır ayın durumuna göre şekil deiştirirler akreplerde tehlikelidir uyum olurmu bilemem yengeçin en iyi anlştıgı burç balıktır ama balıkla da geçinemezler yengeçler yengeçler zor[/b]durrrrrrr....

18. 17 Aralık 2008
  19. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bir akrep kadını olarak bir eş olarak hep yengeç burcu erkeği aradım Allah gönlüme göre verdi ve eşim yengeç burcu erkeği 28 ayımızı doldurduk çok aşırı kavga ederiz ama ikimizinde inatçı oluşumuzdandır am o benim bebeğim gibidir Allah herkese benim gibi sadık bir eş versin.