Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve Pandomim tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Pandomim
  1. Pandomim

Pandomim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Bayanlar

Thor'un desteği ve izniyle böyle bir topik açtım. Kensinin başarı hikayesini okuyup çok etkilendim. Saat 18 de akşam yemeği faslını bitirip Saat 21 gibi bir meyve yiyip veya süt içmeyi becerebilirim diye düşündüm. En azından azmettim yapıcam. Bir hafta oluyor nerdeyse deniyorum ve 1 kilo 200 gr farketti. Kendimi çok kasmadım bu bir hafta boyunca gün içinde. Sadece bol bol suyumu içmeye dikkat ettim. Kahvaltımı sabah en geç 9 da yapıyorum. Kahvaltımı yapmadan önce bir bardak su içiyorum. Gün içinde de sağlıklı besleniyorum. Öğlen sebzemi veya etimi yanında yoğurt veya salatayla birlikte. Akşamda yine aynı şekilde öğlen ne yemediysem onu yiyeyerek sağlıklıda besleniyorum. Artı canım çok kola çekiyorsa bir kutu light içiyorum (günde bir kutu light kolanın bir zararı olmadığını diyetisyen söylemişti ona güvenerek) veya asitli bişey istiyorsa maden suyu.

Gelin hep beraber 18'den sonra ağzımızı tutarak kilo verelim :dance:

Son düzenleme: 23 Aralık 2010
  2. 20 Kasım 2009
  3. Pandomim

Pandomim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Thor 'un başarı hikayesinin linkini ekliyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/321283-90dan-75e-2-ayda-indim.html

Bende bir hafta önce onun yaptığı gibi bir defter tutmaya başladım. Her sabah tartılıyorum. Deftere kilomu ve tarihi yazıyorum. Gün içerisinde yediklerimi yazıyorum. Çantamda taşıyabileceğim küçük bir defter aldım. Akşamları atıştırmak isteyince defteri aklıma getiyorum. Yarın 100-200 gr eksik çıkmam lazım yemicem diyorum. Defter tutmak insanı hem motive ediyor hemde yediklerimizi görüyoruz.

4. 20 Kasım 2009
  5. ironicc

ironicc Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım merhana bende katılmak isterim sana çünkü zayıflamam daki tek engel akşam atıştırmalarım..geçtiğimiz hafta 6 dan sonra meyva dışında bişey yemedim ve çok rahat ettim ne şişlik ne de başka bir problemim oldu ama pes ettim sonunda edim bişeyler tabi..
    ben aynı zamanda s beden olmak isteyenler topiğindeyim senin başlıkta çok yararlı olacak bana.boyum 171 kilom 59 55 olmak istiyorum belkide daha az.balık etliyim çünkü..
    umarım başarırız canım

6. 20 Kasım 2009
  7. sxixla55

sxixla55 S.beden olana kadar devam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende katılıyorum canım,18den sonra
    sadece meyva yerim oda saat 20de olur..

8. 21 Kasım 2009
  9. selin_hl

selin_hl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar buna ben de katılmaya karr werdim yazın 6 kilo wermiştim ünivde 2. öğretiim olduğum için bazen kendimizi tutamayıp 11 de 12 de baya bi yediğimiz oluyor baktım sanki hafften kilo almaya başladım gibi bunu yapabilirm gibi geldi

10. 21 Kasım 2009
  11. elif111

elif111 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle dogru yoldasın. sana tavsiyem gündüzleri çok sıkma kendini. sabah kahvaltısını güzel yap.
    4 aya kalmaz manken gibi olmak için spor yapmaya başlarsın:)

12. 21 Kasım 2009
  13. elif111

elif111 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iki dogumumdan sonra ben böyle zayıfladım. ikisinde de 90 kiloyla doguma gittim. rejime başladıgımda 83tüm. bebeğim temmuz 22 dogumlu. yarın 4 ayı bitiyor ben 63 kiloyum. emzirirken hiç zorlanmadım. ben ilk dogumumda dayanamayıp aksam yiyordum bu sefer öğlen 2 de yiyip hayatımdan aksam yemeğini kaldırdım. haberlerin karsında çekirdek dizi karsısında meyve. ben çok sıkmadım kendimi. bu arada bal sirke olayını mutlaka tavsiye ederim. ben aç karnına sabah aksam kullandım son 4 kilomu böyle verdim çok kolay oldu.

14. 22 Kasım 2009
  15. ironicc

ironicc Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bravo canım tebrik ederimmalkisalkisalkisalkisalkisalkis

a.s.

16. 22 Kasım 2009
  17. ironicc

ironicc Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar ya nerdesiniz huuuuu nasıl gidiyor diyetler??? ben dün 6 dan sonra sadece çok acıktığım için bir ufacık kase sütsüz k-flakes yedim o kadar.ama bu sabah acayip aç uyandım ve karnım dümdüzdü :)))

haberlerinizi bekliyorum 6 dan sonra yememeyi başarabildinizmi yazın lütfennn

18. 22 Kasım 2009
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 19.00 dan sonra bir şey yemiyorum. Çok acıkırsam iki yudum süt içiyorum.:kahve: