Akşam yemeği yok şişmek yok.

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve asldenizz tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : asldenizz
  1. asldenizz

asldenizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar.1 aydır deniyorum bazen akşam yemeği yiyorum bazen sadece meyve yiyorum akşamları.2.5 kilo gitti.bazen yürüdüm bazen iş vs. sabah ve öğlen sadece porsiyonları küçülttüm.akşam yemeği yersem gram oynamıyor.yatarken 1 tane kivi çok işe yarıyor.ben devam edicem sonuçları yazıcam tekrar.

2. 28 Mayıs 2009
  3. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kendimde kilo sorununa tek sebep olarak akşam yemeklerinin olduğunu düşünüyorum.aslında bir azaltsam yada sizin gibi kesebilsem çok iyi olucak.
    sizi takip etmeye ve kendimde denemeye çalışıcam.size başarılar dilerim.

4. 28 Mayıs 2009
  5. Hatice27

Hatice27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklisin aksam yemegi yenmediginde kolay kilo veriliyor,bende daha once denedim ama onu yapabilmekte cok zor.ac karnina uyumak zor oluyo.

6. 29 Mayıs 2009
  7. asldenizz

asldenizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aç kalmak yok meyve hangisi olursa sıvı şeyler içebilrsin.aç kalınca metobolizma yavaşlıyor.motivasyon zor oluyo yalnız diet yaptığında.etrafındakiler amaan boşver dior.hoop moral bozuluyo.ama boşveer yapma diyen arkadaşlar evde kendini paralıyor spor yapçam diye.bizzat kendim yaşadım.herşey kendimiz hihoyyytiçin .

8. 29 Mayıs 2009
  9. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2-3 gündür akşam yemeği yemiyorum en geç 6 da bitmiş oluyor yemek faslı.akşamda meyve yiyorum.inşallah gider kilolar

10. 29 Mayıs 2009
  11. asldenizz

asldenizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tam kilo verme zamanı.ben krom kullanıyorum 1 aydır ilk başta nlamıyorsun ama sonra iştahı kapatıyor bayaa tatlı konusunda.istersek kurtulucaz yüklerden 74 kiloydum 71 oldum çok değil gibi ama hafifledim sanki.of of.

12. 30 Mayıs 2009
  13. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben diğer diyet konularınıda inceledim ve iyice motive oldum 2 gündür bugün 3. gün yarım diyetteyim tamamen giremiyorum malesef çünki emziriyorum onun için önce yediklerimi azaltmaya başladım birde akşam yemeklerini tam kesemesemde hafiflettimmi tamamdır.3 gündür akşam yemekten önce soğan kaynatıp suyunu içiyorum sabahlarıda bir bardak sıcak suya 2 kaşık elma sirkesi katıp içiyorum gündüzde bol su içmeye çalışıyorum ara öğünlerde yoğurt yemeye çalışıyorum çünki hem zayıflamaya yardımcıymış hemde tok tutuyor gerçekten.bugün bir alışverişe çıkıcam rejimin devamı için meyve leblebi haşlamalık sebze felan almalıyım sürekli atıştırmayı sevdiğim için elimin altında kalorisiz şeyler bulunsun.birde şu uno lihttan aldım çok içim kıyılırsa yerim diye.çabalıyorum bakalım işe yarayacakmı cokacimcoook

14. 30 Mayıs 2009
  15. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten doğru akşam yemegi ne kadar hafif olursa kilolarda o kadar kolay gidiyo bende akşam yemegini kesince kilo veriyorum yediğim zaman yerimde sayıyorum.

16. 1 Haziran 2009
  17. lapa

lapa bitanecik kızımmmm Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    tamamen katılıyorum arkadaşlar bizzat test edilip onaylandı tarafımca.....

18. 1 Haziran 2009
  19. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    kesınlıkle oyle... 1 ay 1 hafta dıyet yaptım aksamları 7 den sonra agzıma lokma koymadım.. bu surede 5 kg verdım ınceldım..
    saat 6,5 7 ye dogru aksam ogunum olarak yaptıgım tek sey corba ıcmektı... corba zaten sındırımı kolay ve bagırsakları calıstırıyor...
    corbadan once kı ogunum ıse ya bı meyve yada 3-4 cevız 3 badem gıbı bır ogundu.. öğle yemegı en doyurucu ogun olmalı bence... sonrası aksama dogru azalarak en hafıfı olmalı..